Autor Wątek: Sprzedam pomysł na grę  (Przeczytany 18741 razy)

Offline hashedone

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2012, 13:13:56
A po co go upominasz? Opomniano go już ileś razy. Albo faktycznie jest dobry i ma potencjał taki, że da radę znaleźć kogoś (są tacy ludzie) i uciągnąć ten projekt, albo jest głupi i nie słucha upomnień i rad. W żadnym z tych przypadków dalsze upomnienia nie mają sensu.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline koirat

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2012, 13:17:44
nie wiesz czy jestem na 50/100 czy 500 lv, nie wiesz, czy potrzebuje ludzi którzy są na 1000lv aby wykonać ten projekt

typowo Polskie zachowanie

Potrzebujesz ludzi na 1000lv aby wykonać ten projekt, zacznij myśleć w ten sposób to może będzisz miał jakieś szansę.

Jak już @bad wspominał z perspektywy programistów to wygląda tak iż przychodzi sobie facecik z GDD i mówi iż ma fajny projekt potrzebuje tylko kilkunastu niewolników na x miesięcy aby mu go wykonali. No i pewnie chce się dzielić 50/50. Problem w tym iż twój wkład pracy w ten projekt to nie będzie nawet 0.5%. Choćbyś miał 500 stron GDD.

Ogólnie pomimo tego co napisałem to życzę ci powodzenia.

ps. z tym iż nie widzę sensu aby wyrażać się z pogardą o Polsce.
Rozumiem iż ty nie jesteś typowym Polakiem, bo masz GDD i piękne marzenia.

Offline Anton Chigurh

• Użytkownik

• +1
# Kwiecień 13, 2012, 13:19:29
ps. z tym iż nie widzę sensu aby wyrażać się z pogardą o Polsce.
Popieram. Skończ z tym, kolego.

Offline havana99pl

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2012, 13:24:40
Panowie (i Panie)

nie było w mej intencji was urazić, po prostu wskazuję tylko na pewne wasze zachowania, które idealnie się wpasowały w obraz typowego rodaka.
Jestem Polakiem, dobrze się tu czuję, ale też wiem jakie mamy nasze narodowe przywary, i niestety to właśnie one wzięły górę nad dyskusją w tym temacie, a nie powinny i tyle

mam nadzieję, że niebawem będę mógł powiedzieć coś więcej i zaprosić was do testowania tego projektu

pozdrawiam

Offline koirat

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2012, 13:39:18
Ok w porządku, ale następnym razem pomyśl nad lepszym tytułem dla wątku :)
Pozdrawiam.

Offline havana99pl

• Użytkownik

• +1
# Kwiecień 13, 2012, 13:49:07
ponowię swe pytanie - jeżeli macie jakiekolwiek pytania, które pomogą rozwiać wasze wątpliwości, piszcie śmiało

Offline Krolik

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2012, 17:58:28
Ku mojemu zdziwieniu masz 30 lat, przeczytałem twoje posty w temacie i byłem pewny że wiecej jak 15 miec nie możesz o_O.

Offline dzemeuksis

• Użytkownik
    • Blog quodmeturbat

• +3
# Kwiecień 13, 2012, 18:09:57
Ku mojemu zdziwieniu masz 30 lat, przeczytałem twoje posty w temacie i byłem pewny że wiecej jak 15 miec nie możesz o_O.

To może brak ci wyczucia, albo odpowiedniej perspektywy. Bo widzisz, ja czytając posty havana99pl, od pierwszej chwili odnosiłem wrażenie, że są to wypowiedzi dorosłego człowieka. Tyle że mnie to nie interesowało na tyle, żeby sprawdzać.

Offline jjoker8

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2012, 22:24:02
havana99pl chyba większą szansę kogoś znaleźć będziesz miał jak się zajmiesz czymś konkretnym, np programowaniem albo grafiką w tej grze bo pomysłów to wszyscy mają full tylko nie ma komu ich wprowadzić w życie. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, na szczęście jest net i mnóstwo materiałów do nauki

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Kwiecień 14, 2012, 00:26:09
Jeżeli wierzysz to co gadasz o możliwości zarobku na niej, no to nie wiem na co czekasz? :)
Panie, zastaw auto, dom, psa, kota, żonę, dzieci, konto na fb i lecisz.

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Kwiecień 14, 2012, 10:49:28
A jak sam chcesz zrobić tą grę, to spróbuj Kickstarter'a ;)

Offline owyn

• Użytkownik

# Kwiecień 14, 2012, 11:14:04
W Kickstarterze projekty mogą zakładać tylko obywatele USA.

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Kwiecień 14, 2012, 11:39:21
Skoro tak, to warto zainteresować się portalem PolakPotrafi.pl :)

Offline havana99pl

• Użytkownik

# Kwiecień 14, 2012, 13:15:55
@owyn
projekt na kickstartera prawdę mówiąc mam już rozpisany.
PolakPotrafi nie cieszy się takim zainteresowaniem

@jjoker8
w taki sposób też sprawdzam, zacząłem od grafików i rysowników koncepcyjnych (tak ładnie to się nazywa w Polsce)

@świrus
są rzeczy które można zrobić bez ponoszenia kosztów finansowych, i te rzeczy właśnie się robią. Każda część w taki sposób zrobiona to krok bliżej do realizacji tego celu.

ja wiem, że najłatwiej jest siedzieć i załamywać się że się nie da, że to TYLE PRACY.
zgadzam się, mnóstwo pracy to pochłania, ale gdy rozbije się ten projekt na kawałki i zacznie się je realizować krok po kroku, nagle się okazuje że idzie sprawnie - wystarczy rozplanować sobie prace i nie przejmować się ogółem, tylko krok po kroczku realizować i odhaczać punkty

dodatkowo pracuję nad www, gdzie wrzucę wszystkie swoje gdd i rozpisane pomysły, by zainteresowani mogli z nich korzystać 

Offline owyn

• Użytkownik

# Kwiecień 14, 2012, 15:20:58
@owyn
projekt na kickstartera prawdę mówiąc mam już rozpisany.
PolakPotrafi nie cieszy się takim zainteresowaniem
Ok, tylko, jak pisałem, zwróć uwagę na ten szczegół:
http://www.kickstarter.com/help/faq/creating%20a%20project#StarAProj
Am I eligible to start a Kickstarter project?

To be eligible to start a Kickstarter project, you need to satisfy the requirements of Amazon Payments:

Be a permanent US resident and at least 18 years of age with a Social Security Number (or EIN), a US bank account, US address, US state-issued ID (driver’s license), and major US credit or debit card.