Autor Wątek: Poszukujemy grafików 3D lub 2D  (Przeczytany 3084 razy)

Offline Avaj

• Użytkownik

• +3
# Lipiec 29, 2012, 17:40:47

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Lipiec 29, 2012, 18:18:00
A elementy strategii?

I jak wyobrażacie sobie zrobienie gameplayu trwającego ponad 150 godzin?

No nie? Call of Duty można przejść w 5 godzin nie dlatego, że twórcy byli leniwi, ale dlatego, że robienie contentu do FPSa pochłania masę czasu i pieniędzy. Nawet jeśli zrobicie takie drugie Borderlands gdzie stale wracasz do tych samych lokacji to zrobienie 30 godzin samego tego początkowego gameplayu to jest wyzwanie, któremu mało jaki zespół by podołał (i to po latach pracy). Dla was jednak to tylko początek:D

Offline darthtomi

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 29, 2012, 18:21:18
skądś znam ten teren http://irrlicht.sourceforge.net/docu/example012.html

A to że nie powiedzieliście, że teren nie jest waszego autorstwa to już jest zwykłe oszustwo. Dajecie niby screeny ze swojej gry by pokazać że jednak coś macie, kiedy w rzeczywistości to jest nie wasze - co to w ogóle jest? Jak wam nie wstyd?

Offline koirat

• Użytkownik

# Lipiec 29, 2012, 18:33:13
Menu to wcale nie pierwsza rzecz jaką zrobiliśmy. Jest już silnik gry, AI, bronie, fizyka...
Nie wstyd im bo chcieli pokazać jakie możliwości ma ten ich silnik :)

Offline flexi

• Użytkownik

# Lipiec 29, 2012, 18:37:44
Ich silnik, przecierz to Irrlicht :D, moze to autor silnika Irrlicht :)

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Lipiec 29, 2012, 19:43:19
A elementy strategii?

I jak wyobrażacie sobie zrobienie gameplayu trwającego ponad 150 godzin?
Z czego każde 30 godzin jest oczywiście wypełnianiem misji :)

vReznov: RPG FPS online z elementami strategii, "Naszym celem jest [...]  pomóc w nauce ulubionego języka(C++ :D) i podszkolić nasze umiejętności w danej dziedzinie"
go for it :)

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

• +1
# Lipiec 30, 2012, 12:04:39
FPS online + RPG + strategia + "30h na zdobycie statku" = MMO RPG?

Offline vReznov

• Użytkownik

# Lipiec 31, 2012, 19:36:10
Ehh ludzie...
Pisałem że silnik Irrlicht...
Nie jestem gościem od programowania żeby znać się na silniku gry. Skąd miałem wiedzieć że taki teren już jest w internecie i można go ściągnąć. Po prostu odpaliłem grę i pokazałem co się da.. :)

Widzę że ja tu wam nie wystarczam :) Podam więc numer GG menedżera projektu, który wie wszystko o tej grze.

Here we go :)
2223312

Pytać o wszystko(co chodzi o projekt) i jeżeli planujecie zalać konto spamem to już możecie sobie odpuścić ;)

Offline Adam7

• Użytkownik
    • warsztat.gd

• +2
# Lipiec 31, 2012, 20:23:55
Widzę że ja tu wam nie wystarczam :) Podam więc numer GG menedżera projektu, który wie wszystko o tej grze.
Podejrzewam, że zainteresowanie nie jest wynikiem pojawienia się ciekawego projektu, ale następnego MMO RPGa tworzonego przez grupkę amatorów jako ich pierwszy projekt, a wiadomo jak to jest z takimi projektami na warsztacie ;)

Offline jjoker8

• Użytkownik

# Lipiec 31, 2012, 20:35:22
gra się psem :)?
edit:: aa, to do tego psa się strzela :D

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Lipiec 31, 2012, 20:38:28
Mam tylko dwa słowa dla was: 38 Studios.

Jeśli oni nie podołali dysponując dziesiątkami mionów dolarów przez 6 lat to jak wy macie zamiar zrobić to mmo?

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

• +3
# Lipiec 31, 2012, 20:56:41
Nie byłem świadom, że w produkcji gier korzysta się z cząsteczek typu miony ;)

A niech sobie robią. Będą mieć doświadczenia, albo przynajmniej satysfakcję, że spróbować coś zrobić. A nuż uda im się i zagramy w pierwsze historii MMO wyprodukowane dzięki wsparciu Gadu-Gadu :]

Offline darthtomi

• Użytkownik

• +3
# Lipiec 31, 2012, 21:15:07
MadBonsai, od razu widać że jesteś ignorantem w sprawach gamedevu. Miony to elementarne cząstki (tak jak elektrony), z których buduje się gry komputerowe. Fakt ten jest jedną z przyczyn przez które robienie gier jest tak trudne - jedynym sposobem na ich uzyskanie są akceleratory cząsteczkowe.

Następnym razem zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz - po co się ośmieszać?

Offline vReznov

• Użytkownik

# Sierpień 01, 2012, 23:13:15
Jakie MMO?!?!?!? RPG nie oznacza od razu MMO RPG... RPG oznacza role play game, czyli gra w której wcielamy się w daną postać. o MMO nie było tu mowy.

Szkoda mi na was słów. 26 osób w projekcie + gra FPS RPG + gra online = brak szansy na sukces(:P)
26 osób - 7 web devów = 19 osób   19 osób - 8 story dev'ów = 11 osób    11 osób - 1 android dev = 10 osób     10 osób - 1 organizator = 9 osób pracujących bezpośrednio nad grą.

W tym:
3 osoby pracujące nad silnikiem
1 osoba pracująca nad serwerem on-line
1 osoba pracująca nad klientem on-line
4 grafików

Grafika 3D nie jest naszą mocną stroną, dlatego szukamy grafików....

Jak macie pisać posty typu "Niech se robią" czy "jak wy zamierzacie to zrobić" lub skierowane do innych osób niż ja, to nie piszcie.

Nie pracujemy nad grą która ma podbić internet. Pracujemy nad swoimi umiejętnościami, które pomogą nam w przyszłości osiągnąć ten cel.

Offline flexi

• Użytkownik

# Sierpień 01, 2012, 23:16:49
2. Gra będzie FPS'em online.
Gra będzie grą RPG z elementami strategii.

Jesli gra bedzie w stylu RPG i jest online to podchodzi wlasnie pod MMO :)