Autor Wątek: COS gra ala GTA  (Przeczytany 11516 razy)

Offline d0ubl3_j

• Użytkownik

# Grudzień 28, 2006, 10:19:57
plz przeczytaj swoj cytat jeszcze raz,
Ok.
Scenariusz pisany przez jedną osobę to też raczej słaby będzie,

Więc gdzie tu jest to "zawsze"? Raczej != Zawsze
ok, zle cie odebralem, sorki
a osoby od poprawiania, to nie osoby, ktore dokladaja cos
Dobra dobra - mają prawo zmieniać scenariusz - mają. A jak mają to po częsci nad nim pracują, więc fabuła poprawiana przez kolegów nie jest w całości samodzielnie pisana. Pozatym, jak ktoś dobrze poprawia to przy okazji dodaje drobne sugestie...
oni sa od poprawienia go, nie od pracy defacto nad fabula, tylko nad wygladem tego, takie osoby, czesto nie sa wymieniane w creditsach, a juz napewno nie jako screenwriters i to sie rozumie samo przez sie, ze taki scenariusz std przechodzi przez kilka osob, ktore go poprawiaja, wyrazaja swoje opinie na temat calosci

ok, koniec ot, wrocmy do glownego watku, wszelkie inne uwagi na temat scenopisarstwa slij do mnie na pm ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline eMul

• Użytkownik

# Styczeń 08, 2007, 21:21:01
Jak sadzicie, w jakich czasach powinna się rozgrywać gra? Jakie lata?

Offline BTomasz92

• Użytkownik
    • Wortal Majsterkowicza

# Styczeń 08, 2007, 21:32:02
Epoka kamienia łupanego  8) Coś podobnego jak w tym ->http://www.spi.pl/rrr/< filmiku ;)

Offline mati19041994

• Użytkownik

# Styczeń 08, 2007, 21:39:55
Czesc Emul jeśli chcesz mogę ci pomóc przy tworzeniu tej gry.

Offline eMul

• Użytkownik

# Styczeń 08, 2007, 22:04:55
Zbyt mało jeszcze umiem :) Ucze się narazie DirectX z WARPA, ale jak moja wiedza sie powiększy na tyle, że bede umiał coś wykombinować to każda pomoc się przyda :]

A co do tych lat, to chodzi mi o to, czy mają to być lata np. 1980, może 2000. Jakie klimaty uważacie za ciekawe?

maho

• Gość
# Styczeń 08, 2007, 22:16:50
moze przyszlosc ? 2150 :D

Offline pawelad

• Użytkownik
    • strona domowa

# Styczeń 09, 2007, 13:13:30
moze przyszlosc ? 2150 :D
Może lepiej wykorzystac cos co kazdy zna na pamięc. Lata 1920-1950, klimaty alcapone, tommygun, prochibicja, oglądasz kilka starych filmów dodajesz coś od siebie i masz scenariusz na gre. Chciałbym sie wcielic w mafioso który daje czadu majac na sobie drogi garnitur w paski, na lbie charakterystyczny kapelusz, w zebach kubańskie cygaro a w lapach tommygun, do tego jakies fajne odzywki w stylu duka i bohater jest fest.

Offline sobol

• Użytkownik

# Styczeń 09, 2007, 15:26:06
Heheheh hmm nom prohibicja taaak ;) Prohibicja to był fajny projekt, nie chłopaki ? (mahho i 2j ;p) Kiedyś go jeszcze skończymy ;p (lub chociaż zaczniemy ^^)

eMul: nie zaczyna się gry od pytania na forum o jej treść :) Pomysł musisz mieć ty, wymyśl sobie czasy, wymyśl fabułę etc. Pomysł to 50% sukcesu imo, i to przemyślane, dopracowane, wyszlifowane pomysły, a nie if'y tworzą gry komputerowe :)

Offline eMul

• Użytkownik

# Styczeń 09, 2007, 15:37:19
Ale nie sądzisz, że pomysł powinien być udoskonalony przrez kilka osób. Ja narazie myślałem o latach 1980, nawet bohatera już wymyśliłem i zarys fabuły też. Ale jestem ciekawy, jakie lata wy preferujecie...

Offline mihu

• Użytkownik
    • mihu

# Styczeń 09, 2007, 15:46:28
Ja narazie myślałem o latach 1980
Ale w PRLu? ;p Oddziały milicji kontra strajkujący, te sprawy? (chociaż to już trochę za późno) To już prohibicja lepsza.

maho

• Gość
# Styczeń 09, 2007, 16:20:18
Heheheh hmm nom prohibicja taaak ;) Prohibicja to był fajny projekt, nie chłopaki ? (mahho i 2j ;p) Kiedyś go jeszcze skończymy ;p (lub chociaż zaczniemy ^^)
Bedzie bedzie !! Ja tam zawsze jestem zwarty i gotowy na Prohibicje :P Tylko niech 2j napisze wreszcie tego design doca (joke, 2j nie denerwuj sie ;P)

Offline sobol

• Użytkownik

# Styczeń 09, 2007, 16:37:44
Ale nie sądzisz, że pomysł powinien być udoskonalony przrez kilka osób.
Tia, sądzę, udoskonalony... a nie wymyślony :)

Offline eMul

• Użytkownik

# Styczeń 09, 2007, 18:14:56
Żadnego PRL-u nie będzie, bo akcja ma się dziać w USA  8)
Chyba się na 1980 zdecyduje, lepsze technologie :]

Offline d0ubl3_j

• Użytkownik

# Styczeń 09, 2007, 21:58:34
hehe, tak stare dobre czasy, czlowiek o tyle madrzejszy byl i szczesliwszy i taki piekny projekt lezy sobie gdzies w otchlani, btw mialem gdzies nawet rozpiske algosa do przemieszczania po ekranie z wyswietlaniem odpowiednich kafli, hmm nie wiem czy dziala, bo nigdy nie implementowalem tego, ale algos gdzies lezy, jak bys czasem chcial to daj znac ;)

Offline sprayboy

• Użytkownik
    • Super gry online,forum,filmy extremalne i śmieszne.P.S jak stworzyć grę przez przglądarke?

# Grudzień 21, 2007, 12:52:10
To będzie trudne najpierw zacznij od bardzo łatwej gierki FLASH aż po multi i single player to dobry pomysł!Czasem robie sobie mini gierki ale jest w ::)
 nich dużo błędów!polecam Gamemaker-Wejdzcie na instalki.pl to miejsce ubogie!
jeżeli chceż zrobic sobie takie GTA to potszebujesz:Mocnego łba,kasy,ludzi i sprzętu!!!To trudne bardzo!!!
 ;)Zaufaj mik!