Autor Wątek: Explosive Hamster Exhibition Compo!  (Przeczytany 20608 razy)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

• +2
# Listopad 06, 2012, 21:07:50
Masters of Pogo Fiesta brzmi jak świetna gra! :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Avaj

• Użytkownik

# Listopad 06, 2012, 21:09:34
Amazon Railroad Knights fajny, bo nie wiadomo czy chodzi o Amazonki czy o Amazonię

Offline Xirdus

• Redaktor

# Listopad 06, 2012, 21:17:07
Nuclear Thunder of the Dead
Legendary Lawnmower Armada
Hazardous Zombie Plus

Same łatwe mi się wylosowały :)

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Listopad 06, 2012, 21:22:47
To każdy sobie losuje? Co do godzin trwania, to mi nawet pasuje.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Listopad 06, 2012, 21:29:02
To każdy sobie losuje?
Nie, my tak dla zabawy - prawdziwe tematy zostaną opublikowane wraz ze startem compota.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Listopad 06, 2012, 21:51:35
ShadowDancer: pamiętaj puścić newsa o compo na Warsztat.

BTW, Explosive Hamster? Trzeba poprosić Sosa o stosowną grafikę, człowiek ma doświadczenie! :D

Offline PoD

• Użytkownik

# Listopad 06, 2012, 22:32:19
Tak swoją drogą, tematy losowane przez stronę są dość tendencyjne i niektóre nawet narzucają oprawę audio-wizualną. Czy ograniczenie do 3h będzie na pewno odpowiednie, czy nie lepiej wydłużyć do 6h, skoro i tak ma się zacząć po południu, a dzień jest wolny po całości? ;)

Offline Avaj

• Użytkownik

# Listopad 06, 2012, 22:49:52
Tak swoją drogą, tematy losowane przez stronę są dość tendencyjne i niektóre nawet narzucają oprawę audio-wizualną. Czy ograniczenie do 3h będzie na pewno odpowiednie, czy nie lepiej wydłużyć do 6h, skoro i tak ma się zacząć po południu, a dzień jest wolny po całości? ;)
nie, 6h to jest dużo za długo. 3h to i tak za dużo w sumie. A tematy wcale nie narzucają oprawy audio-wizualnej (podaj jakie?), naprawdę można wymyśleć a i tak grafiki wszystkich to będą jakieś patyki i zdjęcia powklejane.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Listopad 06, 2012, 23:17:20
Przykład tematu który coś takiego narzuca? Bo jak dla mnie to wszystko kwestia interpretacji. :)

Offline PoD

• Użytkownik

# Listopad 07, 2012, 01:36:24
Och, jałowa by to była dyskusja jakbyśmy zaczęli się spierać, czy coś narzuca oprawę czy nie. Olejmy więc to i zostawmy te 3 godziny ;) I tak wezmę udział :P

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +1
# Listopad 07, 2012, 02:12:25
Och, jałowa by to była dyskusja jakbyśmy zaczęli się spierać, czy coś narzuca oprawę czy nie.
Nie chodziło mi o spieranie się, tylko chciałem się pogłowić jak kompletnie wywrócić dany temat do góry nogami. :)

Offline PoD

• Użytkownik

# Listopad 07, 2012, 17:00:05
- The Great Squirrel Psychiatrist
- Star Wars Platypus Battle
(mój faworyt, moja kapela z lat szczenięcych nazywała się Platypussy :D)
- Epic Samurai of Fury

Takie 3 na szybko wygenerowane, które imho narzucają dość mocno ;)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Listopad 07, 2012, 17:15:40
We wszystkich trzech można wypikselować w paincie odpowiedniego sprita (np. czarno-biały 8x8 lub dla ambitniejszych 16x16) których choć trochę przypomina o czym mowa w temacie, a następnie zrobić z nim cokolwiek, więc nie widzę szczególnego problemu. ;)

Offline PoD

• Użytkownik

# Listopad 07, 2012, 17:24:08
Wielki Come Back 13H? Niech żyje 320x200! :D

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Listopad 07, 2012, 17:27:08
Akurat pisząc 8x8 myślałem o Atari 2600, ale coś w tym stylu. ;) Generalnie im grafika niższej rozdzielczości, tym mniej wygląda jak bazgroły (pomimo że to są nadal bazgroły). ;)