Autor Wątek: Reaktywacja WPRu  (Przeczytany 1904 razy)

Offline Rybopiotr

• Użytkownik

# Styczeń 06, 2013, 00:03:26
WPR to świetna inicjatywa, jednak zwyczajnie umarła. Czy są chętni aby ją reaktywować?
Jakieś wyzwanie na początek i osobny dział dla niego aby nie mieszał się z wątkami o problemach związanych z grafiką. Można też do niego dać wszystkie wątki z darmowymi modelami.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +2
# Styczeń 06, 2013, 00:35:56
Dlaczego na warsztacie każda inicjatywa zaczyna się od "załóżmy nowy dział"? :)

Offline koirat

• Użytkownik

• +6
# Styczeń 06, 2013, 00:52:33
A co to WPR ?

Offline Joker

• Użytkownik

• +1
# Styczeń 06, 2013, 01:28:50
Warsztatowe Pospolite Ruszenie ? Ale głowy nie dam.

Offline Vipa

• Redaktor

• +3
# Styczeń 06, 2013, 13:37:08
Może i inicjatywa umarła, ale bardziej z tego powodu, że modele znikają w nicości internetu niż z braku chęci twórców ;).

Trzeba by złożyć stronę na subdomenie warsztatu, dać możliwość albo uploadu modelu albo linka do downloadu, z dołączeniem miniatury renderu, taga (enviro, people, vehicles, itd.), podaniem ilości tris, formatu pliku, krótkiego opisu, licencji. Trzeba też zapewnić możliwość kontaktu z twórcą, zgłaszania nieaktywnych linków oraz możliwość sortowania po kategoriach oraz dacie dodania.

Bez tego upadanie każda inicjatywa, bo nikt nie będzie szukał modelu toalety w temacie na forum sprzed 3 lat.

Offline Rybopiotr

• Użytkownik

# Styczeń 06, 2013, 22:13:13
Dlaczego na warsztacie każda inicjatywa zaczyna się od "załóżmy nowy dział"? :)

Mnie nie pytaj, ja tu starym userem nie jestem ;)

Może i inicjatywa umarła, ale bardziej z tego powodu, że modele znikają w nicości internetu niż z braku chęci twórców ;).

Trzeba by złożyć stronę na subdomenie warsztatu, dać możliwość albo uploadu modelu albo linka do downloadu, z dołączeniem miniatury renderu, taga (enviro, people, vehicles, itd.), podaniem ilości tris, formatu pliku, krótkiego opisu, licencji. Trzeba też zapewnić możliwość kontaktu z twórcą, zgłaszania nieaktywnych linków oraz możliwość sortowania po kategoriach oraz dacie dodania.

Bez tego upadanie każda inicjatywa, bo nikt nie będzie szukał modelu toalety w temacie na forum sprzed 3 lat.

Właśnie z tego powodu to dodałem, w sumie od biedy wystarczyłby dział i wrzucanie modeli choćby na opengameart.org, utworzyłoby się tam też po prostu kolekcję WPRu.