Autor Wątek: Portal i inicjatywa polskiego "IndieGameMag"  (Przeczytany 2885 razy)

Offline MazzirPL

• Użytkownik

# Grudzień 17, 2011, 19:57:14
Witajcie. Chciałbym zaprezentować tutaj 2 rzeczy.

Pierwszą z nich jest nowo powstały portal o grach niezależnych - click.
Chciałbym zebrać opinie dotyczące tego jak strona się prezentuje, czy byłoby zainteresowanie portalem powstającym w cieniu PIGames i wreszcie jakie byłyby Wasze propozycje co do portalu.

Druga rzecz to pomysł stworzenia magazynu o grach niezależnych w formie PDF. Coś jak SDJ lub IndieGameMag. Podzielony byłby na 3 "kategorie":
- nowości (z danego miesiąca dotyczące premier i ciekawych wydarzeń ze świata gier niezależnych)
- recenzje (2-3 recenzje gier niezależnych naszego autorstwa)
- gra miesiąca (dokładny przegląd wybranej, jednej gry)
- OPCJONALNIE - konkurs lub jakiś bonus

Czekam na Wasze opinie :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Grudzień 17, 2011, 21:33:38
Powodzenia, ale robienie strony o dokładnie tej samej tematyce mija się troche z jakimkolwiek sensem.

Offline MazzirPL

• Użytkownik

# Grudzień 17, 2011, 21:42:55
No Wasz portal należy do gram.pl.. Może i będzie trudno się wypromować, ale IndiesMag (tak, to będzie nazwa :P) ma w tym pomóc i być dodatkowym środkiem, dla którego ludzie będą odwiedzać witrynę.
Dlatego chciałbym poznać opinie co do tego pomysłu, co jeszcze by mógł zawierać, jakieś ciekawe dodatki itp.

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Grudzień 17, 2011, 22:31:44
Nie należy do gram.pl, tam jest tylko zahostowany. I jakie to ma znaczenie w związku z tematyką strony?

Offline MazzirPL

• Użytkownik

# Grudzień 17, 2011, 22:36:40
No, że jest taka sama jak wspomniałeś.

Serwis powadzony jest przez GRAM.PL (dalej „GRAM”) z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska74, 03-301 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000296020, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 400.000,00 zł, opłaconym w całości, NIP 113-270-06-63

Offline pi1er

• antyspam
  • Użytkownik
    • Mój devblog!

# Grudzień 17, 2011, 23:27:58
Fajny pomysł. Chciałbym zobaczyć jak Mazzir wreszcie coś kończy i nie porzuca po tygodniu :D

Czekam na pierwszy numer ;)

Offline Adam7

• Użytkownik
    • warsztat.gd

# Grudzień 18, 2011, 00:26:26
He he, parę miesięcy temu, była tam galeria włóczek i zapałek :). Ciekawe czy strona znowu upadnie.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Grudzień 18, 2011, 00:35:29
Kliknąłem z ciekawości na recenzję Super Meat Boy. Nie jest źle, jest tragicznie. Co zdanie koszmarne błędy językowe i merytoryczne. Fajnie, że ktoś chce promować gry indie, ale nie w ten sposób...

http://indies.pl/super-meat-boy-recenzja/209
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 00:37:06 wysłana przez Dab »

Offline MazzirPL

• Użytkownik

# Grudzień 18, 2011, 17:05:32
Fakt, recenzje nie są jak na razie na wysokim poziome. Mam nadzieję, że gdy zabiorę się za to osobiście to poziom się podniesie ;x Więcej takich recenzji po prostu nie opublikuję..

Offline MazzirPL

• Użytkownik

# Grudzień 18, 2011, 18:50:48

Okładka pierwszego numeru :)

Offline pi1er

• antyspam
  • Użytkownik
    • Mój devblog!

# Grudzień 18, 2011, 23:36:43
Trochę słaba rozdzielczość jak to ma trafić do .pdfa. No chyba, że masz wersję kilka razy większa. Generalnie sugerowałbym grafikę wektorową.

Offline pi1er

• antyspam
  • Użytkownik
    • Mój devblog!

# Styczeń 12, 2012, 20:29:00
Może i double-post, ale portal wygląda na nieżywy. Jak natomiast ma się ten e-zin?

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Styczeń 12, 2012, 20:59:42
Mi na gg kiedyś pisał, że ukaże się 1 stycznia ;)