Autor Wątek: COMPO - SONDA  (Przeczytany 16185 razy)

Antrykot

• Gość
# Luty 12, 2006, 20:10:30
A ja se skrobne. Miałem zamiar nie brać udziału, ale mój wcześniejszy projekt zaczął sie sypać, i postawnowiłem w piątek że chyba coś skodze :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline sobol

• Użytkownik

# Luty 12, 2006, 20:14:16
Ja pisze i to jutro albo pojutrze kończe i wysyłam bo niestety mam troszkę mało czasu, ale piszę, teraz pracuję nad przeciwnikami ;)

Offline Hadrian W.

• Użytkownik
    • Homepage

# Luty 12, 2006, 20:33:00
Ja pisze ale idzie z zmiennym szczesciem. A inni pewnie sie boja deklarowac ;)

Offline sobol

• Użytkownik

# Luty 12, 2006, 21:11:39
Ostrzegam że jak ktoś się łasi na ostatnie miejsce to ja je już zająłem ;p

A ci co robią to jak mają i są łaskawi to niech sypną screenami ;)

Offline really

• Użytkownik

# Luty 12, 2006, 22:05:35
Ostrzegam że jak ktoś się łasi na ostatnie miejsce to ja je już zająłem ;p
Chyba nie znasz jescze moich możliwości :D

Moja gra to na razie ładne okienko pod OpenGL i jakiś samolocik narysowany w Paincie :D

Antrykot

• Gość
# Luty 12, 2006, 22:31:20

Oto moje 'cudo' :P Czeka jeszcze na jakąś lepszą grafike i troche kodu.
Zapodajcie też wasze screeny, jeśli to nie tajemnica :)
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2006, 22:33:35 wysłana przez Antrykot »

Offline sobol

• Użytkownik

# Luty 13, 2006, 12:26:35
Antrykot - ktoś ci robi grafe czy sam sobie robisz ?

Ja niestety nie mam za bardzo czym się chwalić ale się nie wstydzę - http://free.of.pl/l/lor/compo22006.html , niech się wstydzi ten co patrzy ;p heheh

Antrykot

• Gość
# Luty 13, 2006, 13:45:39
Tzn grafika jest z googla, po moim małym tuningu (tzn dorobienia wątpliwej jakości animacji :) )
Ale jeszcze dorobie grafe, jak skończe kod :)

Offline really

• Użytkownik

# Luty 13, 2006, 16:38:29
Ja mam taką propozycję, żeby w przyszłych compotach można było używać tylko grafiki, muzyki itp. stworzonej przez siebie. Ja wiem, że raczej mało kto ma tutaj wystarczające umiejętności w robieniu grafiki, ale nie o to chyba chodzi w tych konkursach. IMO chodzi o dobry pomysł i dobry kod, reszta to tylko dodatek.

PS. Nie mam nic do tych, którzy "pożyczają" coś do swojej gry, bo sam to chyba zrobię w obecnym compo :)

Antrykot

• Gość
# Luty 13, 2006, 16:53:21
Ale kiedyś chyba Regedit powiedział, że nie jest to konkurs dla Grafików tylko dla koderów.
Pozatym czasem może być za mało czasu na włąsną grafike (jakieś krótsze compo).

Offline Rezoner

• Użytkownik
    • All the things I do

# Luty 13, 2006, 19:33:35
To jest konkurs twórców gier komputerowych. Compo sprawdza nie tylko umiejętności kodzenia ( zresztą i tak zwykle wygrywają najbardziej grywalne gierki ), ale także umiejętność doboru grafiki i muzyki, aby zbudować odpowiedni klimat. Mało kto z nas potrafi rysować grafikę i pisać muzykę, a ładna grafika zwiększa poziom compo :) Gry z compo oceniają koderzy, co nieznaczy, że przypadkowych zainteresowanych mamy katować swoimi pseudo dziełami.  ;D

Offline sobol

• Użytkownik

# Luty 13, 2006, 21:04:27
Mam pewne pytanie - nie mogę wysłać 2 prac, to jasne, ale czy mogę wysłać jako jedną pracę gierkę w wersji na słabe kompy i w wersji na dobre kompy ?  :)

Offline Rezoner

• Użytkownik
    • All the things I do

# Luty 13, 2006, 22:01:22
Jeżeli to nadal ta sama gra to nie widzę przeszkód dlaczego miałbyś niemóc wysłać 2 wersji

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Luty 14, 2006, 16:55:18
LOR: Jasne, że możesz, o ile to będzie jako jedna praca - w jednym archiwum itd. Po prostu dasz dwa różne EXE-ki czy inne zasoby.

Offline sobol

• Użytkownik

# Luty 17, 2006, 16:19:38
Regedit, podał byś jakiś namiar, bo jak nie ma stronki twojej to cholera wie gdzie wysyłać prace i do kiedy..