Autor Wątek: Artykuły  (Przeczytany 3098 razy)

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Kwiecień 02, 2013, 12:16:09
Eh z naszym warsztatem jest już trochę jak z grami od EA, "mamy taką taką i jeszcze taką funkcjonalność, ale... nie chodzą".

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline voytech

• Użytkownik

# Kwiecień 02, 2013, 13:16:59
Za pewną małą opłatą użytkownik będzie miał wyświetlany pełny link do artykułu :P

BTW, czy ktoś wie jak można w łatwy sposób sprawdzić, jaki artykuł został ostatnio dodany? Wchodzę w zakładkę artykuły i nie mam pojęcia czy wogóle coś nowego się pojawiło. A może już mogę sobie wizytę tej strony kompletnie darować?

Offline Xender

• Użytkownik

• +1
# Kwiecień 02, 2013, 14:18:45
@up - jest 11 niepotwierdzonych edycji, których nie ma komu (albo jak) zatwierdzać, bo "bugi w wiki" (wypowiedź Daba z (dość dawnej) korespondencji przez PW). Wygląda na to, że webmasterzy postawili i porozchodzili się, a Dab nie ogarnia serwisu od strony koderskiej.

Może najwyższy czas znaleźć nową ekipę webmasterów, najlepiej na stałe, a nie na zasadzie "zrobić i zostawić"?

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Kwiecień 02, 2013, 14:22:42
Ja sobie darowalem.

Ogólnie to dział Artykuły "Spożywcze" według mnie jest totalnie do przebudowy. Dobre by było też kilka osób, z których każda wzięła by jakiś dział danej biblioteki/języka czegokolwiek i zrobiła coś ala FAQ i wstępne artykuły.

@up ototot. Dokładnie.

Offline Rolek

• Użytkownik

# Maj 18, 2014, 17:23:41
Ma ktoś może kopie artykułów ze Starego Warsztatu?

Niestety web.arvhive.org nie zawsze sięga wystarczająco daleko (może znacie też inne serwisy z kopiami zapasowymi Internetu?)

#edit: Jednak, jak się szuka też po gamedev.pl to można trochę więcej znaleźć na web.archive.org
Ale mimo wszystko jakby ktoś miał kopię Starego Warsztatu to chętnie bym się poczęstował ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2014, 17:52:58 wysłana przez Rolek »

Offline .c41x

• Użytkownik
    • homepage

• +1
# Maj 18, 2014, 21:10:36
Mam kopię artykułów Warsztatu2B sprzed 8 lat. Nie wiem czy cię interesują artykuły z aż tak starego Warsztatu, ale nie zaszkodzi wrzucić ;)

Plik "kopia.warsztat2b.2006.zip" tutaj*:

https://drive.google.com/folderview?id=0BwXattZgBCAQMDAyOWYxYWItMjI1NC00NWFiLTg2MmUtOTVlOGI5NTIxOWEz&usp=drive_web&hl=en

(* Nie wiem jak dać link do pojedyńczego pliku w google docs, więc daję do całego katalogu...)

Offline Rolek

• Użytkownik

# Maj 19, 2014, 22:00:50
@.c41x
Rzeczywiście brakuje kilku nowszych artykułów, o które najbardziej mi chodziło. Ale mimo wszystko wielkie dzięki :)

Jakby ktoś jeszcze miał trochę nowszą wersję (najlepiej tuż sprzed przejścia na obecny system (2010/11?)) to nadal jestem chętny ;)

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

• +1
# Maj 21, 2014, 00:20:58
Ja mogę mieć jakieś stare artykuły na dysku. Jeśli chodzi o jakiś konkretny, to podajcie tytuł - poszukam.