Autor Wątek: Compotronik Beta  (Przeczytany 13087 razy)

Offline compawo

• Użytkownik

• +1
# Listopad 20, 2012, 22:12:34
Mogłoby być jakieś opcjonalne głosowanie nad przedłużeniem w trakcie compo, albo kary punktowe za spóźnienie. Albo na samym początku głosowanie nad długością compo z zakresu 2h-4h.

Mnie niestety projekt przerósł jak na te 2h:(

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +2
# Listopad 20, 2012, 23:31:46
Mogłoby być jakieś opcjonalne głosowanie nad przedłużeniem w trakcie compo
Zły pomysł. Jak już masz deadline, to rób tak żeby się wyrobić. Motywuje do nauki planowania czasu.  :) W przyszłości u szefa w pracy nie będziesz miał głosowania. ;)

Mnie niestety projekt przerósł jak na te 2h:(
Czyli za duży projekt. :)

Offline PoD

• Użytkownik

• +1
# Listopad 22, 2012, 00:36:55
Mam tylko taki jeden awers do samego pomysłu...

Compo było zawsze pospolitym ruszeniem. Dogadywała się grupka osób i pisała, wymieniała się doświadczeniami nawet w trakcie tworzenia projektów. Samo dogadywanie tematów już motywowało do pojawienia się na IRCu.  Ludzie się w ten sposób integrowali. Jeśli całą robotę formalną będzie odwalał system, to nie będzie czuć ducha rywalizacji. Zgłoszenie się do takiego Compo będzie wyglądało jak przycisk "Lubię to" na facebooku.

Już nawet teraz można to zobaczyć. Compotronik działa, ale nikomu nie przyszło nawet do głowy by skorzystać z niego na najbliższe Compo planowane na 1/2 grudnia. O czymś to chyba świadczy?

Samą ideę jednak doceniam... Ale IMHO w obecnej formie to nie ma szans na powodzenie.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +1
# Listopad 22, 2012, 00:53:45
Ale chyba się zgodzisz, że system odwalający 90% roboty za compoprowadzącego to dobry pomysł. :)

Offline PoD

• Użytkownik

# Listopad 22, 2012, 01:23:00
A broń boże nie mówię, że zły! Kwestia tylko tego, że i tak pewnie wszelkie dysputy i rozważania będą prowadzone na forum, więc specjalne rozbudowywanie systemu nie ma IMHO sensu, bo ktoś włoży w pracę w coś, z czego nikt nigdy nie skorzysta. Więc żaden przycisk w stylu "Biorę udział" nie jest potrzebny. Ludzie się skrzykują, prowadzący dodaje notkę w Compotroniku i voila.

Automatyczne generowanie paczki też jest dobrym pomysłem (choć jak ostatnio zobaczyliśmy, troszkę zbugowanym na razie ;) ).

Na interfejs już inni narzekali, to ja nie będę :) Powiem tylko tyle, że dla mnie lepiej by było, aby jednak dało się robiąc Compot napisać jakiś dłuższy fragment tekstu, a nie tylko wypełnianie rubryczek.

Offline Rolek

• Użytkownik

• +6
# Styczeń 19, 2013, 14:38:33

Rozumiem, że wszystkie 3 warunki muszą być spełnione?

Offline m4tx

• Użytkownik
    • m4txblog

• +4
# Lipiec 05, 2013, 16:20:02
# Gra tylko w konsoli.
# W grze nie można użyć tekstu
# Gra, w której grafika jest wektorowa.

Eh wut? :D
Co prawda da się to, powiedzmy, zrobić, ale to raczej sensu większego nie ma...? :)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Lipiec 05, 2013, 17:08:17
Eh wut? :D
Co prawda da się to, powiedzmy, zrobić, ale to raczej sensu większego nie ma...? :)[/font]
ASCII art. :)

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

• +5
# Czerwiec 27, 2014, 12:01:28
I jak tam z tegorocznym WSoC'em? :D

Offline Karol

• Użytkownik

# Czerwiec 27, 2014, 13:31:08
Sziiiiiit to już czas? o.O

Offline Liosan

• Redaktor

• +7
# Czerwiec 27, 2014, 14:05:53
W zeszłym roku ludzie się dziwili że ogłaszam w czerwcu konkurs zaczynający się w lipcu, na który można przysyłać pracę zaczętą wcześniej. To w tym roku postanowiłem poczekać do 01.07 ;)

Także - WSOC będzie, co ma nie być :)

Liosan

Offline FilipPlotnicki

• Administrator
    • Twitter

# Marzec 02, 2017, 16:18:21
Szybka akcja: zagłosowałem na jeden z tematów. Ktoś chętny na dzisiaj 19? GOGOGOGOGOGO! :)

http://warsztat.gd/www/compo/
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2017, 16:34:29 wysłana przez FilipPlotnicki »

Offline Sarann

• Użytkownik

# Marzec 02, 2017, 18:30:14
Czemu nie.

Według mnie pasowałoby zmienić nieco sposób działa Compotronika. Niech compo odbywa się max 1 raz na tydzień w soboty/piątki, codziennie i tak nikt nie ma czasu. Jakieś inne pomysły też by się przydały, coby stało się bardziej popularne.

Offline FilipPlotnicki

• Administrator
    • Twitter

# Marzec 02, 2017, 18:41:51
Super :)

Na razie ogarnijmy dzisiaj, potem się pomyśli

Offline FilipPlotnicki

• Administrator
    • Twitter

# Marzec 03, 2017, 00:26:29
No i pierwsze krótkoterminowe compo zaliczone :)
Dzięki Sarann za udział! Ktoś chętny na powtórkę w niedzielę w większym gronie? Polecam!