Autor Wątek: Node Editor w Qt  (Przeczytany 3229 razy)

Offline rocko

• Użytkownik

# Grudzień 01, 2012, 16:03:00
Witam poszukuje pluginu do Qt (c++) który utworzy mi coś w rodzaju Node Edytora z Blendera

Znalazłem już kilka takich pluginów niestety żaden nie działał. Czyli ktokolwiek widział ktokolwiek wie, niech da znać (bądź linka).

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Avaj

• Użytkownik

• +1
# Grudzień 01, 2012, 16:05:06
zrób własny?

Offline rocko

• Użytkownik

# Grudzień 01, 2012, 16:07:17
Tą opcje zostawiam jako ostateczną.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 20:49:37 wysłana przez rocko »

Offline iniside

• Użytkownik

# Grudzień 02, 2012, 12:02:07

Offline rocko

• Użytkownik

• +2
# Grudzień 02, 2012, 16:12:00
http://lmgtfy.com/?q=qt+node+editor

Koleś myślisz że jesteś taki ***, przeszukałem Google i na 5 bibliotek żadna nie działała, więc stworzyłem temat.

Niech wypowie się ktoś kto z czegoś takiego korzystał, a nie bezsensownie spamujecie.

Słownictwo... -Xirdus
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2012, 19:24:09 wysłana przez Xirdus »

Offline Limal

• Użytkownik
    • http://wolnik.co.uk

# Grudzień 02, 2012, 18:28:59
Nie rozumiem zachwytu nad node editorami. Bardzo to wolne jest w użytkowaniu.

Na Twoim miejscu pogooglałbym, czy nie wymyślono czegoś lepszego i szybszego od node editora, który w mainstreamie UI jest już dobrych 7 lat.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Grudzień 02, 2012, 19:23:37
Koleś myślisz że jesteś taki ***, przeszukałem Google i na 5 bibliotek żadna nie działała, więc stworzyłem temat.
Coś wątpię by pięć bibliotek nie działało dlatego że wszystkie są źle napisane...

Spróbowałbyś może najpierw choć jedną z nich doprowadzić do działania? To nie może być aż tak trudne. Poszukaj tutoriali (albo nawet wideotutoriali) na temat tych konkretnych bibliotek, mogę się założyć że po prostu zapomniałeś o jakimś drobnym szczególe i dlatego nie działa.

Offline rocko

• Użytkownik

• +1
# Grudzień 03, 2012, 00:05:54
Nie rozumiem zachwytu nad node editorami. Bardzo to wolne jest w użytkowaniu.

Na Twoim miejscu pogooglałbym, czy nie wymyślono czegoś lepszego i szybszego od node editora, który w mainstreamie UI jest już dobrych 7 lat.

Może node są stare ale za to są bardzo intuicyjne w obsłudze. Jeżeli twoim zdaniem jest coś lepszego i prostrzego w obsłudze to podaj nazwe tego.