Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 24185 razy)

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • twitter

# Maj 27, 2012, 11:07:41
Zaraz zaraz ... to nie ma rozwoju postaci ani takich świetnych klimatycznych kultowych filmików jak były w drugiej części ????!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawie dałem sie wykiwać blizardowi , dobrze że nie kupiłem i to jeszcze za tyle kasy
bez przesady, są filmiki. Na końcu też. Nie wiem co rozumiesz przez rozwój postaci, jest typowy dla diablo z tą różnicą że wybierasz aktywne skille z dostępnych zamiast mieć wszystkie naraz :P

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Liosan

• Redaktor

# Maj 27, 2012, 11:37:30
@laggyluk a nie jest tak że wszystkie postacie tej samej klasy i leveli są identyczne co do skilli? W diablo II był wybór :-)

Liosan

Offline bies

• Użytkownik

# Maj 27, 2012, 12:45:46
@laggyluk a nie jest tak że wszystkie postacie tej samej klasy i leveli są identyczne co do skilli? W diablo II był wybór :-)
Nie, nie są. Gram czarodziejem który od wielu poziomów używa bardzo prostych (niskopoziomowych) umiejętności. Takie mi odpowiadają. W D2 to nie było możliwe bo w pewnym momencie wyższe umiejętności były znacząco lepsze od wcześniejszych. Więc przez 30 poziomów czekałeś z inwestycją punków po to aby od 30 (24) wzmacniać tylko najlepsze.

W D3 jedyne co dają poziomy to wybór. Ale bez konieczności zmiany.

Offline dikamilo

• Użytkownik
    • blog

# Maj 27, 2012, 15:39:00
Co z tego że był wybór jak potem jechało się na jednym buildzie cały czas, jak rozdałeś źle skille to robiłeś nową postać i zazwyczaj używało się tylko tych "ostatnich skilli". W D3 masz wybór i to dość spory jak chcesz grać i czym chcesz grać. Statystyki pompuje się poprzez itemy z magicznymi dodatkami co w zupełności wystarcza.

Zaraz zaraz ... to nie ma rozwoju postaci ani takich świetnych klimatycznych kultowych filmików jak były w drugiej części ????!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawie dałem sie wykiwać blizardowi , dobrze że nie kupiłem i to jeszcze za tyle kasy
Filmików to jest więcej niż w D2 :) I są zrobione naprawdę dobrze.

Nie ma handlu i interakcji z graczami, czyli endgame'u z d2... Tu sie wbija 60lvl i nie ma co robic.
Handel jest przez AH, a interakcja hmm jest czat, co prawda mało osób na nim zazwyczaj siedzi.

Offline SirPrzymek

• Użytkownik
    • ERROR Freeware Studio

# Maj 27, 2012, 17:25:48
A to jeśli są filmiki w stylu " ..na wschód , ciągle na wschód..." i jakiś tam rozwój postaci i mnóstwo przedmiotów losowych podrasowywanych klejnotami to kupuję :D

Offline Karol

• Użytkownik

# Czerwiec 11, 2012, 16:39:07
Blizz ma kolejny problem - http://www.diablofans.com/topic/49402-diablo-iii-farmer-makes-60-million-gold-an-hour-and-tells-all/page__p__924143 w sumie to było to przewidzenia, ale, że tak szybko i na taką skalę? Za jaja bym powiesił takich.

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

# Czerwiec 11, 2012, 17:19:11
O co kaman z tym zlotem ? :> to sie da na $$ wymieniac czy jak ?

Offline Karol

• Użytkownik

# Czerwiec 11, 2012, 18:21:10
O co kaman z tym zlotem ? :> to sie da na $$ wymieniac czy jak ?
Legalnie za parę dni tak, bo rusza w końcu Real Money Auction House, a tak to sprzedaż na Allegro/EBay/etc rośnie. Kupujesz, koleś daje złoto w grze. W sumie to chyba w każdej online są farmerzy co sprzedają złoto czy inną walutę.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Czerwiec 11, 2012, 20:08:27
E tam, prawa rynku. Jest popyt na towar, to ludzie stają na rękach, by zapewnić podaż w najbardziej kosztowo efektywny sposób :).

Offline koirat

• Użytkownik

# Czerwiec 11, 2012, 22:25:24
Diablo 3 to shit. Napisałem cały post na ten teat ale coś mi się poklikało i straciłe cały wpis :(.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2012, 22:28:30 wysłana przez koirat »

Offline Karol

• Użytkownik

# Czerwiec 11, 2012, 22:48:54
Diablo 3 to shit. Napisałem cały post na ten teat ale coś mi się poklikało i straciłe cały wpis :(.
To bardzo romantyczna historia, ale hejtowanie D3 jest już passé ;).

Offline koirat

• Użytkownik

# Czerwiec 12, 2012, 01:01:16
Najwyraźniej przegapiłem moment.  Rozumiem iż emocje ostygły i teraz na topie jest nie kontrolowany zachwyt. ;)

Nie śledziłem tego wątku więc mogę nie być zbyt odkrywczy, ale podam krótką listę wad D3 :

1. Masz fajną broń dla swojej postaci, ok ale jeśli nie jesteś barbarzyńcą nie licz na to iż jej kiedykolwiek użyjesz. Nawet z toporem w ręku będziesz pluł strzałkami albo walił pięściami. (o czarach nie wspominając)

2. Bronie dodają poprostu dps, two mag będzie miał silniejsze czary jeśli dasz mu jakąkolwiek broń do ręki. (Naturalnie nigdy jej nie użyje zgodnie z przeznaczeniem)

3. Lagi w singleplayer, ostatnio chciałem pokazać D3 znajomym i lagi miałem tak wielkie iż dosłownie nie wiem co i kiedy mnie zabiło.

4. Ekwipunek można przenosić pomiędzy posatciami, co jest fajne, natomiast bardzo niefajne jest to iż przeniesienie naprzykład hełmu z postaci jednej klasy na postać o innej klasie zmienia jego wygląd.

Inne wady uważam za zbyt subiektywne aby je tu wypisywać. (może jeszcze tu kiedyś zaposzczę to coś dodam :))

Szczerze to swjego czasu Torchlight mnie bardziej wciągnoł. Chyba nawet niektórzy w tym wątku mieli podobne opinie.

Offline Nsuidara

• Użytkownik
    • Site

# Czerwiec 12, 2012, 03:19:31
Według mnie nieźle... jeżeli farmer sprzeda z jednego dnia takie złoto to 12$/mln = 720$/h = 17280$/24h 
17tyś $ na dobę ^^
// o ile znajdą się na to kupcy ^^

Ogólnie grałem na testach.
Wnioskiem z testowania było to że nigdy bym nie wydał na takiego gniota 50-70 $/euro ^^

Offline dikamilo

• Użytkownik
    • blog

# Czerwiec 12, 2012, 09:25:15
@koirat faktycznie te 4 wady skreślają bezględnie Diablo 3 :) Lagi w singleplayer ? Przecież ta gra nie ma singleplayer... Większość z tego co napisałeś to czepianie się dla czepiania :)

Offline alexsoft

• Użytkownik

# Czerwiec 12, 2012, 11:18:02
Ta gra nie oferuje niczego po wbiciu 60lvl. Dosłownie NICZEGO.