Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 23366 razy)

Offline gszadkow

• Użytkownik

• +1
# Maj 23, 2012, 13:31:23
W sumie, to jestem w mniejszości, ale osobiście też nie podoba mi się tryb gry single player zmuszający do posiadania internetu. A to ze względu na to, że pływam na statkach bez dostępu do internetu. Poza tym, na statku jeśli już jest internet to jest bardzo ograniczony. Także, w moim przypadku, granie mam bardzo ograniczone. A szkoda, bo gra fajna. No ale jak już wspomniałem jestem w mniejszości. Dobrze, że robią jeszcze gry mogące działać bez internetu :) Bo bym chyba sfiksował przez te 4 miesiące na łajbie :P

Pozdrawiam

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

• +1
# Maj 23, 2012, 13:32:08
Matko, jakbym mógł mieszkać na łajbie, to bym komputer tylko kijem dotykał... :D

Offline Karol

• Użytkownik

# Maj 23, 2012, 16:49:46
Baboli w tłumaczeniu jest więcej, np. increased pancerz w mantrze mnicha czy regeneracja mocy tajemnej na kołczanach (zamiast nienawiści). W D2 był taki sam błąd w jakimś rodzaju obrażeń, bodajże były wypisane błyskawice, a w rzeczywistości była to trucizna. To są rzeczy, które można poprawić w patchu, co więcej nawet na rodzimym forum widziałem wypowiedź CM'a, że przekaże to "dalej".

Dubbing wg mnie jest ok, jednak najmniej pasuje mi tu głos Lei - mam wrażenie, że momentami mówi w taki, jakby to ująć, uwodzicielski sposób (głównie w dziennikach), co całkowicie nie pasuje do sytuacji. Albo też nabrałem takiego skrzywienia do jej postaci po tym jak widziałem zbędną cenzurę dla tekstu "Look, a hidden cellar, f*** me!" (http://www.youtube.com/watch?v=J7sz8RoBm80#t=80s).

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • twitter

# Maj 23, 2012, 18:14:15
część 'gadek' brzmi jakby ktoś czytał tekst z kartki, zupełnie bez wczucia w rolę. Może zabrakło reżysera całości? Ale są też dobre momenty np. facet który opisuje w dziennikach różne piekielne gadziny na które natrafiamy w czasie gry pasuje tam jak ulał (nomen omen czyta dzienniki a nie dialoguje, może dlatego ;p)

Offline Karol

• Użytkownik

# Maj 23, 2012, 22:52:25
http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/press/pressreleases.html?id=4662221

W skrócie - w ciągu 24h od premiery sprzedano 3,5M, do tego 1,2M z annual pass. W ciągu tygodnia wzrosło to do 6,3M graczy. Nieźle.

Offline dynax

• Użytkownik

# Maj 24, 2012, 00:06:37
U mnie dopiero dzisiaj Diablo padł po raz pierwszy. Zakończenie trochę rozczarowujące i śmieszne. "Zwycięstwo, wygraliśmy, czy chcesz wyjść do menu?".

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Maj 24, 2012, 00:23:17
Jak widać nie tylko ty masz takie zdanie :)

Offline deadeye

• Użytkownik

# Maj 24, 2012, 13:08:10
Spokojnie panowie, prawdziwe zakończenie na pewno będzie w dodatku, i tam będzie prawdziwy filmik kończący historię. Nie wierzyliście chyba, że blizz da wszystko od razu?

Offline Avaj

• Użytkownik

# Maj 24, 2012, 13:12:39
i tak jesteście twardzi, na forach blizzarda ogromne fale krytyki idą :)

Offline SirPrzymek

• Użytkownik
    • ERROR Freeware Studio

# Maj 26, 2012, 22:02:52
Zaraz zaraz ... to nie ma rozwoju postaci ani takich świetnych klimatycznych kultowych filmików jak były w drugiej części ????!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawie dałem sie wykiwać blizardowi , dobrze że nie kupiłem i to jeszcze za tyle kasy

Offline dynax

• Użytkownik

# Maj 26, 2012, 23:39:01
U mnie właśnie Diablo padł na Koszmarze. Muszę przyznać, że z czasem jest znacznie trudniej. Targ trzeba teraz odwiedzać jakoś co 4 poziomy, bo przedmioty bardzo szybko stają się za słabe. Swoją drogą ten targ to też bardzo fajna zmiana :)
Największy problem stanowią nie tyle bossy co grupki championów. Prawdopodobnie to zasługa tego, że ja gram demon hunterem a kolega czarodziejem (typowe glass canonny). Zwykłe grupy mobów padają w kilka sekund dosłownie bez strat hp, ale elity są bardzo groźne (szczególnie te które się teleportują).
Największy plus gry w porównaniu do poprzedniej części to to, że możemy sobie w dowolnym momencie zmienić build na to co nam się bardziej podoba. Z resztą, na reszcie nie ma jednego dobrego buildu który wszyscy sobie kopiują, tylko skille dobiera się wedle właśnego uznania.

Offline alexsoft

• Użytkownik

# Maj 26, 2012, 23:48:40
Nie ma handlu i interakcji z graczami, czyli endgame'u z d2... Tu sie wbija 60lvl i nie ma co robic.

Offline Karol

• Użytkownik

# Maj 26, 2012, 23:58:33
Nie ma handlu i interakcji z graczami, czyli endgame'u z d2... Tu sie wbija 60lvl i nie ma co robic.
Bo D3 to nie D2 i endgame jest zupełnie inny?

Offline dynax

• Użytkownik

# Maj 27, 2012, 00:05:17
Ja z niecierpliwością czekam na patch wprowadzający PvP, bo z tego co zapowiadają to ma być miodne.

Offline alexsoft

• Użytkownik

# Maj 27, 2012, 00:07:17
Bo D3 to nie D2 i endgame jest zupełnie inny?

No dobra, ale tu nie ma zadnego.