Autor Wątek: [2011 Warszawa] Spotkanie 6 - retry  (Przeczytany 3588 razy)

Offline agent_J

• Użytkownik

# Październik 12, 2011, 08:46:59
Może jednak reaktywacja ? Festiwal jest znowu 29 i 30 - lepszy termin bo sobota i niedziela. Ja bym proponował sobotę - może być jeszcze sushi, jeśli krewetki nie "nadpisują" specjałów dnia ;)

http://babalu.pl/festiwal_krewetek

tylko tym razem robimy rezerwację, tak żeby nie było niespodzianek ;) Osoby chętne proszę o deklarację. Jeden stolik to 4 osoby, złączenie stolików - wiadomo jak wychodzi - dodatkowo po 1 osobie na każdym końcu, więc może być trochę pola do manewru, jakby się komuś nagle przypomniało, że jednak chce.

« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 08:49:41 wysłana przez agent_J »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Dab

• Moderator
    • blog

# Październik 12, 2011, 20:25:36
No ja wciąż jestem chętny na krewetki, aczkolwiek z relacji Wysza i Kosa wynikało że miejsce nie jest jednak tak fajne jak się by mogło wydawać.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 12, 2011, 22:13:22
Głośno. :)
Z jednej strony - jestem chętny iść tam i się nakrewetkować (lubię dobrze zjeść!).
Z drugiej - miejsce ma klimat stołówki starszaków w podstawówce (dzieciarnia hałasuje w kąciku dziecięcym, a starszaki przy stolikach) i z powodu głośności oraz tłoku nie jest społecznie użytkowalne w weekendowe wieczory, nie wspominając w ogóle o specjalnych krewetko-weekendach.

Moja propozycja- kto chce, to sobie pójdzie na krewetki i chętnie się naje (niech powie!, ja pewnie wypcham sobie uszy watą i spróbuję jeszcze raz, bo krewetki lubię), ale warsztatowe spotkanie zróbmy, do jasnej anielki, gdzieś gdzie będzie dało się rozmawiać...

Miejsce ma btw nieprzychylne recenzje (ludzie chwalą świetnego woka i jeżdżą po całej reszcie): http://www.gastronauci.pl/3305-restauracja-babalu-open-fusion-warszawa

Offline agent_J

• Użytkownik

# Październik 12, 2011, 22:38:04
Kos: to gdzie proponujesz ? Może jakieś LAN party by się udało wykombinować - niekoniecznie granie, ale np. kodzenie i pizza ? Coś typu http://hackerspaces.org/wiki/Hackerspaces
Każdy przynosi laptopa i zawsze można coś pokodzić. Tylko pytanie podstawowe: gdzie ?

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 12, 2011, 22:42:26
I kiedy? I kto pożyczy laptopa? :D

dobra, kidding, dosłownie wczoraj zamówiłem :3

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Październik 17, 2011, 02:14:13
hmm... przypuszczam że do wspólnego kodzenia dałoby radę dogadać się z OpenReaktorem żeby nas wpuścili i ugościli

(to taki domek przy pl Wilsona, który wynajęło kilka startupów i wynajmuje jako przestrzeń coworkingową, robiąc tam jakieś okazjonalne eventy)

Albo może jakaś salka na PW?
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 02:16:38 wysłana przez Wyszo »

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 17, 2011, 09:40:22
Albo może jakaś salka na PW?
A net wtedy skąd?

Offline Zielony

• Użytkownik
    • Ghurund Engine

# Październik 17, 2011, 10:44:52
Internetu na PW nie ma tylko w akademikach. Gorsza sprawa, że taka salka to sporo zachodu (papierki i trochę znajomości). Można to rozwiązać uderzając np. do Polygonu o jakieś LAN party.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 10:46:28 wysłana przez Zielony »

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 26, 2011, 00:00:42
Cicho coś.

Wybadałem strasznie fajną knajpę ostatnio - "U Szwejka", w centrum, przy Placu Konstytucji. Fajny klimat, fajne piwo w litrowych kuflach, niezłe jedzenie (i nieszczególnie drogie, idzie się najeść za 20~30, porcje raczej konkret są :)). Ogólnie bardzo fajnie, ostatnio na dzień dobry sami z siebie podali kilka pajd chleba i ciut mielonki oraz twarogu, a do rachunku w ramach pożegnania - po rozchodniaczku wiśniówki. :D W takim lokalu aż miło siedzieć (choć lepiej zaklepać stolik, bo w weekendy przychodzi ludzi niemało). Co Wy na to?

Pasuje Wam któryś weekend po Dziadach? 5~6 lub 12~13?

Offline Dab

• Moderator
    • blog

# Październik 26, 2011, 00:05:37
Komu to tłumaczysz... ;) http://forum.warsztat.gd/index.php?topic=16607.0

Mi przyszły weekend niespecjalnie pasuje, ale najbliższy jak najbardziej. Może być też poza weekendem, mniejszy tłok.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 00:12:27 wysłana przez Dab »

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 26, 2011, 16:02:56
@up, i co, zmieściliście się faktycznie w dziesiątkę wtedy? :D

Najbliższy weekend (29~30) jest przed-Dziadowy, więc meta-warszawiacy (jak np. ja) jadą w strony rodzinne, więc będę dostępny jakoś od 3. XI.