Autor Wątek: Wyklikaj sobie MMO!  (Przeczytany 1859 razy)

Offline dzemeuksis

• Użytkownik
    • Blog quodmeturbat

# Lipiec 13, 2011, 22:50:37
W sieci pojawił się (a może był już od dawna, w sumie nie wiem) serwis, który umożliwia wyklikanie swojej wymarzonej gry przeglądarkowej. Zowie się nie inaczej niż makemmo. Nie wiem, jak on dokładnie działa, ale wygląda na to, że wreszcie młodzi entuzjaści MMO, którzy mają trudności z ogarnięciem technologii webowych, będą mogli dać upust swojej kreatywności. A starsi entuzjaści być może tworzyć prototypy (chociaż nie wiem, na ile elastyczny jest ten "silnik").

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Lipiec 14, 2011, 01:52:32
Z tego co widzę to taka gra może wylądować tylko u nich na stronie, no i do tego gra top1 wygląda przerażająco do dupy. Nie sądzę, żeby normalni gracze chcieli w takie gierki grać, a tym bardziej wydawać na nie kase.

Offline KoXXeR

• Użytkownik

# Lipiec 14, 2011, 11:36:41
Elastyczny? Masakra ten silnik nie nadaje się do niczego fajnego. I do tego mamy ograniczenie wszystkiego praktycznie np. 10 itemków a jak chcesz zrobić więcej to płać. Wgl masakryczny system nie ma jak go fajnie skonfigurować,wiem bo sam się nim bawiłem. A i misje trzeba robić w dwie osoby. Cały silnik pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że twórcy dadzą coś więcej, żeby to naprawdę był silnik liczący się i mogły na nim powstawać gry w które ja chętnie pogram.