Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 24336 razy)

Offline dikamilo

• Użytkownik
    • blog

# Maj 05, 2012, 23:59:29

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Nsuidara

• Użytkownik
    • Site

# Maj 06, 2012, 01:28:11
Inferno to typ rozgrywki nie ? Jej kosmos... jak Cie mob dziachnie to leżysz xD

Na otwartych testach bliz nie popisał się (logowanie...) w GW2 wystąpiły podobne problemy jednakże w następnym dniu już wszystko działało normalnie ^^ a według uznania Bliz jest o wiele potężniejsza firmą nie ? w porównaniu do ArenaNET ?:F

Offline Karol

• Użytkownik

# Maj 06, 2012, 11:15:41
Inferno to typ rozgrywki nie ? Jej kosmos... jak Cie mob dziachnie to leżysz xD
Inferno to 4ty i najwyższy poziom trudności. Blizz przyznał, że podczas ich wewnętrznych testów nie udało im się go ukończyć, nawet stworzyli specjalnie zgraną "grupę uderzeniową" do tego celu. Przejście tego poziomu ma zająć wg ich prognoz kilka miesięcy.

Na otwartych testach bliz nie popisał się (logowanie...)
Masz pretensje do Blizzarda, że zrobili stress test, którego celem było stworzenie gigantycznego obciążenia (co jak widać się udało) i sprawdzenia jak to się zachowuje oraz późniejszym limitem jednoczesnych połączeń, dlatego nie każdy mógł się zalogować? Po masowych ddosach żądnych Diablo graczy na serwery w piątek w sobotę i niedzielę dało się normalnie zalogować i grać.

Offline Esidar

• Użytkownik

# Maj 06, 2012, 16:48:17
Sporo. Jeśli dobrze pamiętam, to X360 wyciąga milion trójkątów na klatkę, by dać 60 fps. Czyli z shooterem na konsoli nie zmieściłbyś się z tym.
Nie no, na papierze 60mln trójkątów, to PS2 wyciągało. (na papierze czyli takich których nie rysuje a jedynie przetwarza). X360 wyciąga do 500mln.

Na otwartych testach bliz nie popisał się (logowanie...) w GW2 wystąpiły podobne problemy jednakże w następnym dniu już wszystko działało normalnie ^^
GW2 raczej się nie chwali że miało 300tyś w peeku graczy.

Offline Thyrid

• Użytkownik

# Maj 06, 2012, 22:04:35
Nie sądzę, żeby Blizzard posiadajacy serwery na gry takie jak WoW czy SC II miał problemy z utrzymaniem napływu graczy na D3. Pewnie, jakieś mini-problemy techniczne będa, ale tak jak to było w przypadku SC II w premierze, mijały po ok. 2h od startu gry.
A stress test musieli zrobić, no logiczne, żeby wiedzieć co i gdzie jeszcze poprawić.

Offline Karol

• Użytkownik

• +1
# Maj 06, 2012, 22:11:19

Offline Chester2000

• Użytkownik

# Maj 13, 2012, 19:11:52
Tu zdjecia z materiału promocyjnego blizza Diablo 3 EK

http://eu.battle.net/d3/pl/services/collectors-edition/

a tu filmik z zawartości pudełka (Czaszka Diablo i Kamien Dusz "nieco" się róznią)

http://diablo3.pl/newsy/diablo3-pl/imiona-postaci-vs-battletag-stanowisko-fanatyka-rozpakowanie-d3-ce/

Ilu z was zakupiło EK Diablo 3?

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Maj 15, 2012, 21:30:15
Hej, jak to jest z kupieniem Diablo III? Można jakoś kupić wersję polską elektronicznie, w sensie sam klucz i ściągnąć klienta? Gdzie najtaniej?

Offline Liosan

• Redaktor

# Maj 15, 2012, 21:37:41
User score na metacritic - 3.9. Rano było 3.5 :-)

http://www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii/user-reviews

Oj wkurzyli się panowie gracze, wkurzyli ;) Connection errory w single player widać tak robią. A szkoda, mi się przycisk "open game to public" bardzo podobał w czasie demka.

Liosan

Offline dikamilo

• Użytkownik
    • blog

# Maj 15, 2012, 21:50:24
Hej, jak to jest z kupieniem Diablo III? Można jakoś kupić wersję polską elektronicznie, w sensie sam klucz i ściągnąć klienta? Gdzie najtaniej?
Kupujesz klucz i ściągasz sobie klienta jakiego chcesz ze strony bizzarda. Gdzie najtaniej ? Nie wiem, sporo osób kupowało na keye.pl

Ja niedawno wróciłem do domu, rozpakowałem paczke z gram pl i teraz staram się dobić do serwerów :)

Offline Karol

• Użytkownik

# Maj 15, 2012, 22:56:57
Podczas premiery był mniejszy problem z logowaniem niż teraz (wczoraj tylko digitale się logowali, a dziś wszyscy, zarówno digital, preorder, pudełkowi, EKowi, sklepowi i masa ludzi z guest passów, do tego po pracy/szkole/whatever), ale przez cały dzień się nagrałem i czuję się "nasycony". Gra się świetnie, wcale nie jest tak łatwo jak każdy zakładał - champion packi potrafią dać w kość, w drugim akcie trzeba trochę zainwestować w życie/obronę, bo po byle walce trzeba łykać potkę. Ganianie goblinów ze złotem jest mega zabawne :D

Oooo... właśnie się zalogowałem.

Offline Karol

• Użytkownik

# Maj 16, 2012, 00:43:33
@up - tak, jest tego pełno, choćby "Co ja pacze?" polegający na zabiciu jednego z rzadko spotykanych stworów. W Starcraft 2 był także "Jestem hardkorem".

Offline deadeye

• Użytkownik

# Maj 16, 2012, 00:43:44
ma ktoś guest pass do podzielenia się? :>

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Maj 16, 2012, 11:09:45
Akurat w sc2 nazwy były tak żałosne, że jestem hardkorem budziło raczej niesmak niż uśmiech.