Autor Wątek: Warsztat Summer of Code 2012  (Przeczytany 57321 razy)

Offline SeaMonster131

• Użytkownik

# Lipiec 10, 2012, 19:04:58
Może i ja coś skrobnę :P

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline m4tx

• Użytkownik
    • m4txblog

# Lipiec 10, 2012, 19:20:43
O, SeaMonster... Jaki ten internet mały :D

Offline dynax

• Użytkownik

# Lipiec 10, 2012, 20:28:25
Małe pytanko do organizatora - jak robię grę we flashu to muszę przesłać archiwum z plikiem .swf czy może być  tylko link do wersji online?

Offline m4tx

• Użytkownik
    • m4txblog

# Lipiec 10, 2012, 20:51:02
@up:

[...] Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy tylko wysłać lub podlinkować grę - nie trzeba się deklarować wcześniej :-)

Inaczej mówiąc, wystarczy link do wersji online :>

Offline Liosan

• Redaktor

# Lipiec 10, 2012, 20:52:11
Małe pytanko do organizatora - jak robię grę we flashu to muszę przesłać archiwum z plikiem .swf czy może być  tylko link do wersji online?
Może być link, zresztą nie tylko w przypadku Flasha. Jakoś się to ogarnie ;)

Liosan

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Lipiec 10, 2012, 21:52:16
A może by zachęcić ludzi do powystawiania gierek na We Can? (polskie party scenowe) :)

Offline MrKaktus

• Użytkownik

# Lipiec 10, 2012, 22:19:48
To szybciej można się wystawić na WGK i może ktoś Twoją pracę zauważy z ludzi z branży :)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Lipiec 10, 2012, 22:30:30
Tyle że na WGK za 5 dni musisz coś mieć - raczej nierealne przy typowym procesie tworzenia amatorskich produkcji. ;)

Offline pawlaks1

• Użytkownik
    • wolf in game

# Lipiec 10, 2012, 23:34:21
To ja też dołączam może powolnymi krokami uda mi się coś zlepić w te trzy miesiące. Pomysł jest, a ciekawe jak będzie z wykonaniem - zobaczymy :P.

Offline Orches

• Użytkownik

# Lipiec 11, 2012, 01:51:50
No to się biorę do roboty. :D
Jest może jakieś ograniczenie względem ilości zgłaszanych gier?

Offline programista12

• Użytkownik

# Lipiec 11, 2012, 10:46:54
Dobra, też biorę udział, możecie mnie wpisać na listę chęntych. W końcu będę  miał motywację do rozwijania projektu.

Offline Boski

• Użytkownik

# Lipiec 11, 2012, 11:21:48
Ponawiam pytanie, kontynuowanie gry wysłanej na poprzedni wsoc będzie bardzo złe :D?
Oczywiście bym ją dokończył, i była by to dla mnie duża motywacja, by to zrobić. Nie chodziło mi, żeby wysyłać jeszcze raz to samo bez zmian.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 11:39:28 wysłana przez Boski »

Offline pawlaks1

• Użytkownik
    • wolf in game

# Lipiec 11, 2012, 13:28:32
Ponawiam pytanie, kontynuowanie gry wysłanej na poprzedni wsoc będzie bardzo złe :D?
Oczywiście bym ją dokończył, i była by to dla mnie duża motywacja, by to zrobić. Nie chodziło mi, żeby wysyłać jeszcze raz to samo bez zmian.

Boski jeśli będzie to dla Ciebie motywacja a świat i ludzie gamedevu ujrzą Twoją grę w nowym (poprawionym, ulepszonym, rozszerzonym) wydaniu to kończ swoje dzieło.

Offline Liosan

• Redaktor

# Lipiec 11, 2012, 14:23:30
Jest może jakieś ograniczenie względem ilości zgłaszanych gier?
Nie, możesz przysłać kilka gier. Wszystkie natomiast będa traktowane jako jedna praca konkursowa.

Droga wolna, publiczność weźmie to pod uwagę ;-)

Liosan

Offline silver

• Użytkownik
    • paweł Srebniak programista

# Lipiec 11, 2012, 15:49:45
Też się zgłaszam :) Dokończę starą gierkę, która powinna być opublikowana już jakieś 2 lata temu, ale słomiany zapał brał zawsze górę.