Autor Wątek: Stare FPP shootery i gameplay w nich zawarty?!  (Przeczytany 12540 razy)

Offline Vipa

• Redaktor

# Lipiec 09, 2011, 19:03:26
OK. Po dziesiątkach godzin, hektolitrach kawy i milionach wulgaryzmów, można w sumie uznać grę za gotową. Jeszcze tylko balans i parę poprawek... Serdecznie dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że się nie zawiedziecie.

A na razie poznajcie Vince'a

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Limal

• Użytkownik
    • http://wolnik.co.uk

# Lipiec 09, 2011, 19:39:57
Wygląda super, Vipa! Stara szkoła trochę :-)

Offline voytech

• Użytkownik

# Lipiec 09, 2011, 21:12:13
A na razie poznajcie Vince'a

wygląda kozacko, jedna rzecz do której chciałbym się przyczepić to ta koszulka, która nie wygląda jak koszulka. Materiał tak bardzo nie przylega do skóry, chyba że jest cienki i mokry. Wystarczy wygładzić wierzchołki w paru miejscach i powinno być idealnie, pewnie kilka minut roboty.

Poza tym gratuluje modelu. Sam robiłeś czy może z jakiegoś generatora lub gdzieś z sieci?

Offline Vipa

• Redaktor

# Lipiec 10, 2011, 01:52:31
:D to strona początkowa gry a nie ingame. Ingame utrzymany jest w podobnym stylu, jednakże nie wygląda aż tak fajnie. Dojdzie parę rzeczy, które mogę wykonać jutro i niestety na więcej nie starczy czasu. I tak chyba dobrze, że gra powstała w praktycznie tydzień. Ale sami ocenicie.

Offline cybek

• Użytkownik
    • Strona domowa!

# Lipiec 10, 2011, 23:51:58
Początkowo się zastanawiałem czemu w temacie o swojej grze, wrzucasz swoje zdjęcie :D