Autor Wątek: CMS dla grupy tworzącej gry  (Przeczytany 1480 razy)

Offline Shelim

• Użytkownik
    • Homepage

# Czerwiec 20, 2012, 23:48:59
Witam!

Poszukuję CMSa w PHP lub ASP.NET którego mógłbym zainstalować na własnym serwerze i wykorzystać do skoordynowania prac grupy tworzącej gry (CMS byłby wewnęrzny, niepubliczny). Potrzebne mi są:
 + Bugtraq
 + Miejsce na notatki (ala wiki)
 + Forum
 + ToDo list
 + ew. narzędzia dla tłumaczy online (lista tekstów z gier wraz z tłumaczeniami)
 + Download (chętnie synchronizowany z SVNem)

Oczywiście mogę sobie osobno poinstalować Mantisa, SMF, MediaWiki i pokrewne, ale fajnie by było gdyby mieć jeden program z tym wszystkim - żeby nie było pieprzenia np. z osobnymi loginami :)

A i preferowałbym rozwiązania darmowe/opensource'owe :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2012, 23:51:58 wysłana przez Korialtrash »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline socket

• Użytkownik

# Czerwiec 21, 2012, 00:34:12
IP.Board z pluginami.

Offline empe

• Użytkownik

• +2
# Czerwiec 21, 2012, 00:41:46
Gdyby nie to durne wymaganie aby było to w PHP lub ASP polecił bym Redmine, Tracka albo JIRA. Używałem każdego z nich, obecnie w pracy wykorzystujemy JIRA, dla projektów po godzinach używam Redmine. Nie znalazłem lepszych systemów.

Offline socket

• Użytkownik

# Czerwiec 21, 2012, 00:46:32
assembla.com

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Czerwiec 21, 2012, 08:24:53
Rzuć też okiem na Basecamp. Nie wiem, jak się sprawdza konkretnie przy sofcie (integracja z kontrolą wersji), ale system ciekawy i trochę nietypowy.

(Also, przejdźcie wreszcie na gita!)

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

# Czerwiec 21, 2012, 09:27:14
BaseCamp ssie :/ uzywam w biurze, czat.wp + upoad plikow i obrazkow WTF? do dykutowania ujdzie (ma dodatkowo opcje czatu CampFire) ale jako Track Ticketow i TODO sie wogole nie nadaje.

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Czerwiec 21, 2012, 12:20:03
Trac = wiki + isssue tracker
Komunikację i dokumentację można załatwić przez Google Apps. Za friko do 10 userów.