Autor Wątek: Moze sa tu jacys zapaleni fani ASG ? mam troche sprzetu do "opchania"  (Przeczytany 5384 razy)

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

# Wrzesień 23, 2012, 14:30:43
Jak w tytule brat ma troche karabinkow i chetnie by je spieniezyl.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1930061 Niebawem pojawi sie jeszcze link do USP.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krolik

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 23, 2012, 16:53:48
Gdybys miał prawdziwa broń to chetnie :)

Offline Joker

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 23, 2012, 17:34:59
Wtedy to nie ASG ;)

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Wrzesień 23, 2012, 20:27:04
Kurde, u mnie w szafie tez leży g36c i te mundury, oporządzenia śmieszne, eh sentyment

Offline nembutal

• Użytkownik

# Wrzesień 23, 2012, 20:45:25
Gdybys miał prawdziwa broń to chetnie :)
Chyba tylko czarnoprochowce można w tym kraju kupić.

• Użytkownik

# Wrzesień 23, 2012, 21:17:09
Murzynopolska walsnie zakupila nowe szable dla husarii ;)

Offline _OskaR

• Użytkownik

# Wrzesień 23, 2012, 21:43:50

Offline nembutal

• Użytkownik

# Wrzesień 23, 2012, 22:04:17
Oj tam, oj tam
Jak dotąd słyszałem tylko narzekania hobbystów, że zdobycie pozwolenia na broń (bez którego nie sprzedadzą broni w tych sklepach) graniczy z cudem, o ile nie masz komendanta policji w rodzinie.

Offline koirat

• Użytkownik

# Wrzesień 23, 2012, 22:39:22
To zależy jaka broń. Wiadomo że jak chcesz pozwolenie na broń automatyczną to będzie problem i musisz mieć odpowiednie uzasadnienie na posiadanie takowej. To samo tyczy się broni ciężkiej itp.
Natomiast pozwolenie na broń myśliwską zostanie ci wydane po spełnieniu warunków które nie są wygórowane. Z tego co mi wiadomo wymagana jest przynależność do koła myśliwskiego, ale nie jest to jedyny warunek.

• Użytkownik

• +3
# Wrzesień 23, 2012, 23:13:22
Tak troche to paradoksalne, bo troche trzeba wydac. Przedewszystkim jakies przynaleznosci do kolek strzeleckich choc i to nie gwarantuje pozwolenia, moj bro jest zawodowym zolniezem od paru lat, stacionowal w iraku sluzac w isafie, a dalej nie ma pozwolenia choc broni uzywa niemal ze na codzien o.O

Offline Joker

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 24, 2012, 11:44:42
A na cholerę mu karabin pod łóżkiem ? ;)

Offline koirat

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 24, 2012, 13:18:27
Nie chciałem zaogniać ale mam podobne zdanie co Joker. Nie widzę żadnego usprawiedliwienie posiadania broni przez żołnierza nie będącego na służbie.

Podobnie jest z policjantami, choć są sytuacje które usprawiedliwiają posiadanie takowej broni nawet nie na służbie.

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 25, 2012, 16:36:09
Zebys mogl sie bronic jak czlowiek? nie mowie ze masz odrazu miec pozwolenie na ostra amunicje ale dlaczego w tym panstwie obytwatel nie ma prawa kupic broni na amunicje hukowo , gazowa ? (wystraczajaca do samoobrony i skutecznie odstraszajaca innych cwaniakow). Jedyna mozliwosc zranienia to podejscie na metr i bezposredni strzal a i tak nie bedzie wielkiego ała si bo glowki sa plastikowe w takiej amunicji. (Ucza zeby w takich przypadkach celowac w kolana)

Offline Joker

• Użytkownik

# Wrzesień 26, 2012, 19:00:51
Do obrony człowieka to służy policja i wojsko. A jak boisz się napadu to kup gaz pieprzowy albo paralizator, albo obydwa i nóż.

Offline maxmati

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 26, 2012, 19:08:39
@Joker ja bym tak nie zawierzał wszystkiego państwu jakoś nie mam zaufania do władz.