Autor Wątek: RTS/Strategy  (Przeczytany 2466 razy)

Offline albinoski1989

• Użytkownik

# Sierpień 19, 2012, 16:55:47
Czy ktoś byłby chętny do tworzenia gry typu rts/strategia na zasadach opensource?? Celem by była wspólna nauka jak i dzielenie się wiedzą. Może być także komercyjna. Mam nadzieję, że kilku fanów tego gatunku się znajdzie. Byłbym za tworzeniem takiej gry w Unity3D. Jak i bym chciał, żeby gra była fantasy, a nie science fiction. Kontakt: albinoski1989@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2012, 17:57:54 wysłana przez albinoski1989 »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline FoToN

• Użytkownik

# Sierpień 19, 2012, 17:19:25
Mogłeś stworzyć nowe konto i na nim założyć taki temat. Serio, tylko Twój nick sprawił, że straciłem chęć na udział w takim czymś.

Offline albinoski1989

• Użytkownik

# Sierpień 19, 2012, 17:40:30
No to dobrze, jestem już rozpoznawalny;)

Offline Joker

• Użytkownik

• +2
# Sierpień 19, 2012, 18:31:11
A czy negatywnie / pozytywnie to nie robi dla ciebie większego znaczenia ? ;D

Offline albinoski1989

• Użytkownik

# Sierpień 19, 2012, 18:34:58
Sam Jan Paweł 2, Lech Wałęsa itp. mają także złą opinię. Więc nie ma to dla mnie znaczenia. Jakby człowiek się nie starał, zawsze się znajdą Trolle;)

Offline Oti

• Użytkownik

• +2
# Sierpień 19, 2012, 18:42:58
Jan Paweł 2 ma złą opinię? To chyba jestem nie w temacie. Jakiejby nie było opinii o tych ludziach, oni przynajmniej mają znaczne zasługi, temu nikt nie zaprzeczy. A Ty? Ty jesteś dopiero na początku drogi i już porównujesz się do nich? Dokonałeś czegokolwiek poza kilkoma śmiesznymi obrazkami i równie śmiesznymi tematami na forum?

Jakby człowiek się nie starał, zawsze się znajdą Trolle;)
Ty się starasz? Sorry, ale nie widać tych starań. Widać tylko to, że regularnie wpadasz na nowe pomysły, co chwilę zmieniasz silnik na którym chcesz je realizować. I punkt wspólny-na żadnym z tych silników nie potrafisz nic zrobić. Nie wiem jak bardzo nieambitny/naiwny musiałby ktoś być, żeby dołączyć do tej spółki.

Offline Xender

• Użytkownik

# Sierpień 19, 2012, 20:16:07

Zlejcie jego tematy, to przestanie zwracać na siebie uwagę. Tzw. "zagłodzenie trolla" :P .
Nawet, jeśli nie robi tego świadomie - tym bardziej nie ma sensu odpowiadać. Ani zaczynać meta-dyskusji. Ani meta-meta-dyskusji (co właśnie robię, aby powiedzieć, żeby nikt tego nie robił).

//EDIT: @down: możliwe, przesłanie nadal aktualne, skoro nie tylko Tobie wolno się powtarzać. Ode mnie EOF.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2012, 21:54:11 wysłana przez olo16 »

Offline albinoski1989

• Użytkownik

# Sierpień 19, 2012, 21:16:15
Oti gdzie Ty w moim zdaniu porównanie wychwyciłeś, to nie mam pojęcia. Nie zmieniam silnika. To że chciałem opinii na dany silnik, nie oznacza, że chce go zmienić.
Jakby człowiek się nie starał, zawsze się znajdą Trolle;)
To zdanie odnosiło się do ogółu.
Celem by była wspólna nauka jak i dzielenie się wiedzą.
Wydaje mi się Oti, że nie uważnie czytasz. Olo16 czy mi się wydaje, czy znów się powtarzasz z tym obrazkiem??;)

Offline MaxGarden

• Użytkownik
    • Profil na warsztacie

# Sierpień 19, 2012, 21:24:16
A co ze zleceniami, "współpracą free-comercial z pewną osobą" i "współpraca z pewnym zespołem? Bo na stronie masz jasno napisane, że nie masz do 15 września czasu :).

Offline albinoski1989

• Użytkownik

# Sierpień 19, 2012, 21:28:31
No teraz się zgromadzi ludzi, trochę to zajmie. W tygodniu nie mam czasu, ale w Niedzielę mogę kilka godzin poświęcić na tą przyjemność tworzenia. Cały tydzień nie mam zamiaru pracować, co innego nauka/hobby w Niedzielę.

Offline doomtrader

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 22:19:25
@albinoski1989
Strategia i RTS to dwa różne gatunki

@Oti
JP2 jest odpowiedzialny choćby za ukrywanie i tuszowanie afer pedofilskich w kościele katolickim.

Offline albinoski1989

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 22:26:09
RTS ( albo - / ) Strategia. Można także zrobić połączenie tych gatunków. Więc, RTS/Strategy lub RTS&Strategy.

Offline txt

• Użytkownik

# Sierpień 21, 2012, 11:33:54
W tygodniu nie mam czasu, ale w Niedzielę mogę kilka godzin poświęcić na tą przyjemność tworzenia.

To będziesz musiał uzbierać sporą ekipę. Skoro chcesz mieć swój "zespół" to niestety, ale musisz mieć więcej czasu niż tylko kilka godzin w niedzielę. Chyba, że chcesz, żeby cała twoja kompania pracowała za ciebie przez cały tydzień. W takim przypadku mamy problem z wykorzystywaniem ludzi. Coś mi się zdaje, że chcesz, żeby to oni odwalili za ciebie brudną robotę. Z twoimi umiejętnościami możesz im zaparzać kawę. ;P

Offline albinoski1989

• Użytkownik

# Sierpień 21, 2012, 12:05:46
Co jeszcze mi wywróżyłeś ze swojej kryształowej kuli??
Coś mi się zdaje...
PHI, też mi coś. Z tą ilością czasu, pewnie masz rację. Jadnak celem jest wspólna nauka i dzielenie się wiedzą. Może wyjdzie jakieś małe demo z takiej nauki lub coś większego. Tak czy siak nie szukam ludzi z dużym doświadczeniem. Poszukam sobie w necie ekipy, na pewno ktoś już coś podobnego chciał tworzyć i zostawił kontakt do siebie.

Offline koirat

• Użytkownik

# Sierpień 21, 2012, 13:32:42
Tak czy siak nie szukam ludzi z dużym doświadczeniem.

Do RTS-a ? Pan raczy żartować.