Autor Wątek: Microsoft released another free Express version of Visual C++ 2012.  (Przeczytany 14848 razy)

Offline izaw

• Użytkownik

# Wrzesień 16, 2012, 22:50:08
W XP to ja administruję systemem i z niego korzystam. Nowsze ciągle usiłują łapać mnie za ręce i blokują działania. Po co mi to?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline krecik88

• Użytkownik

# Wrzesień 16, 2012, 23:35:46
Co i gdzie ci blokuje? uac off i zero spamu ale ot nie dyskusja o systemach a o wersji express

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +4
# Wrzesień 17, 2012, 01:34:12
In addition to the free Express Visual C++ compiler for building tablet applications, Visual Studio Express 2012 for Windows Desktop directly supports traditional Windows and command-line applications in C++.
Niezły cytat. Taką samą logiką pies jest dodatkiem do ogona. ;)

Offline ShadowDancer

• Redaktor

• +1
# Wrzesień 17, 2012, 02:13:44
Avaj: Nie twierdzę, że xp był zły - po prostu 7 jest lepszy ;)

Choćby menu start, wyszukiwarka daje naprawdę dużo, mechanizm pinowania też jest fajny. Sam skanuje sieć lokalną itd. itp.

Offline Kurak

• Użytkownik

• +4
# Wrzesień 17, 2012, 09:53:39
xp na dzisiejszym sprzęcie to bardzo dobry żart ;)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Wrzesień 18, 2012, 12:26:48
Wsparcie C nadal wg standardu z 1989, czy nadgonili? :)

Offline rhdbisgrt

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2012, 12:43:01
xp na dzisiejszym sprzęcie to bardzo dobry żart ;)

dlaczego?

Offline Avaj

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2012, 15:02:19
Avaj: Nie twierdzę, że xp był zły - po prostu 7 jest lepszy ;)

Choćby menu start, wyszukiwarka daje naprawdę dużo, mechanizm pinowania też jest fajny. Sam skanuje sieć lokalną itd. itp.
Ja z wyszukiwarki nie korzystam wcale a pinowania nie używam, nie lubię dockopodobnych bzdur, przywracam sobie normalny pasek zadań jak w XP/Gnome2 :)

no ale kwestia gustu, rozumiem, że nie wszyscy tak robią.

@Kos: to jest Visual C++ a nie Visual C :) MS chyba w ogóle nie interesuje się C99 i nowszymi (pomijając to, że mało go zwykły C++ interesuje, najchętniej by wszystkich przerzucił na C++/CLI).

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Wrzesień 18, 2012, 16:21:26
Ja z wyszukiwarki nie korzystam wcale a pinowania nie używam, nie lubię dockopodobnych bzdur, przywracam sobie normalny pasek zadań jak w XP/Gnome2 :)

+1, ja też.
Ustawiam taskbar na "collapse if full", bo po co mi się ma marnować tyle miejsca? Tylko ze 3-4 najpotrzebniejsze programy mam przypięte, bo i tak prawie ciągle chodzą.

Resztę programów odpalam z menu start wyszukiwarką. Samą klawiaturą: win, początek nazwy programu, enter - prościej się nie da :)

Słowem: Windows 7 ftw!
A w ósemce mam dokładnie tak samo, tylko przez te pół sekundy od wciśnięcia "win" do "enter" widzę metro zamiast startu.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Wrzesień 18, 2012, 16:22:51
W XP to ja administruję systemem i z niego korzystam. Nowsze ciągle usiłują łapać mnie za ręce i blokują działania. Po co mi to?

Żebyś tylko Ty administrował systemem, a nie dowolny proces odpalony na Twoim kompie.

Offline izaw

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2012, 20:22:38
Jakoś nigdy mi się nie zdarzyło. Nie formatuję też dysków co jakiś czas. System postawiony lata temu nadal działa szybko i bezawaryjnie.

Za to nie muszę być administratorem na niby i nie mieć dostępu do pewnych folderów.

Offline Karol

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2012, 20:37:45
Za to nie muszę być administratorem na niby i nie mieć dostępu do pewnych folderów.
Powiedz to wszystkim *nixom.

Ponad to, Windows nie jest tworzony tylko dla Ciebie, ale i dla całej rzeszy ludzi, z których lwia część ledwo co ogarnia cokolwiek. Wytykanie jakichś niuansów typu bo-sie-mnie-nie-podoba-sie, które w większości można wyłączyć, jest trochę nie teges. Warto spojrzeć na większy obraz, a nie tylko czubek swojego nosa.

Offline KeeL

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2012, 20:40:59
Jakoś nigdy mi się nie zdarzyło. Nie formatuję też dysków co jakiś czas. System postawiony lata temu nadal działa szybko i bezawaryjnie.

Na 7 również działa, byłem fanem Xp, dopóki nie pojawiła się u mnie chęć zagrania w coś co nie chciało iść na XP. Nie pamiętam co to było, ale nie mniej 7 też można używać długo bez formata.

A co do XP sam bym go chyba jeszcze używał, jakby tylko wychodziły na niego co niektóre programy. Tak właśnie M$ zmusza nas do zmiany systemu :).

Offline Avaj

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2012, 20:43:06
Przestań używać technologii MS takich jak DX i .NET, to w nich zwykle się bruździ między systemami :)

Offline KeeL

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2012, 20:46:23
A no właśnie ;). Tylko chcąc czasami pograć w jakieś nowości to DX trzeba mieć.