Autor Wątek: Gry typu casual + strona z rankingami.  (Przeczytany 890 razy)

Offline miku

• Użytkownik

# Lipiec 14, 2011, 14:54:42
Witajcie!

Niedawno udało mi się dokończyć mój projekt, który ciągnąłem po godzinach. Wszystko zajęło mi prawie dwa lata i co tu dużo pisać... chciałem się pochwalić. Gry pisane są w C++ (kompilator gcc z pakietu mingw) z wykorzystaniem OpenGL.
Gry, to proste casuale, bo najpierw chciałem zdobyć trochę doświadczenia zanim przystąpię do robienia czegoś fajniejszego.

Adres strony to: www.igrankings.com
Będę wdzięczny za opinie i ewentualne opisy błędów.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline vashpan

• Użytkownik
    • Strona

# Lipiec 14, 2011, 16:01:53
No i super. IMO tak nalezy zaczynac... Z filmikow na YT widac ze gierki sa dopracowane - choc innowacyjnoscia nie grzesza oczywiscie ;) Ale gratki za samozaparcie i doprowadzenie projektow do konca.

Pewnie sporo roboty wlozyles w rankingi - ale IMO do tego rodzaju rozgrywki lepiej nadaja sie embedowalne gierki Flashowe lub gierki na mobile...

Pogram moze jak znajde chwile czasu...

Offline miku

• Użytkownik

# Lipiec 14, 2011, 21:42:50
:) Dzięki! Rzeczywiście, nie grzeszą. Tak naprawdę najwięcej czasu zajęło mi przygotowanie grafiki i zaprojektowanie layout'u strony... Radzę sobie z programami graficznymi, ale jak mam w nich coś zrobić to jestem chory i ciężko zmobilizować mi się do pracy - wtedy dni, a nawet tygodnie uciekają ;)

Co do projektu, to wciąż szlifuje i poprawiam drobne bugi i niedociągnięcia. Ponadto mam w planach zrobienie jeszcze kilku gier. Jeszcze jedną podobną do tych, które już są, a potem chciałbym zabrać się za coś o drobinę bardziej skomplikowanego :).

Oczywiście wszystko zweryfikuje czas.