Autor Wątek: grand theft auto V  (Przeczytany 3776 razy)

Offline dikamilo

• Użytkownik
    • blog

# Listopad 03, 2011, 12:59:34
Ostatnio kupiłem całą paczkę GTA od 1 do 4 na steam za jakieś 30 pare zł i nie żałuję ani jednej złotówki na tą serię. GTA zawsze trzyma poziom. Co do traileru 5 części, zapowiada się naprawdę dobrze. Mam tylko nadzieje że gra nie okaże się jakimś potworkiem który będzie działać tylko na komputerach kwantowych (żart oczywiście :P). Z drugiej strony wersja na PC będzie jak zwykle porte z konsoli więc o wymagania to aż tak bardzo się nie boję. W 4 zawsze denerwowało mnie to że to jest samo miasto, a tutaj mamy zróżnicowanie krajobrazów co cieszy oko.

bo jedyne co musiałem zrobić to na M$ Live konto założyć, potem się tylko maila z hasłem wpisywało i tyle, rejestracja jak na stronie internetowej.
Dokładnie, konto live które już od dawna mam (jak się korzysta z usług M$), a konto w R Social Club nie jest nawet potrzebne.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Listopad 03, 2011, 15:42:14
Ostatnio kupiłem całą paczkę GTA od 1 do 4
Oczywiście, że nie całą! Bez GTA London.

Offline crocer

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 16:17:15
wszędzie tego Londynu brakuje... dziwne

Offline baca130

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 16:30:48
Bo jakby wrzucili Londyn to cena by wzrosła dwukrotnie. ;)

Offline crocer

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 16:32:49
taa... ale GTA London nie mozna nawet kupic. Nie mowiac juz o pobraniu na free ze strony Rockstara (tak jak np. gta1 i gta2)

Offline Snejk47

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 16:32:55
W GTA5 mogą być (i pewnie będą)  zwierzęta :D

Myślę, że najlepiej jak każdy (kto chce) poczyta sobie tutaj ;)

@up's http://www.rockstargames.com/gtalondon/ftp/Gta1961/Gtal1961.exe

Offline crocer

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 16:37:27
@up
To jest GTA London 1961 który jest dodatkiem do oryginalnego GTA London 1969 ;)

Offline Karol

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 17:23:48
O rany, to ta gra jeszcze istnieje? GTA2 to ostatnia dobra część tej gry.

Offline yarpen

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 17:25:11
Tos pojechal... Wiadomo, ze kazdy ma prawo do opinii, ale w tej jestes raczej mocno odosobniony, patrzac na wyniki sprzedazy

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Listopad 03, 2011, 17:57:02
Fakt, też uważam że pierwsze dwie części były najfajniejsze (no i jak mogli usunąć multiplayer w kolejnych? rozjeżdżanie się po sieci lokalnej przez IPX było przezabawne! :D). Ale do nazywania kolejnych złymi bym się nie posunął... Po prostu nie mają już tego oldschoolowego arkejdowego funu i tyle. No dobre gry, tylko z GTA mają wspólnego samą nazwę i kradnięcie samochodów. :)

*chlip* ._.

Offline yarpen

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 18:14:26
Fakt, też uważam że pierwsze dwie części były najfajniejsze (no i jak mogli usunąć multiplayer w kolejnych? rozjeżdżanie się po sieci lokalnej przez IPX było przezabawne! :D).
Huh? W GTA IV jest MP

Offline Karol

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 19:45:19
Trochę się niefortunnie wyraziłem - nie chodziło mi o to, że wszystkie powyżej 2 są złe, bo w te powyżej 3 nawet nie grałem/nie widziałem/nie interesowałem się (3jka mnie zniechęciła do gry kompletnie, tylko radia fajne były :D). Dziwne to trochę jest jak można eksploatować jeden temat, a ludziom to się nie nudzi (kolejne GTA, kolejne CoDy, kolejne BF'y - w każdym to samo, tylko grafika "lepsza").

Offline Kurak

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 19:46:36
niektorzy robia gry innowacyjne, inni robia gry dobre ;)

Offline yarpen

• Użytkownik

# Listopad 03, 2011, 20:11:00
Poza tym bez przesady z tym brakiem innowacyjnosci. Liberty City z GTA IV to IMO najlepiej zrobione (symulacja + rendering) miasto w historii gier.

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • FotoGry

# Listopad 03, 2011, 20:15:14
Nie przesadzajmy, inFAMOUS 2 ma najlepsze miasto :D Ewentualnie Spider-Man 3 :]