Autor Wątek: racing  (Przeczytany 3000 razy)

hans_

• Gość
# Grudzień 28, 2006, 19:56:56
Czesc, zainteresowal mnie ostatnio engine Newton Dynamics, jest bardzo prosty i wydajny w kilka dni zrobilem demko z 1 pojazdem, chcialbym zrobic taki maly racing samochodow terenowych /swoje demko zalaczam do wgladu/ potrzebuje ludzi do projektu glownie od grafiki 3d do pojazdow i mapek, kiedy projekt bedzie skonczony poszukamy publishera,
od strony programowania duzo jest juz zrobione a bedzie jeszcze wiecej, wiec kto chetny niech sie przylacza! komentaze jak zawsze mile widziane.
/sorry-menu jest od innej gierki/

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=check_download&ufid=71A719783EC60564&key=0576456e8334db43bd511d526f1dc1bedad4fd0b
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2006, 23:53:09 wysłana przez hans_ »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline BTomasz92

• Użytkownik
    • Wortal Majsterkowicza

# Grudzień 28, 2006, 20:37:58
Hmm.... demko fajne, ale grafikiem nie jestem (chociaż w paincie rysowac potrafię :))

hans_

• Gość
# Grudzień 28, 2006, 20:45:38
Hm, tak mysle, jesli szukasz grafikow 3d do pojazdow i map, silnik robi za Ciebie reszte, to co Ty robisz ? :P

hans_

• Gość
# Grudzień 28, 2006, 20:46:47
Hm, tak mysle, jesli szukasz grafikow 3d do pojazdow i map, silnik robi za Ciebie reszte, to co Ty robisz ? :P
programuje klienta renderer tools'y itd. a sam Newton nic za Ciebie przeciez nie zrobi :)

Offline REGi

• mod team ^_^
  • Użytkownik
    • 2DEV

# Grudzień 28, 2006, 21:14:00
sam kiedyś myślałem nad napisaniem takiej giery, miałem już nawet fabułe, ale przyszła matura i wszystko rozdmuchała :)

powodzenia :)

Offline really

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2006, 00:09:36
Zeby to wszystko bylo takie proste, to by bylo fajnie :P

Offline MDW

• Użytkownik
    • www.encore-games.com

# Grudzień 29, 2006, 01:45:14
Ściągnąłem, uruchomiłem i uważam, że to jest... świetne! Grafika, modele, otoczenie nie mają oczywiście na tym etapie znaczenia. Oceniam tylko to jak się jeździ, jak się auto zachowuje. Widziałem już kilka takich terenowych prób. Każda była jakaś taka... Jedna gra (nie pamiętam nawet tytułu) była nawet w całkiem zaawansowanym stadium. Jednak to wszystok było takie jakieś... nienaturalne. Niby użyto fajnych fizycznych silników ale samochód był bardzo wywrotny i jego zawieszenie nie zachowywało się tak realistycznie jak w Twoim produkcie. To autko zachowuje się naprawdę bardzo fajnie. Gratuluję. Jeździ się bardzo fajnie. Warto byłoby ten projekt dokończyć, naprawdę warto. Tego życzę Tobie i... sobie, bo chętnie bym pojeździł.

Tego typu gra tym bardziej mnie interesuje, że sam kiedyś chciałem się za coś takiego zabrać. Nawet nadal chcę. :) Jednak ja chciałem pisać własny silnik fizyczny. No i pewnie dlatego nic z tego nie wyszło, hehehe. Mam nadzieję, że Tobie uda się to skończyć. Daj od czasu do czasu znać jak postępują prace. Uważam, że to bardzo ciekawy projekt. Trzeba go tylko ubrać w ładne ubrano i wprowadzić trochę grywalnych zasad, jakieś tryby gry. Sterowania i fizyki absolutnie nie zmieniać! Jest idealne! :)

Offline Areal

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2006, 09:55:07
Fajne demko, ale mam parę uwag:
1) Widok INSIDE - podczas skręcania mam uczucie, że wystawiam głowę przez okno :) Kamerka powinna się pochylać.
2) Można by było wprowadzić malutki poślizg.

hans_

• Gość
# Grudzień 29, 2006, 14:25:50
Ściągnąłem, uruchomiłem i uważam, że to jest... świetne! Grafika, modele, otoczenie nie mają oczywiście na tym etapie znaczenia. Oceniam tylko to jak się jeździ, jak się auto zachowuje. Widziałem już kilka takich terenowych prób. Każda była jakaś taka... Jedna gra (nie pamiętam nawet tytułu) była nawet w całkiem zaawansowanym stadium. Jednak to wszystok było takie jakieś... nienaturalne. Niby użyto fajnych fizycznych silników ale samochód był bardzo wywrotny i jego zawieszenie nie zachowywało się tak realistycznie jak w Twoim produkcie. To autko zachowuje się naprawdę bardzo fajnie. Gratuluję. Jeździ się bardzo fajnie. Warto byłoby ten projekt dokończyć, naprawdę warto. Tego życzę Tobie i... sobie, bo chętnie bym pojeździł.

Tego typu gra tym bardziej mnie interesuje, że sam kiedyś chciałem się za coś takiego zabrać. Nawet nadal chcę. :) Jednak ja chciałem pisać własny silnik fizyczny. No i pewnie dlatego nic z tego nie wyszło, hehehe. Mam nadzieję, że Tobie uda się to skończyć. Daj od czasu do czasu znać jak postępują prace. Uważam, że to bardzo ciekawy projekt. Trzeba go tylko ubrać w ładne ubrano i wprowadzić trochę grywalnych zasad, jakieś tryby gry. Sterowania i fizyki absolutnie nie zmieniać! Jest idealne! :)

Dzieki. Lubie takie terenowki /malo jakos ich ostatnio/ bardziej mi sie podobaja niz takie typu NFS z samochodami z plaskim zawieszeniem no ale to kwestai gustu. Zrobie 1 mapke i zobaczymy jak to bedzie.

Offline eMul

• Użytkownik

# Grudzień 30, 2006, 19:41:07
pisze, że nie ma openAla - mam sam go pobrać, jesli tak to skąd?

Offline BTomasz92

• Użytkownik
    • Wortal Majsterkowicza

# Grudzień 30, 2006, 19:54:59
eMulu: Tam chyba jest instalator tegoż OłpenAeLa

Offline eMul

• Użytkownik

# Grudzień 30, 2006, 21:48:29
Dlaczego to mi się tak tnie... Mam wystarczający komp do tego...

Offline darkyeti

• Użytkownik

# Luty 13, 2007, 18:55:30
chciałem się zapoznać z tym demkiem, niestety link padł...mógłbyś wstawić ponownie, ewentualnie jakąś strone z informacjami, screenami z tego projektu

Offline Oti

• Użytkownik

# Luty 13, 2007, 19:25:24
dokladnie :/ chetnie bym zobaczyl to wszystko i wogle ale trza od nowa wstawic