Autor Wątek: IGK 2012  (Przeczytany 44936 razy)

Offline mihu

• Użytkownik
    • mihu

# Marzec 18, 2012, 00:24:47
@Mihu

Zarejestrowałeś się już? jeżeli tak przez formularz logowania wyślij streszczenie i konspekt referatu..
jak pisałem wcześniej agendę i informatory postaram się zrobić do końca przyszłego tygodnia.
Parę godzin temu wysłałem maila na jeden z adresów kontaktowych z paroma pytaniami, między innymi właśnie o referaty. Btw, moglibyście się trochę ogarnąć z organizacją informowania. Na każdej stronie wątku inna data końca rejestracji, a o tym konspekcie to chyba nigdzie wcześniej mowy nie było (tylko o streszczeniu).

A wyślę zgodnie z ostatnio podaną datą do jutra, o ile się zdecyduję. :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline koolo90

• Użytkownik

# Marzec 18, 2012, 11:59:46
Najbardziej zależy nam na streszczeniu, konspekt je zawiera... Stąd sprzeczne informacje. prześlij streszczenie i tytuł też będzie w porządku... Odpowiedziałem na twojego maila w razie jakichś nieścisłości po prostu piszcie...

Dziś zamykamy rejestrację....

Offline Shadow_Ghost21

• Użytkownik

# Marzec 19, 2012, 17:17:13
mozna gdzies nabyc koszulke z logiem tegorocznego zlotu IGK? ;]

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +2
# Marzec 19, 2012, 17:28:47
@mihu: Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania odnośnie sphere tracingu i/lub demosceny, to pisz do mnie w razie czego na priv - chętnie odpowiem :) (jako 4-krotny zwycięzca 4kB compo na Riverwashu mam myślę pewne szanse udzielić poprawnych odpowiedzi). ;)

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

• +4
# Marzec 19, 2012, 20:33:28
Krzysiek K.: Lepiej sam byś wygłosił jakiś referat ;) :P

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 20, 2012, 00:05:50
Niestety, brak czasu (pomijając że po terminie) na naskrobanie czegoś sensownego nadającego się do publikacji.

Offline Agnieszka

• Użytkownik

# Marzec 20, 2012, 02:43:18
Jeśli masz chęci.. to myślę że możemy przymknąć oko, na ten termin :P

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 20, 2012, 09:08:42
Na pewno nie znajdę czasu, by przygotować książkową publikację. Jeżeli potencjalnie miała by być sama prezentacja, to już prędzej.

Offline Agnieszka

• Użytkownik

# Marzec 20, 2012, 12:52:18
No to może za rok, na jubileuszową edycje uda się coś ;)

Offline WhiteLightning

• Użytkownik

• +1
# Marzec 20, 2012, 15:00:01
Panowie mam propozycje, zeby juz teraz umowic sie na wyjscie na miasto.

I spotkac np. o 20 na recepcji w hotelu. Bo w zeszlym roku efekt byl taki, ze po poaczatkowym chaosie przy meldowaniu, ludzie poznikali po pokojach a pojedyncze osoby nie byly zainteresowane wyjsciem na miasto (udalo sie 4 osobowa bande zebrac:) )

Rejestrowalem sie w niedziele wieczorem - nr 68.

Ponawiam tez pytanie czy ktos by sie nie chcial autem z Krakowa albo gdzies po drodze zabrac?

Offline Veldrin

• Użytkownik

# Marzec 20, 2012, 16:01:17
Kiedy pojawi się agenda?

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

• +1
# Marzec 20, 2012, 19:32:31
To może zacznijmy się też już umawiać, kto i w co chętnie zagra na LAN Party! :D

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

• +1
# Marzec 20, 2012, 20:04:49
W siate byśta zagrali.

Offline Agnieszka

• Użytkownik

# Marzec 20, 2012, 20:35:20
Kiedy pojawi się agenda?
Myślę że koło piątku powinna się pojawić.

Offline Shadow_Ghost21

• Użytkownik

# Marzec 20, 2012, 23:40:46
Wy tez macie problem z wyslaniem potwierdzenia wplaty? ciagle wywala mi blad ze polaczenie zostalo zerwane.. :/ a co w chwili kiedy potwierdzenie nie zostanie wyslane? mam nadzieje ze ten blad jutro nie bedzie juz sie powtarzal.