Autor Wątek: Logo - programowanie ?  (Przeczytany 5333 razy)

Offline Thorn123

• Użytkownik

# Marzec 28, 2006, 23:56:54
a ma ktos moze link do tego programu ? z checia bym sie pobawil ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Mardok

• Użytkownik

# Marzec 29, 2006, 00:07:51
IMO logo jest bardziej powiązane z algorytmiką niż z programowaniem. W zasadzie chodzi tam bardziej o opracowanie algorytmu, który by coś narysował, niż o kompletny program.

No to w takim razie nie jestem dobry z algorytmów ;)

Offline rdo

• Użytkownik
    • techblog?

# Kwiecień 04, 2006, 13:35:19
chciałem nieśmiało przypomnieć, że algorytmika jest istotą programowania. Nie inżynieria oprogramowania, nie dostarczenie produktu, nie API graficzne a algorytmika właśnie. Ja w podstawówce nie miałem oceny z LOGO, bo miałem je przez 3 lekcje, a później się skończyło (powiem, że skończyło się szczęśliwie, bo do tytanów intelektu i geniuszy programistycznych nasza nauczycielka nie należała)

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Kwiecień 04, 2006, 15:49:13
Ja miałem programowanie w LOGO w 8 klasie podstawówki - tak wyglądał mój pierwszy kontakt z programowaniem, jednak wtedy była to tylko zabawa. Próbowałem zrobić w tym coś ciekawego, niestety LOGO jest strasznie ograniczone i mozolnie się w tym pisze. Mój "najciekawszy" projekt to była symulacja pola pełnego źdźbeł trawy falujących pod wpływem wiatru - ale i tak nie wyglądało to powalająco.

Myślę jednak że te wprawki w LOGO dobrze mi zrobiły przed wzięciem się za pascala.

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Kwiecień 04, 2006, 16:00:18
Mój "najciekawszy" projekt to była symulacja pola pełnego źdźbeł trawy falujących pod wpływem wiatru - ale i tak nie wyglądało to powalająco.

To i tak ambitny projekt :). Szczyt moich osiągnięć w Logo (też w ósmej klasie podstawówki) to był zegar wskazówkowy - odmierzał godziny, minuty i sekundy oraz wyświetlał datę :).

//EDIT: tak mi się jeszcze przypomniało - był to pierwszy (i jak dotąd jedyny) zespołowy projekt w mojej "karierze" :D.

agent_J

• Gość
# Kwiecień 04, 2006, 18:08:04
Mnie się LOGO kojarzy ze sterownikami  LOGO z automatyki :)