Autor Wątek: 1play Role Playing Game  (Przeczytany 3701 razy)

Offline socket

• Użytkownik

# Sierpień 07, 2012, 03:51:34
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 15:50:05 wysłana przez Liosan »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Oti

• Użytkownik

# Sierpień 07, 2012, 04:59:17
12/08/10
12 sierpnia 2010? Damn, spore opóźnienie z tą promocją.

Jesteśmy w Polsce i wypadałoby stosować ogólnie przyjęty format dat by nie wprowadzać ludzi w błąd.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Sierpień 07, 2012, 07:36:29
(Rozwinę, co przedmówca powiedział)
Z ukośnikami zapisujemy format amerykański, miesiąc/dzień/rok.

Format międzynarodowy to rok-miesiąc-dzień. Sortowalny: Duże na początku, małe na końcu, tak samo jak z liczbami.

Format przyjęty w Polsce to dzień.miesiąc.rok. Można miesiąc liczbą rzymską i pominąć kropki.

We wszystkich tych przypadkach skracanie roku to potknięcie. Natomiast w przypadku stosowania jeszcze innego zapisu, skracanie roku to strzał w stopę.

Offline Kitsune

• Użytkownik

# Sierpień 08, 2012, 15:45:03
Zły link w obrazku :P

// Poprawiłem. -Liosan
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 15:50:36 wysłana przez Liosan »

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 18:22:19
Fajnie jest mieć kolegę redaktora? Nieprzychylne posty skasuje, wątek zamknie. Dlaczego tego wątku jeszcze nie zamknął?

Offline Jog

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 18:40:07
Bo zapewne nie zobaczył jeszcze, że to dwa takie same wątki.
Darthtomi, damn it, co jest z Tobą nie tak? Wrzodów żółądka się nabawisz czepiając się wszystkiego co się rusza.

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 18:52:01
Ale ja muszę! Nie wystarczy obserwować i myśleć - trza te myśli artykułować! Poza tym, jak ja bym coś kiepskiego zrobił to chciałbym jak najszybciej się o tym dowiedzieć, a nie żyć w błogim przekonaniu, że wszystko jest OK i wszelką krytykę odrzucać, bo "boli". Tak się dzieci zachowują.

Offline Jog

• Użytkownik

• +1
# Sierpień 20, 2012, 19:06:10
Przyznam szczerze, że sam chciałbym się dalej uważać za gówniarza, ale chyba już nie wypada.
Powiem Ci jednak, że z mojego doświadczenia wiem, że jeżeli ktoś usilnie sugeruje komuś, że jest dzieckiem oznacza tylko i wyłącznie, że sugerujący jest jeszcze niedojrzały. 
Być może Ty byś chciał, żeby wszyscy naokoło czekali tylko na Twoje potknięcia i to by Cię motywowało, ale nie każdy taki jest, zresztą, zrobiłeś już kiedyś projekt do końca (nic złośliwego, pytam bo wydawało mi się, że ludzie którzy już coś wydali mają trochę inne podejście) ?
Już kiedyś pisałem (nawet chyba do Ciebie), że zjadając się nawzajem niczego nie osiągniemy.
Ty się wyżyjesz, ktoś przez to być może straci motywację do dalszego działania i skończy na kasie w Tesco (Efekt motyla! :P), a gość który w ogóle tu się nie pojawi będzie dalej szlifował warsztat. Kto na tym wygra?
Nikt, wszyscy stracą.

Oczywiście, że konstruktywna krytyka jest potrzebna, ale czepianie się o wszystko i posądzanie redaktorów o kolesiostwo tylko dlatego, że nie zamknęli jeszcze drugiego tematu w przeciągu 10 minut od poprzedniego jest mocno przesadzone.
I pamiętaj, nie piszę Ci tego święta krowa tylko gość który popełnił już tyle gaf w życiu, że starczyło by dla kilku.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 19:09:21 wysłana przez Jog »

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 19:16:10
Jak tuż przyszedłem miałem marzenie robić gry. Chłopaki z Warsztatu mnie jednak naprostowały i uświadomiły jakim noobem jestem i że w ogóle od dupy strony zaczynam (zbieranie ekipy). Wziąłem się, sam popracowałem i od września zaczynam prace w gamedevie w profesjonalnym studiu.

Ja ktoś chce robić gry i wyskakuje z jakimś niedojebanym pomysłem to trzeba mu to powiedzieć. Jak ktoś zapisuje datę umieszczoną w materiale promocyjnym w sposób kompletnie idiotyczny, to trzeba mu to powiedzieć, żeby to poprawił. Jak ktoś ci wytyka błędy to on ci POMAGA je naprawić uświadamiając ci je. To jest takie proste.

Offline Jog

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 19:23:15
Coś w tym jest.
A teraz zgińmy w otchłani usuniętych postów, bo należy się nam jeszcze bardziej niż tamtym postom z zamkniętego tematu.

Offline Oti

• Użytkownik

• +3
# Sierpień 20, 2012, 19:26:02
Wziąłem się, sam popracowałem i od września zaczynam prace w gamedevie w profesjonalnym studiu.
Jeśli taki pajac bez doświadczenia faktycznie dostał pracę w profesjonalnym studiu, to chyba nie muszę się już martwić o posadę w przyszłości. :) Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Kogo próbujesz nabrać? :D

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 20:07:29
No dobra może trochę podkoloryzowałem - będę w Macu pracował (tzn. nie w Apple - w McDonaldzie), projektował nowe zabawki i gry do Happy Meali (tzn. w przerwach w smażeniu frytek, jak nie będzie ruchu). A WY CZYM MOŻECIE SIE POCHWALIĆ?! JA PRZYNAJMNIEJ PRACUJE W GAMEDEVIE (tzn. czasem przychodzi do tego Maca taki koleś z CD-Projekt)! A TY CO ROBISZ OTI, NOOBIE JEDEN?11 JAK ŚMIESZ!??1!!

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

• +4
# Sierpień 20, 2012, 20:25:42
Ogarnijcie się jeden z drugim... To już wychodzi poza granicę forumowych złośliwości...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 20:32:58 wysłana przez MadBonsai »

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Sierpień 20, 2012, 20:32:59
To już wychodzi poza granice szeroko pojmowanego humoru

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Sierpień 20, 2012, 20:33:49
MadBonsai chyba nie załapałeś dowcipu...