Autor Wątek: skillshot.pl -- gamedevowe oferty pracy  (Przeczytany 68233 razy)

Offline Kruku

• Użytkownik
    • galeria prac DA

# Grudzień 23, 2011, 16:18:08
nono, faje ;] ciekawe jaki będzie ruch.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline mateusz.jancz...

• Użytkownik

# Grudzień 27, 2011, 16:28:57
Z mojej strony mam propozycję, żeby wprowadzić możliwość zakładania profili dla firm korzystających z serwisu - tak aby można było się z nią wstępnie zapoznać. Dodatkowo warto przemyśleć wrzucanie logo firmy do ogłoszenia - od razu wygląda nieco ładniej :)

Dołączam się do opcji ogłoszenia wielojęzycznych - strona mogła by działać w kilku językach kosztem pracy wrzucających oferty. Dodatkowo wrzucenie oferty w kilku językach mogłoby być płatne - wtedy polscy developerzy nie czuliby się zniechęceni, a autorzy mogliby spokojnie utrzymać serwery z miesięcznych wpłat.

Offline Darek Rusin

• Użytkownik
    • Darek Rusin

# Grudzień 29, 2011, 10:25:56
@Mateusz,

Dzięki. Zapisałem sobie oba pomysły i w przyszłości będziemy się zastanawiać. Tak w zasadzie obie te rzeczy już teraz można wprowadzać, nawet jeśli nie ma formalnego wsparcia:
- info o firmie dopisać do ogłoszenia
- logo można (chyba) wkleić używając formatowania Textile i grafiki na zewnętrznym serwerze
- ogłoszenia wielojęzyczne - zawsze można zrobić dwa ogłoszenia w jednym i wrzucić oba języki na raz

Będziemy obserwować jakie trendy będą się wyłaniać i dodawać potrzebne featurki :) Na razie start wyszedł bardzo fajnie, pomysł chwycił, koleżanki i koledzy z branży dodają ogłoszenia więc wszystko rozwija się ładnie.

Offline Liki

• Użytkownik

# Styczeń 23, 2012, 23:07:09
http://wordpress.org/extend/plugins/job-manager/

Pierwszy z brzegu plugin do Wordpressa. Oprócz funkcjonalności jaka znajduje się obecnie na stronie umożliwia lepsze zarządzanie ofertami pracy m.in. tworzenie szablonów, dodanie ikony/loga firmy. Możliwość tworzenia formularzy dla kandydatów i zgłaszania bezpośrednio przez stronę, a także łatwe zarządzanie kandydatami i wiele innych.

Myślę, że ten plugin, czy podobne pluginy do wordpressa byłyby warte uwagi w momencie, gdy funkcjonalność strony będzie się rozwijać.

Offline Darek Rusin

• Użytkownik
    • Darek Rusin

# Styczeń 24, 2012, 15:21:20
Liki, dzięki za info. Akurat tego plugina jak widzę nie sprawdzałem. Przyjrzę mu się w wolnej chwili.

Offline fremen

• Użytkownik

# Luty 01, 2012, 18:09:33
wszystko fajnie, proponuje też przyjrzeć się:
www.scigani.pl
www.najemnik.info
webesteem.pl

Offline Adam7

• Użytkownik
    • warsztat.gd

# Luty 03, 2012, 16:10:12
Ciekawi mnie to, czy oferty ze skillshot.pl są regularnie usuwane gdy firma znajdzie pracownika/pracowników. Czy jednak na oferty ze starszą datą lepiej nie patrzeć?

Offline Darek Rusin

• Użytkownik
    • Darek Rusin

• +3
# Maj 18, 2012, 13:19:29
Cześć!

Dodałem właśnie do Skillshot.pl automatyczne rozsyłanie info o ogłoszeniach na Facebooka i Twittera. To dla tych, którzy wolą takie rozwiązania od RSS. Ikonki z linkami są w nagłówku strony. Polecam i mam nadzieję, że się przyda :)

BTW, @Adam7: Zamykaniem ogłoszeń zajmuje się osoba, która je dodawała, ale w praktyce obawiam się, że nie zawsze te nieaktualne są zdejmowane. Natomiast to niekoniecznie musi być problem. Nawet jeśli wyślesz firmie swoje CV, a oni akurat zakończyli rekrutację to i tak jest szansa, że Twoja praca się spodoba i znajdzie się jakaś inna forma współpracy. Warto atakować, nawet jeśli ogłoszenie jest nieaktualne ;)

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Maj 18, 2012, 13:48:57
Świetna rzecz! Drobna zmiana, która powinna przynieść zauważalność tych informacji :)

Offline koirat

• Użytkownik

# Maj 18, 2012, 18:37:59
BTW, @Adam7: Zamykaniem ogłoszeń zajmuje się osoba, która je dodawała, ale w praktyce obawiam się, że nie zawsze te nieaktualne są zdejmowane. Natomiast to niekoniecznie musi być problem. Nawet jeśli wyślesz firmie swoje CV, a oni akurat zakończyli rekrutację to i tak jest szansa, że Twoja praca się spodoba i znajdzie się jakaś inna forma współpracy. Warto atakować, nawet jeśli ogłoszenie jest nieaktualne ;)

Czy ogłoszenie które będzie wisieć dajmy na to dwa lata, nadal będzie uznawane za aktualne ? Z tego co włączyłem formularz dodawania ofert to chyba tak. Można by dodać dodatkowe pole w którym mieli byśmy możliwość wpisania (wyboru) ilość czasu (np miesięcy) po którym oferta ma być oznaczona jako nieaktualna albo usunięta. Lub dwa takie pole jedno na oznakowanie oferty jako nieaktualna a drugie do automatycznego jej usunięcia.