Autor Wątek: Czy warto?  (Przeczytany 4773 razy)

Offline eMul

• Użytkownik

# Grudzień 30, 2006, 13:02:34
A komunikator byłby wydajny? Taka alternatywa dla GG, albo jakiś Jabber ;)
Czy Java na komórki jest mocno okrojona? I ostatnia sprawa, czy jak zamienie Jave jakimś programem na exe to będzie szybko działał?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

truman

• Gość
# Grudzień 30, 2006, 14:51:53
Komunikator jak najbardziej.
Java na komórki nie jest mocno okrojona, choć nie znam j2me dobrze, kiedyś zrobiłem tylko jedną grę na próbę to było chyba z 4 lata temu to już nawet nie pamiętam.
Zamieniony na exe nie będzie dużo szybszy - jak wspomniałem to co jest w ramie w dzisiejszych czasach to też prawie exe, a szczególnie z opcją -server. Swig i tak będzie się odświeżał tak samo. Ale powyżej 1 Ghz to już raczej niezauważalne.

Offline eMul

• Użytkownik

# Grudzień 30, 2006, 18:58:44
A czy ta Java do pisania stron (coś ala php) dobra jest? Czy pisze się w niej tak samo jak w normalnej Javie?
Czy znajde jakieś serwery obsługujące Javę? I czym się rózni Java biznesowa?

truman

• Gość
# Grudzień 30, 2006, 22:36:59
applety javy są bardzo powszechne, o ile dobrze zrozumiałem pytanie ? flash i java to chyba najpopularniejsze rzeczy jakie się doinstalowywuje do przeglądarek. chyba masz również ?

Offline pawelad

• Użytkownik
    • strona domowa

# Grudzień 30, 2006, 22:48:02
Java do stron jest najlepsza. Jednym z najlepszych IDE do tego jest NetBeans,  w którym możesz sobie odpalic stronkę bez konieczności instalacji tomcatów itp. Na wyjściu otrzymasz jeden  plik wnd. Wystaczy go skopjowac na serwer obslugujący  stronkę.
Jest jeden Big Fu.. problem z javą.
Nigdzie nie ma darmowego hostingu, kiedyś zrobiłem sobie prostą stronkę w javie i byłem strasznie uchachany, ale udało mi się znaleźc tylko testowe 30 dni na zagranicznym serwerze. Porażka, trzeba sie przerzucac na php5.
Jeśli macie cynk na darmowy hosting javy to dawajcie, nikomu nie powiem :)