Autor Wątek: Moja grafika na bloga FREE  (Przeczytany 1826 razy)

Offline salazar

• Użytkownik

# Styczeń 13, 2012, 20:56:51
Witam, przeniosłem się z tematem moich blogów tutaj gdyż pytanie dotyczy grafiki stricte do gier. A mianowicie stworzyłem taką grafikę, zajęło mi to około godziny czasu i mam pytanie: czy według was tego typu prace przydadzą się na freebiesy?

Link do grafiki:

http://gyazo.com/4a772c119e027d1daa1c1c4b128fd969

Linki do blogów:

www.tidycg.com
www.tidyaudio.com

// Podziękowania dla SnowyMan za wytknięcie błędu. A teraz skasuję tamtego posta. -Xirdus
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 00:50:44 wysłana przez Xirdus »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Fladimir Miel...

• Użytkownik

# Styczeń 13, 2012, 22:30:52
Oczywiście, że się przydadzą. Bardzo podoba mi się Twoja grafika. Jest skromna, ale nic jej nie brakuje(schludna). Rób dalej ;>

Offline salazar

• Użytkownik

# Styczeń 13, 2012, 22:45:03
No nareszcie ktoś się wypowiedział, dziękuję. Ja mogę robić bardziej skomplikowane elementy ta grafika jest prosta bo siedziałem nad nią godzinę a mógłbym robić dużo lepsze rzeczy, tak mi się przynajmniej wydaje.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 14, 2012, 21:25:34
Wg mnie taka grafika byłaby przydatna dopiero wtedy, gdyby było jej dużo i - co ważne - utrzymane w jednej spójnej konwencji.

Takie "generyczne grafiki" nie są przydatne same z siebie, bo jest ich za mało na grę, a gra złożona z losowych zlepków z netu nie wygląda fajnie.

Jeżeli natomiast zrobisz ich na tyle dużo, by na grę starczyło, to... To super, pozostaje, by ktoś ją napisał ;) Brzmi zbyt pieknie, by było prawdziwe.

Offline salazar

• Użytkownik

# Styczeń 14, 2012, 21:52:35
Niby niepotrzebna a od wczoraj ma najwięcej pobrań :P . Ok wezmę to pod uwagę i może zacznę tworzyć jakieś gamesety bardziej złożone, wszystkiego i tak nie ogarnę, ale mogę powiększać bibliotekę.

Offline Fladimir Miel...

• Użytkownik

# Styczeń 14, 2012, 23:20:45
Powinieneś robić coś w stylu pakietów, za których pomocą można by stworzyć grę całościowo, bo jak mówi Kos, zlepianie gierki z kawałków grafiki z netu nie jest cool. ;>

Offline salazar

• Użytkownik

# Styczeń 15, 2012, 23:43:50
Kolejne podejście, ale na razie same plansze a nie sety, muszę najpierw zobaczyć czy się nadaję.

http://gyazo.com/baed2fed9cac7ed0099c1ba3f68cd15c

Offline alexsoft

• Użytkownik

# Styczeń 16, 2012, 01:50:59
No to ostatnie to tak moim zdaniem bez rewelacji. Ale inne materiały na stronie bardzo fajne.

Offline salazar

• Użytkownik

# Styczeń 16, 2012, 01:56:36
No to ostatnie to tak moim zdaniem bez rewelacji. Ale inne materiały na stronie bardzo fajne.

Ostatnie to znaczy które? Na stronie czy ten obrazek tu na forum?