Autor Wątek: grand theft auto V  (Przeczytany 3784 razy)

Offline crocer

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 20:23:16
Mamy pierwszy trailer
http://www.rockstargames.com/videos/video/8001

Można więc rozpocząć dyskusje. Jak Wam się podoba?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Listopad 02, 2011, 20:28:08
Świetnie, tylko żal trochę, że akcja nie w Vice City ;)

Offline Avaj

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 20:28:55
Mi się podoba że w San Andreas, bo bardzo lubiłem latać samolotami/odrzutowcami. Aczkolwiek i tak gry nie kupię bo za droga będzie ;]

Offline yarpen

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 20:31:11
Trailer mnie nie porwal, ale GTA to jedyna gra, ktora zawsze kupuje w preorderze i tak bedzie tez tym razem. Nie moge sie doczekac.

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 20:33:54
Ile miliardów tym razem na to wydali? Wie ktoś?

Zapowiada się ciekawie, pod koniec tego roku zamierzam kupić nowy komputer, więc może uda mi się na nim to odpalić. :)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Listopad 02, 2011, 20:44:04
Btw: Ostatnie, w jakie grałem, to vice city, i nawet nie bardzo wiem, czym się wszystkie następne od siebie różnią. :D

Offline dynax

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 20:50:18
Ostatnie w jakie grałem to San Andreas. Nawet fajne, ale po jakimś tygodniu gry zabijanie przechodniów i piracenie samochodem się nudzi i gra przestaje być zabawna :P

Offline Avaj

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 20:57:54
Mogliby zluzować z zabezpieczeniami, bo jak słyszałem do ilu usług/klientów trzeba się rejestrować w GTA IV to mi skutecznie obrzydziło zabawę, nawet piracić mi się nie chciało (skuteczne zabezpieczenie :P :P)

Offline Snejk47

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 21:01:13
Ja miałem oryginał i pirata. Ci ludzie mieli chyba jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo jedyne co musiałem zrobić to na M$ Live konto założyć, potem się tylko maila z hasłem wpisywało i tyle, rejestracja jak na stronie internetowej.

Offline Kuba D.

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 21:03:27
Tez gralem tylko do San Andreas. Od czasu gdy Rockstar sie wypial na PC z RDR to ani centa na mnie juz nie zarobia.

Offline crocer

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 21:06:32
generalnie mam wrażenie, że gtaV będzie latać na tym samym silniku co gtaIV. Przynajmniej tak to wygląda na tym trailerze.

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 21:06:46
Tez gralem tylko do San Andreas. Od czasu gdy Rockstar sie wypial na PC z RDR to ani centa na mnie juz nie zarobia.
Foch forever na zawsze?

Offline Vipa

• Redaktor

# Listopad 02, 2011, 21:08:02
Mnie w ten sposób zniechęciła beta Battlefield 3. Masakra, chciałem pograć a nie rejestrować dziesięć usług.

Co do filmiku, to jakby robiły te grę dwa studia. Niektóre rzeczy wyglądają fajnie a inne plastikowo. Postacie niektóre dobre a niektóre jak wyciągnięte z Sims. Pojazdy standardowo jak z papieru posklejane. Zabudowania i teren niezłe, roślinność też wydaje się pierwsza klasa.
W sumie mało można ocenić po tym filmiku.

Offline Kuba D.

• Użytkownik

# Listopad 02, 2011, 21:17:54
Foch forever na zawsze?
Dokladnie, zero litosci ;)

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • FotoGry

# Listopad 03, 2011, 12:33:12
Mi się podoba że w San Andreas, bo bardzo lubiłem latać samolotami/odrzutowcami. Aczkolwiek i tak gry nie kupię bo za droga będzie ;]
http://allegro.pl/pc-gta-4-grand-theft-auto-iv-sklep-wejherowo-i1888683275.html - po jakimś czasie będzie tańsza, jak GTA IV :D