Autor Wątek: Gamer-Zone - Serwis informacyjny o Grach  (Przeczytany 2101 razy)

Offline MazzirPL

• Użytkownik

# Kwiecień 10, 2012, 23:08:50
Gamer-Zone.pl to serwis informacyjny o grach, gdzie publikowane są zapowiedzi, informacje dotyczące premier i artykuły na temat gier, głównie z cyfrowej dystrybucji Steam, Desura, ale też Origin, IndieCity oraz GamersGate. Wszystkich zainteresowanych chciałbym serdecznie zaprosić do odwiedzania serwisu, a osoby które chciałyby go współtworzyć, proszę o kontakt (szukamy redaktorów).

Pozdrawiam :)
www.gamer-zone.pl

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Adam7

• Użytkownik
    • warsztat.gd

• +2
# Kwiecień 10, 2012, 23:18:58
Again :|

Offline MazzirPL

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2012, 00:00:42
Again :|

Już daj pan spokój :P Bez własnego wyżyć nie mogę, tym razem mam konkretny cel i go zrealizuję.

Offline Oti

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2012, 00:37:37
A tak na serio: ktokolwiek czyta takie stronki poświęcone grom? Bo ja nie wyobrażam sobie siebie przeglądającego takie portale, mimo, że lubię gry. Nie wiem kto jest targetem takich stron.

Offline MrKaktus

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2012, 01:35:18
Tego sie nie spodziewałem :}
Kiedyś ktoś mądry powiedział że jak ktoś nie potrafi pisać gier, to zakłada dupny portal o nich i stara się wybić spośród milionów innych takich portali swoją amatorską dziennikarką. Żałuje że nie pamiętam gdzie to czytałem, smutne ale prawdziwe.

Offline koirat

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2012, 11:10:48
Czy on naprawdę zasłużył na tak ostrą krytykę ?

Offline Avaj

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2012, 12:09:29
Szkoda, że chmura tagów i facebook zajmuje 1/3 strony. Ktoś w ogóle tego używa?

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

• +1
# Kwiecień 11, 2012, 12:31:43
Tak, strony o grach mają audiencję. A ta jest nawet... Hm, widziałem na pewno brzydsze. :D

@Mazzir rób, nie oglądaj się. Pewnie nikomu się nie przyda, ale każda strona, która wypaliła, też kiedyś zaczynała. W najgorszym razie zyskasz tylko i wyłącznie doświadczenie :).

Offline nembutal

• Użytkownik

• +3
# Kwiecień 11, 2012, 15:15:05
Tego sie nie spodziewałem :}
Kiedyś ktoś mądry powiedział że jak ktoś nie potrafi pisać gier, to zakłada dupny portal o nich i stara się wybić spośród milionów innych takich portali swoją amatorską dziennikarką. Żałuje że nie pamiętam gdzie to czytałem, smutne ale prawdziwe.

To wariacja na temat tego, że jak komuś nie idzie w danej dziedzinie to zostaje nauczycielem.
Natomiast co powiedzieć o idiotycznych portalach typu kwejk, które koszą grubą kasę z reklam? Chętnie schowam dumę do kieszeni i zamiast zajmować się trudnymi problemami z geometrii obliczeniowej, których i tak mało kto rozumie, wolałbym zarabiać łatwo i przyjemnie. Pewnie miałbym nawet większe wzięcie w towarzystwie (w domyśle - chodzi raczej o dziewczyny niż nerdów).
Wracając do tematu - życzę powodzenia.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

• +5
# Kwiecień 11, 2012, 15:48:54
Pewnie miałbym nawet większe wzięcie w towarzystwie (w domyśle - chodzi raczej o dziewczyny niż nerdów).

:) Już to widzę: "Hej, mała, wiesz kto akceptuje demoty?"

Offline Xirdus

• Redaktor

• +1
# Kwiecień 11, 2012, 18:52:00
A tak na serio: ktokolwiek czyta takie stronki poświęcone grom? Bo ja nie wyobrażam sobie siebie przeglądającego takie portale, mimo, że lubię gry. Nie wiem kto jest targetem takich stron.
Jak wyczekuje się na jakąś grę (ostatnio miałem tak z MW2, teraz chyba z tego wyrosłem), albo chce się zasięgnąć opinii czy się opłaca jakąś grę kupić (względnie jaką grę opłaca się kupić, ale to już rzadziej), to takie portale są przydatne.

Chętnie schowam dumę do kieszeni i zamiast zajmować się trudnymi problemami z geometrii obliczeniowej, których i tak mało kto rozumie, wolałbym zarabiać łatwo i przyjemnie.
A ja wolałbym zajmować się trudnymi problemami z geometrii obliczeniowej. Życie to nie tylko kasa.

@topic: podziwiam twój zapał, ale ileż można? Rozważałeś może zajęcie się czymś innym niż portalami o grach?

Offline mechaniczny_s...

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2012, 19:35:12
powodzenia. mi się odechciało po tygodniu :)

Offline MazzirPL

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2012, 20:18:58
Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Przy okazji wyłapałem sobie parę wskazówek :)
Mój portal jednak trochę się różni od innych, mianowicie skupiam się tu głównie na informacjach dotyczących premier i zapowiedzi z konkretnych platform dystrybucyjnych. Sam lubię przeglądać takie nowości, więc łączę przyjemne z pożytecznym :)
Pozdrawiam.

Offline nembutal

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2012, 20:42:37
A ja wolałbym zajmować się trudnymi problemami z geometrii obliczeniowej. Życie to nie tylko kasa.
Tak w ogóle to ja wolałbym łapać złoczyńców jako kapitan Ameryka. W budżetówce wszędzie słabo płacą, także w USA, no ale nie tylko kasa się liczy w życiu.
Bardziej poważnie, jakbym już miał ten łatwy w utrzymaniu serwis z milionem wejść tygodniowo, to może bym się rekreacyjnie pobawił trochę geometrią obliczeniową. Nie byłoby to moje źródło utrzymania więc nie miałoby znaczenia to, że nie jestem ponadprzeciętnie inteligentny i pracowity żeby cokolwiek niebanalnego osiągnąć, czy to że nie za bardzo jest jak zmonetyzować moje dokonania na tym polu.