Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 23214 razy)

Offline WielkiPan

• Użytkownik

# Kwiecień 21, 2012, 20:44:43
Można albo i nie można. Mi się np. nie udało zalogować mimo kilku prób.
A masz "czyste" konto (bez innych gier)? Bo to może być odpowiedź :P

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Karol

• Użytkownik

# Kwiecień 21, 2012, 21:02:08
Można albo i nie można. Mi się np. nie udało zalogować mimo kilku prób.
E tam, hasło do schowka i ctrl+v -> enter -> enter (jak błąd 37) i do skutku. Mi to zajmuje góra 2 minuty.

@WielkiPan problem z logowaniem jest taki, że jest limit jednoczesnych połączeń (co się objawia errorem #37 przy próbie logowania).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2012, 00:14:21 wysłana przez Karol »

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Kwiecień 21, 2012, 23:00:31
Ciekawi mnie jak by wyglądał blizzard (ze swoją filozofią wydawania gier) bez WOWa. Swoją drogą dziwne, że jest praktycznie jedno studio robiące "takie" gry :) (albo raczej TAKIE).

Offline LizarD

• Użytkownik

# Kwiecień 21, 2012, 23:44:09
Grafika miodzio :) Ale mam tylko nadzieje że został zachowany klimat z poprzedniej części i te wszystkie budzące emocje filmiki prezentujące fabułę... Bez tego to już nie to samo będzie

Offline voytech

• Użytkownik

# Kwiecień 22, 2012, 00:50:22
Dość ciekawa prezentacja pojawiła się na GDC2012: http://www.gdcvault.com/play/1015306/The-Art-of-Diablo. Polecam, wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

Polecam również ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=AyFo4IMaDLY, zwłaszcza jego drugą połowę :)

Offline Avaj

• Użytkownik

# Kwiecień 22, 2012, 09:06:45
haha, pozdrawiam fanów diablo 3, nie ma to jak lagi i disconnecty w grze singleplayer.

ja poczekam na torchlighta 2 albo grim dawn

Offline Liosan

• Redaktor

# Kwiecień 22, 2012, 09:59:36
Hm, mi działa bez zarzutu. Ale wiesz - to są stress testy :-)

Liosan

Offline dikamilo

• Użytkownik
    • blog

# Kwiecień 22, 2012, 11:56:56
Po dość sporych trudnościach z ściąganiem klienta (update files itp.) udało mi się w piątek, późnym wieczorem odpalić betę i nawet zalogować się na serwer :) Wczoraj było trochę gorzej ale koło 18 też można było spokojnie wejść na serwer. Lagi dość spore ale spędziłem w grze coś koło 4-5 godzin. Ogólnie chodziło mi tylko o sprawdzenie czy D3 odpali się na moim laptopie.

Ogólnie jestem zadowolony, grafika jest jak najbardziej ok (nie rozumiem osób które się strasznie tego czepiają), klimat gry jest, o fabule ciężko cokolwiek powiedzieć z bety (tym bardziej że to tylko 1/3 pierwszego aktu).

Pozostaje czekać na premierę.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Kwiecień 22, 2012, 18:44:16

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Kwiecień 22, 2012, 21:43:42
Ja przeszedłem betę grając Monkiem i bardzo mi się podobała. To nadal stare dobre Diablo, Blizzard wie jak dopracować produkcję żeby się fajnie grało. Grafika jest... taka blizzardowa, jak w WoW-ie i chyba nie ma się co czepiać.

Martwi mnie tylko czy aby nie nazbyt uprościli rozwój postaci, mechanizm skillów itd. Dobrze że nie trzeba samemu rozdawać punkcików i w ten sposób łatwo popsuć sobie postać inwestując nie w to co należy, ale mam wrażenie, że z samymi czarami w wersji 3 jest inaczej i już prościej niż w Diablo II.

Offline iniside

• Użytkownik

# Kwiecień 22, 2012, 22:54:02
Mnie sie nie podoba. Na poczatku bylo fajne, a potem coraz gorzej. Za powiedzmy 70zl bym kupil, ale wiecej ta gra imo nie jest warta. Siekanie mobow jest dosc nudne, nie czuc progresu postaci, niestety atakujce efekty graficzne i wielki napis level up, juz nie robia na mnie zadnego wrazenia, oczekuje czegoś bardziej wymiernego.
Grafika taka sobie. Fajny klimat, ale naprawde do rozpaczy doprowadza, ze gra dedykowana jakby nie patrzec PC, nie ma do wyboru high-res tekstur i hi-res modeli. Nikt mi nie wmowi ze graficy odrazu maluja tekstury 512/256 i robia modele <1k poly..

Szczerze mowiac to i artystycznie nie powala. Moze i kiedyś w Blizzardzie pracowali najlepsi artysci, ale teraz wszystkich zgarnęło ArenaNET a po nich Epic.

Szczerze mowiac nowa ekipa ktora tworzyla Diablo 3 chyba poprostu nie bardzo miala pomysl co wlasciwie chce zrobić. System rozwoju postaci przeszedl kupe ewolucji.. Najczesciej w tedy kiedy na horyzoncie pojawialy sie nowe gry majace kompletnie rozny od Skill-tree system rozwoju (DS3, GW2). Wyszedl on tak sobie imo. Mozna to bylo rozwiazac duzo lepiej.

Offline WielkiPan

• Użytkownik

# Kwiecień 22, 2012, 23:10:46
Grafika taka sobie. Fajny klimat, ale naprawde do rozpaczy doprowadza, ze gra dedykowana jakby nie patrzec PC, nie ma do wyboru high-res tekstur i hi-res modeli. Nikt mi nie wmowi ze graficy odrazu maluja tekstury 512/256 i robia modele <1k poly..
To teraz szybkie pytanie, ile zajmowałby klient bety gdyby wrzucili tekstury hi-res do wszystkich modeli hmm? Ja bym nie był taki prędki w ocenianiu grafiki 3d. Zobaczymy co będzie po premierze.

Szczerze mowiac to i artystycznie nie powala. Moze i kiedyś w Blizzardzie pracowali najlepsi artysci, ale teraz wszystkich zgarnęło ArenaNET a po nich Epic.
Szczerze mówiąc, to prosiłbym o przykład gry, która ma bardziej dopieszczone elementy interfejsu niż Diablo 3. Mnie właśnie zaskakują wręcz te wysokorozdzielczościowe, ostre i piękne przyciski, tła, przedmioty, portrety... Rzeczywiście to aż razi, przy średnim 3d. Chylę czoła przed grafikami.
Przeszedłem jako barbarzyńca. Czekam na premierę.

Offline iniside

• Użytkownik

# Kwiecień 22, 2012, 23:30:33
To teraz szybkie pytanie, ile zajmowałby klient bety gdyby wrzucili tekstury hi-res do wszystkich modeli hmm? Ja bym nie był taki prędki w ocenianiu grafiki 3d. Zobaczymy co będzie po premierze.

z 5GB ? Po premierze nic sie nie zmieni. Jak ktoś wierzy w takie cuda, to musi byc strasznie naiwny ;p.

Szczerze mówiąc, to prosiłbym o przykład gry, która ma bardziej dopieszczone elementy interfejsu niż Diablo 3. Mnie właśnie zaskakują wręcz te wysokorozdzielczościowe, ostre i piękne przyciski, tła, przedmioty, portrety... Rzeczywiście to aż razi, przy średnim 3d. Chylę czoła przed grafikami.
Przeszedłem jako barbarzyńca. Czekam na premierę.
UI ? GuildWars 2 ma dużo ładniejsze UI. Wygląda jak wyciągnięte z Artworka. Cała gra wygląda jak z artworka, tylko robić screenshoty w rozdzileczosci 20mpix, do drukani i powiesić jako dzieło sztuki :D.

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • twitter

# Kwiecień 22, 2012, 23:44:04
Mnie właśnie zaskakują wręcz te wysokorozdzielczościowe, ostre i piękne przyciski, tła, przedmioty, portrety...
mnie zaskakują mikroskopijne literki :P na 19'' jest ok ale na lapsie oczy bolą

Offline Zielony

• Użytkownik
    • Ghurund Engine

# Kwiecień 22, 2012, 23:50:49
Szczerze mówiąc, to prosiłbym o przykład gry, która ma bardziej dopieszczone elementy interfejsu niż Diablo 3.
http://www.youtube.com/watch?v=Bz5l6bv-Zok&hd=1