Autor Wątek: Mrrrroczne Sekrety Twórców Gier Komputerowych VI  (Przeczytany 2076 razy)

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Maj 21, 2012, 23:49:59
Kolejna edycja mrrrocznych wykładów w Krakowie, kolejny plakat:

Tym razem nie tak mrroczny jak dotychczas, ponieważ plakat nawiązuje do klimatu Grimlands. A jest tak dlatego że polscy developerzy tego post-apo MMO pojawią na wydarzeniu z wykładem.

Zobaczymy również Tomasza Kozerę z Reality Pump, który opowie o wszelkich trudnościach jakie stają na drodze (młodego) człowieka, który chciałby rozpocząć swoją karierę jako twórca gier komputerowych.

Z ramienia koła wystąpi Dariusz „Cloud” Halama, który wprowadzi nas w tajniki tworzenia sztucznej inteligencji z użyciem drzew behawioralnych (podobno sporo osób czekało na programistyczny temat).

Po angielsku zaś po-opowiada nam Ian Scarffe, australijski biznesmen i inwestor, który niedawno założył w polsce nowy inkubator przedsiębiorczości. W jego kręgu zainteresowań znajdują się również gry.

Nowym punktem programu jest quiz gamedevowy - zrobiony na podobieństwo tych z IGK. Wykorzystamy sprawdzony "silnik" quizowy Rega :D cześć mu i chwała. Pytania będą nie tylko dla programistów.

Drugą, bardziej tradycyjną częścią będzie relacja z gamedevowej imprezy, czyli ostatniego GameDay, na którym byliśmy w kilka osób. Relacja moja oraz knj.

Bardzo tradycyjną częścią jest wspólny wypad do jakiegoś miejsca, gdzie można spokojnie posiedzieć i pogadać. Świetna okazja do integracji i networkingu.

Event dla uspołecznionych: http://www.facebook.com/events/106294179508993/

Jakieś pytania?
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2012, 23:51:43 wysłana przez Koshmaar »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Cerberus

• Użytkownik
    • Moja strona

# Maj 22, 2012, 00:19:05
Czemu czwartek? Można coś mówić o orientacyjnej godzinie zakończenia? ;)

Offline blejd123

• Użytkownik

# Maj 22, 2012, 00:26:42
Całość powinna potrwać nie dłużej niż 3h.

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

# Maj 22, 2012, 09:34:04
A bedzie prezentacja Grace'a 2 z konsola :D ?

Offline Cerberus

• Użytkownik
    • Moja strona

# Maj 22, 2012, 19:00:51
@up
Myślisz, że nikt im jeszcze głowy za to nie urwał? ;)

Jak coś to ja jestem już w sumie zdecydowany, z Katowic bym pojechał, jedzie może też ktoś jeszcze z okolic?

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Maj 23, 2012, 01:09:06
Ja tam żadnego G2 nie będę prezentował :) co najwyżej pomogę przy relacji z GD.