Autor Wątek: O.T.I.- Operacja Tajna Inspekcja  (Przeczytany 4911 razy)

Offline meone

• Użytkownik

# Listopad 27, 2006, 16:12:36
Charibo - forumowy hater. W zasadzie te uwagi niewiele wnoszą do sprawy. Taka destruktywna krytyka nie służy niczemu dobremu, no może poza dowartościowaniem osoby hatera. Szydzić umie prawie każdy, ale niewielu potrafi sie od tego powstrzymać.
PS. Ktoś, kiedyś powiedział, że złośliwość jest domeną ludzi inteligentnych... Kłamał...

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 27, 2006, 16:14:16
kurde czy na kompie tez nie czytelnie pisze(mam dysgrafie :P)

Z.A.C.Z.O.L.E.M P.I.S.A.C      G.R.E     A.L.E           P.O             3                  T.Y.G.O.D.N.I.A.C.H
G.R.A.F.I.K             S.I.E                W.Y.C.O.F.A.Ł.

teraz kumasz????

Offline Charibo

• Redaktor

# Listopad 27, 2006, 16:15:02
ZACZOLES ?

No dobra kumam i kumalem od poczatku. Moje posty, jak i sam topic nic nie wnosza.

Autor pytal sie co my na to. No to ja na to ze IMHO bez sensu i Oti pisze juz 3 projekty. I tutaj zaczal sie Flamewar :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2006, 16:18:08 wysłana przez Charibo »

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 27, 2006, 16:20:54
no to mowcie swoje opinie

Offline REGi

• mod team ^_^
  • Użytkownik
    • 2DEV

# Listopad 27, 2006, 16:33:20
Mowie o silniku, tej "Grze o zyciu" i o tym :P
Grafy ci zabraklo?  ;D A do tego projektu masz grafe? A kompilator albo monitor masz? A masz komputer czy tylko na informatycznej?

Aha i tak do twojej strategii: Silnik potrzebny do tej gry, tak? czyli wnioskuje ze gre zaczniesz pisac jak tylko skonczysz silnik?

Wiesz co ja napisze Quake 5 jak tylko skoncze Unreala 2006 1/2 i Windowsa 2007. Ale wpierw moze jeszcze silnik graficzny, taki zeby mial wszystkie najnowsze nowinki, bede go mial do tych powyzszych.

A tak na prawde to BattleFielda 3 napisalbym juz dawno, gdyby nie to ze zabraklo mi grafiki  ::)

bo zaliczysz bana

co Ci przeszkadza, że tyle pisze? może Ty się nam kolego pochwalisz co piszesz/napisałeś co ??

po to jest forum aby pisać co się pisze, jak Ci się nie podoba to nie dyskutuj i tyle, nie róbmy bezsensownego chaosu

Offline Charibo

• Redaktor

# Listopad 27, 2006, 17:01:14
Mam pelno nie skonczonych projektow. Nie ukrywam tego, ale tez nie zasmiecam nimi forum.

Ale skoro groza mi juz banem, nie pisze wiecej OffTopa ani Flame'a w tym topicu :)

Offline MoN

• Użytkownik

# Listopad 27, 2006, 17:54:42
Charibo daj sobie spokoj, porownaj sobie ilosc swoich postow i postow Otiego w tym temacie, oraz ich konstruktywnosc, jesli chodzi p poprawe warsztatu. On chce cos napisac, a Ty jezdzisz po jego projekcie. Nie podoba sie to sobie kliknij "zglos do moderatora". Albo sam cos napisz.

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 27, 2006, 20:13:38
kurcze, niby ze na temat ale jednak nie na temat...

w tym topicu chodzilo o to zebyscie mowili co myslicie o grze O.T.I-Operacja Tajna Inspekcja

Offline MavericK

• Użytkownik
    • Tworzenie gier dla początkujacych

# Listopad 27, 2006, 20:29:21
Skoro mamy mówić co myślimy na temat O.T.I to ja może czepię się nazwy. Operacja Tajna Inspekcja. Jakoś to dziwnie brzmi, i dlatego jak bym widział na półce w sklepie grę o takiej nazwie to bym raczej zwątpił. Proponowal bym Operacja: Inspekcja. Z tego co czytalem na poczatku ma to byc gra o jakims gostku ktory wyladowal na marsie i zabija wszystkie ufoki tak?? To moze zamiast inspekcja uzyc eksterminacja?? Operacja Tajna Eksterminacja, albo Operacja: Eksterminacja?? Poprostu nie pasuje mi to slowo inspekcja do koncepcji gry
---------------------------------
Jest to moje osobiste zdanie kazdy ma prawo sie z nim nie zgodzic.
Post nie ma na celu krytykowania projektu/nazwy/autora.
Autor zyczy powodzenia;)
Pozdrawiam,
MavericK

Offline mihu

• Użytkownik
    • mihu

# Listopad 27, 2006, 20:34:49
w tym topicu chodzilo o to zebyscie mowili co myslicie o grze O.T.I-Operacja Tajna Inspekcja
Szkopuł w tym, że na razie nie ma za bardzo czego oceniać :D

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 27, 2006, 20:37:45
a czy ktos zauwazyl ze O.T.I to moja ksywa  :D??

Offline BTomasz92

• Użytkownik
    • Wortal Majsterkowicza

# Listopad 27, 2006, 20:39:03
W takim rzaie nazwa nabiera troszkę innego kontekstu...

Offline reveur

• Użytkownik

# Listopad 27, 2006, 21:00:26
Z gory prosze, by po mnie nie jezdzic....
Swego czasu - na poczatku tego roku przez warsztat przewijal sie pewien dzieciak, ktoremu sie wydawalo, ze skoro w pierwszej klasie gimnazjum ma programowanie komputerow, to on bedzie pisac gry. Smieszny troche byl, ludzie po nim jezdzili jak po dziurawych Krakowskich drogach. Stalo sie jednak cos dziwnego. Gostek ten pytajac o podstawy podstaw jak teraz OTI po tym niespelna roku sam pomaga na tym forum "dzieciakom". Mimo wyzwisk pod swoim adresem i ciaglego ponizania cos tam sobie skrobie i chyba juz nawet zaczyna lapac o co w tym wszystkim chodzi. Przynajmniej styl wypowiedzi zmienil i poprawia bledy ortograficzne w postach.

Tu podobnie jest chyba z OTIM... Jak zaczal pisac swoje pierwsze posty na tym forum, to myslalem, ze mnie krew zaleje. Takie male aroganckie bydlatko sie przyssalo ( spokojnie moderatorzy, spokojnie.... ).
Co sie jednak zmienia. Nie poprawia bledow ortograficznych, ale troche sie juz takiego ludzkiego zachowania uczy. Moze to wplyw popularyzowanej ostatnio akcji "NIE! - dzieciom neostrady". Sam nie wiem, ale powoli zaczyna wychodzic na prosta.
Chce cos zrobic, choc jeszcze nie wie co. Dookola tysiace przykladow. Net mieni sie barwami RGB. Cos by sie chcialo, cos fajnego, cos co pozwoli poczuc sie lepiej, poczuc jak neoromantyczny nadczlowiek.

Ludzie powiadaja: KAZDEMU WOLNO KOCHAC.
Tak wiec i OTIemu wolno pisac gry. Osobiscie trzymam kciuki za kazdy rozpoczety projekt. Mam nadzieje, ze wyrosnie tutaj wielu profesjonalnych koderow gier, ktorzy nie beda zasilac polskiego stada bezrobotnych.

OTI mam tylko jedna rade dla Ciebie. Zanim cos napiszesz na tym forum, to przemysl to najpierw. Ogolnie ludzie nie lubia jak sie pyta o elementarne sprawy - od tego sa inne fora o programowaniu. Warsztat powinien byc forum dla programistow gier, nie dla ludzi uczacych sie programowac ( to nie bylo do ciebie teraz, tylko ogolnie ).
Gdy dochodzi do sytuacji, ze oznajmiasz nam, ze piszesz silnik, potem, ze piszesz gre, a przed chwila widze, ze jest watek w stylu JAK WYLOSOWAC LICZBE W C++, to mnie troche odstrasza i rzuca cien na Twoj projekt.
Po prostu postaraj sie uzywac polskiego google jezeli np. nie znasz jezyka angielskiego. Odpowiednia fraza i znajdziesz na 100%, a ludzie na warsztaci beda spac spokojniej.

To chyba tyle. Pozdrawiam i zycze projektowi jak najlepiej. Chetnie potestuje wersje.

Offline Logic

• Użytkownik

# Grudzień 01, 2006, 22:21:22
Charibo jeździsz po Otim a sam nie lepiej się zachowujesz.
To jest dział "Pomysły", czyli zgłasza sie swoje pomysły i prosi o skomentowanie, a nie obrzucanie błotem.

Oti, nie wiem jak u Ciebie z umiejętnościami i wolnym czasem, ale pisz pisz i jeszcze raz pisz. Jak nie wyjdzie za pierwszym, to wyjdzie za drugim czy dziesiątym razem. Często jest tak, że pisząc projekt,  zniechęcasz się z jakiegoś powodu, brak grafiki, problem algorytmiczny, długa przerwa w projekcie, pożar, trzęsienie ziemi, atak marsjan czy inne powodzie. Czasem się do niego wraca, ale często zaczyna się robić nowy projekt, z większą wiedzą wyniesioną podczas pisania poprzedniego. Co do samego pomysłu, chętnie bym pograł, ale musisz też określić cel: po co piszesz tą grę. Dla kasy, nauki czy własnej satysfakcji, bo to jest warunkiem ukończenia lub nie tego projektu.