Autor Wątek: Pong  (Przeczytany 1052 razy)

Offline jowi

• Użytkownik

• +2
# Lipiec 27, 2012, 15:52:12
Pong to gra zręcznościowa będąca remake-iem słynnej gry. Piszę ją od ok. miesiąca. Mam nadzieję, że wstawienie tej gry tutaj zmotywuje mnie do rozwijania projektu.

Jak pewnie się domyślacie gra polega na odbijaniu rakietkami piłki. Jest idealna na 5 minut :). Zwykle piszę ją, gdy nie mam co robić. Napisana jest w najprostszy, możliwy sposób.

Pong wykorzystuje biblioteki SDL, SDL_mixer i SDL_ttf, co umożliwia przeniesienie go na każdą platformę.

Przypuszczam, że oszczędzę komuś ostatniego miejsca w tym konkursie, ale przynajmniej mam jakąś motywację.

J0vis

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline flexi

• Użytkownik

# Lipiec 27, 2012, 16:24:46
Dosc malo jak na miesiac pracy.

Gralem i tak jak mowielm wczesniej, poruszanie paletkami jest dosc wolne do poruszania sie pliki :), bylo u mnie tak ze jak wlaczylem gre to pilka odrazu wyleciala za pole i game over :D

Offline Liosan

• Redaktor

# Lipiec 27, 2012, 16:28:14
Przypuszczam, że oszczędzę komuś ostatniego miejsca w tym konkursie, ale przynajmniej mam jakąś motywację.
Zdziwiłbyś się ;) Ostatnie miejsce zajmują prace które się nie uruchamiają albo produkują czarny ekran ;) Prostej, porządnie wykonanej grze często ludzie dadzą po punkcie.

Liosan