Autor Wątek: Adobe Creative Cloud  (Przeczytany 1489 razy)

Offline revo

• Użytkownik

# Kwiecień 23, 2012, 20:28:28
Ciężko było wybrać odpowiedni dział, jest dział Narzędzia, ale w sekcji programowanie ;)

Co myślicie o Adobe Creative Cloud?

Dla mnie bomba, za 49.99$ miesięcznie można mieć dostęp do oprogramowania Adobe. Ciekawy kierunek rozwoju, mam nadzieję, że firmy tworzące drogie oprogramowanie będą chętnie przesiadać się na taki model biznesowy.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline WielkiPan

• Użytkownik

# Kwiecień 23, 2012, 22:06:38
Model ciekawy, jutro o 17.00 ma być relacja na żywo z Polski http://www.adobe.com/pl/special/ccevent/index.html?trackingid=JSEFE Ciekawe co szykują dla uczniów i studentów (bo niby jest link, żeby zdobyć zniżkę, ciekawe tylko jakiej wysokości).

Offline komorra

• Użytkownik
    • Blog naszego teamu (o grze Voxelfield)

# Kwiecień 24, 2012, 08:28:19
1. Czy to jest płatne z góry za cały rok?
2. I to oznacza, że w ramach tej subskrybcji mogę sobie ściągnąć dowolną aplikację adobe (mi zależy głównie na photoshopie, ilustratorze i flashu) i wykorzystywać komercyjnie za 49.99$/miech?

Offline revo

• Użytkownik

# Kwiecień 24, 2012, 10:19:02
1. Czy to jest płatne z góry za cały rok?

* An annual subscription requires a commitment for the full year and monthly payments. If you decide to end a one-year membership before the 12-month period is over, you will be charged 50% of the remaining amount left on your contract.

Czyli jak rozumiem nie, trzeba się zadeklarować na rok.

2. I to oznacza, że w ramach tej subskrybcji mogę sobie ściągnąć dowolną aplikację adobe (mi zależy głównie na photoshopie, ilustratorze i flashu) i wykorzystywać komercyjnie za 49.99$/miech?

Tutaj (ostatnia kolumna) zaznaczone są wszystkie produkty. Rozumiem, że to jest do komercyjnego wykorzystania, nigdzie nie widziałem ograniczeń.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Kwiecień 24, 2012, 10:21:28
Czyli jak rozumiem nie, trzeba się zadeklarować na rok.

Źle rozumiesz :-)

Deklarujesz się na cały rok i płacisz comiesięcznie. Jak po 3 miesiącach zrezygnujesz, to płacisz połowę abonamentu za pozostałe 9 miesięcy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 10:23:21 wysłana przez Kos »

Offline revo

• Użytkownik

# Kwiecień 24, 2012, 10:31:00
Deklarujesz się na cały rok i płacisz comiesięcznie. Jak po 3 miesiącach zrezygnujesz, to płacisz połowę abonamentu za pozostałe 9 miesięcy.

Oryginalne pytanie było o to czy trzeba zapłacić za rok z góry. Zostawiłem drugie zdanie, bo to w sumie dość istotna informacja ;) Można też płacić 74.99$/miesiąc bez dodatkowych zobowiązań.

Offline iniside

• Użytkownik

# Kwiecień 26, 2012, 10:08:35
Teoretycznie niezly deal, ale jego oplacalnosc maleje wraz z iloscia uzywanych aplikacji.