Autor Wątek: Holiday Battle  (Przeczytany 1070 razy)

Offline maciek97p

• Użytkownik

# Lipiec 24, 2012, 20:12:05
Holiday Battle to gra o tematyce czysto wakacyjnej. Może gra to za dużo powiedziane, bo nie mam chwilowo możliwości kodzenia, więc na razie wszystko jest na papierze. A więc ma to być z założenia gra strategiczna, w której nie ma jednak kampanii, a całość jest skupiona na potyczkach na plaży. Do wyboru będzie kilka różnych map. Oczywiście znajdą się tam surowce (np. Kamienie, mokry piasek i co tam można na plaży znaleźć), a także budowanie umocnień. Mimo ograniczonych możliwości jakie daje sama plaża postaram się ją wykorzystać w dużym stopniu (np. Zbierasz kamienie, wsiadasz na motorówkę i obrzucasz wrogów czy desantujesz plażowiczów z "banana") No i to chyba tyle jak na razie. Wkrótce postaram się uzupełnić opis. Dziękuję z góry za wasze rady i konstruktywną krytykę.

PS. Na jaki adres wysyła się gotowe prace?

JaskierPL

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Liosan

• Redaktor

# Lipiec 27, 2012, 10:20:10
Ciekawy pomysł :) To będzie RTS czy tak bardziej zręcznościowo?

PS. Na jaki adres wysyła się gotowe prace?
Dam znać za jakiś czas. Od biedy można wysyłać na PM do mnie, ale jeszcze się zastanawiam jak to najlepiej ogarnąć, i niedługo opublikuję zasady przesyłania + mail.

Liosan

Offline maciek97p

• Użytkownik

# Lipiec 31, 2012, 03:32:33
Myślę że bardziej RTS, bo chciałbym się trochę AI podszkolić. Czy skończę na czas to nie wiem. Zamierzam wykorzystać Xenon Core.