Autor Wątek: Compo okołoświąteczne  (Przeczytany 7589 razy)

Offline paqao

• Użytkownik

• +1
# Grudzień 14, 2012, 11:09:10
Witam,

Zaproponowałbym zoorganizowanie (mogę nadzorować) 6 godzinne compo świąteczne.

Termin:
28.12.2012 20:00 - 29.12.2012 20:00

Piątek 20.00 Compo 24h

IRC:
irc://katowice.ircnet.pl
kanał: #warsztat-compo

Sposób przysyłania gier:
podobny jak w poprzednim compo.
Gre (*.exe ; *.jar ; *.zip)
Umieszczamy na zewnętrznym hostingu, a link do jej pobrania wysyłamy na pacco.inter@gmail.com

Głosowanie:
O określonym czasie publikuję linki do wszystkich gier i macie 24h, żeby oddać głosy (3 głosy, odpowiednio 1 ,2 i 3 pkt.)

Temat:
Dostępna jest poniższa lista tematów
-apokalipsa
-Majowie
-wyprzedaże (ogólne)
-Mikołaj
-Wigilia
-święta
-śnieg
-Nowy Rok
-Sylwester
-świąteczne tradycje filmowe - tj. Kevin i Szklana Pułapka

Naszym zadaniem jest nawiązanie do co najmniej 3 tematów.

Udział zapowiedzieli:
Adam27
Simplex
Estivo
Paqao

Prace:
Paqao - Last Christmas
Dextero - AMMS
Simplex - Save us Santa!
Queader - queader-compo

« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 21:19:43 wysłana przez paqao »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline jelcynek

• Użytkownik

# Grudzień 14, 2012, 12:44:48
Compo zawsze jest fajnym pomysłem. Nie mogę obiecać, że wezmę udział, ale jak termin podpasuje i nic nie wypadnie to biorę udział. Tematy okołoświąteczne/sylwestrowe, co do reszty zasad nie mam wymagań ani sugestii.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +2
# Grudzień 14, 2012, 13:02:47
Tematy okołoświąteczne/sylwestrowe, co do reszty zasad nie mam wymagań ani sugestii.
Jeżeli do czasu compo co nie co jeszcze się nie skończy, to na temat bym proponował coś o Majach. ;)

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

• +1
# Grudzień 14, 2012, 16:06:07
A ja proponuję zmienić zasadę tego compo. Nie dawać konkretnego tematu, ale celem niech będzie napisanie gry zawierającej 3 z podanych elementów (i podać listę elementów) np.:
-apokalipsa
-Majowie
-wyprzedaż Fiata (czy czego tam)
-Mikołaj
-Wigilia
-święta
-śnieg
-Nowy Rok
-Sylwester

Listę można powiększyć poprzez burzę mózgów. Myślę, że taka forma sprawdzi się lepiej (więcej różnych gier a tematyka nadal podobna/ta sama, no i większa swoboda niż przy twardym temacie).

Offline Michal

• Użytkownik

# Grudzień 14, 2012, 17:03:57
Compo świąteczne to dobry pomysł. Mi podoba się propozycja o Majach i apokalipsie

Offline Adam27

• Użytkownik

# Grudzień 14, 2012, 17:11:11
Jestem za kompotem z okazji 21.12.12, ale jakimś dłuższym, powiedzmy na cały weekend. Zaczęlibyśmy w piątek po południu, skończyli w niedzielę. Ewentualnie w sobotę, jeśli dwa dni to za dużo. Jeśli chodzi o temat, tak jak Estivo uważam, że większa swoboda w tej kwestii będzie lepsza, ale zamiast ograniczać albo wymuszać wybór dokładnie trzech elementów, na których będzie się opierała gra, proponuję dowolną ich ilość do wyboru dla uczestników :)

Offline paqao

• Użytkownik

# Grudzień 14, 2012, 19:32:46
można zrobić np. compo 24h piątek lub sobota po świętach np. od 20.00 lista tematów i zrobienie nawiązania do co najmniej 3 tematów i byłby gites :)

24 dlatego, że 6 h to troszkę za mało na kilka nawiązań, 20 byłaby dobrą porą bo stworzenie paczki byłoby o przyzwoitej porze
termin najlepiej to byłoby po świętach, choć to jest do obgadania.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Grudzień 14, 2012, 23:17:19
24 dlatego, że 6 h to troszkę za mało na kilka nawiązań
No bez przesady. 1h wystarczy na wymyślenie i zrobienie gry z dobrymi kilkoma nawiązaniami, więc co dopiero 6h.

Offline PoD

• Użytkownik

• +7
# Grudzień 17, 2012, 17:28:55
Krzysiek K.
Że tak sobie zażartuję w podwórkowym stylu: chyba Tobie ;)

Offline paqao

• Użytkownik

# Grudzień 17, 2012, 18:28:47
6h to za mało, cały weekend to za dużo. Wybaczcie, że nic nie pisałem, ale programy na uczelnie ważnejsze są. Popieram pomysł Estivo.
Dlatego może jednak 12h? Zaprojektować można wcześniej, w końcu temat znamy. Termin akceptujecie (weekend po świętach) do wyboru pt, sb, nd

Offline Simplex

• Użytkownik

• +2
# Grudzień 17, 2012, 21:40:55
Chętnie wziąłbym udział (o ile się wyrobię z uczelnianymi pierdółkami ;)). Proponowałbym jednak 24h.

Offline paqao

• Użytkownik

• +1
# Grudzień 24, 2012, 12:29:23
Więc jak Panowie i Panie, zainteresowany ktoś spotkaniem w piątek o 20 na 24h na wyżej wymienionych zasadach?

Offline Adam27

• Użytkownik

# Grudzień 24, 2012, 12:57:35
Ja jestem zainteresowany :)

Offline Simplex

• Użytkownik

# Grudzień 24, 2012, 13:41:44
Ja też.

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Grudzień 24, 2012, 14:34:00
Piątek 24h pasuje nawet bardzo. A na jakich wyżej wymienionych zasadach? Widzę 3 różne (jeden pomysł mój).