Autor Wątek: The Hardcor - poszukiwani ludzie do testów  (Przeczytany 1684 razy)

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Maj 22, 2011, 18:25:02
Witam,
poszukuję ludzi, którzy mogliby pograć trochę w mój przeglądarkowy twór, i doradzać, co zmienić, co dodać, wyrazić opinię na temat gry, itd.
Ten "twór", to gra przeglądarkowa mojego autorstwa, a dokładniej prawie gra- ponieważ jeszcze nie jest skończona :)

Jest to typowa tekstowa klikanka, podobna do TheCrims, Ogame, czy innych najlepszych w tym gatunku. Tematyka jest dość nietypowa- jesteśmy hardkorem, który musi być jak najlepszy! :P Więcej można się dowiedzieć odwiedzając stronę gry ;)

Pograć można pod adresem http://defensive.pl (domena i serwer tymczasowy). Opinie, i propozycje proszę składać na forum gry, w tym temacie lub na moim Gadu-Gadu: 9742989.

I to by było na tyle. Pozdrawiam!

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

# Maj 22, 2011, 19:38:44
Zwiększ kontrast bo trochę nieczytelna ta strona jest. Po za tym to nie bardzo wiem co można jeszcze komentować bo za wiele nie ma :).

Offline ison

• Użytkownik

# Maj 22, 2011, 20:07:24
to już 3 z kolei Twoja gra przeglądarkowa i póki co żadna jeszcze nie wypaliła ;P, strona jest strasznie nieczytelna
może lepiej by było gdybyś się zajął 1 grą zamiast robić kilka jednocześnie?
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 20:11:34 wysłana przez ison »

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Maj 22, 2011, 20:23:50
Z trzech gier zrobiła się jedna ;p Po prostu doszedłem do wniosku, że tamte pomysły są bez sensu.

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Maj 22, 2011, 20:28:40
A jak teraz? Czytelniej, czy gorzej? ;p

Offline Thorin

• Użytkownik

# Maj 22, 2011, 22:21:09
Nieczytelnie. Nic nie widać. Nie wiadomo o co chodzi. Zanim dasz ludziom grę do testowania spraw aby dało się w nią grać. Wszedłem na stronę, zrobiłem konto, dalej nie mam ochoty na to patrzeć i rozkminiać do gdzie jest. Popracuj nad tym. Spraw aby dało się w to grać.

p.s Co Cię skłoniło do robienia tego gry "The Hardcor"? Jest to jakaś aluzja do środowiska łysych ludzi chodzących w dresach? Gra jest to nich adresowana?

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Maj 23, 2011, 15:54:45
Dziękuję wszystkim za opinie. A co do czytelności- o co chodzi dokładniej? O kolorystykę, czy układ strony? :)

Offline Tanner

• Użytkownik

# Maj 23, 2011, 16:05:18
Sam sobie odpowiedziałeś :)
O kolorystykę i układ strony.

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Maj 23, 2011, 19:03:29
Pracuję teraz ciągle nad wyglądem strony, i wprowadziłem zakładkę "Jak zacząć..." :P

Offline Xirdus

• Redaktor

# Maj 23, 2011, 19:06:02
Przydałaby się jakaś rozpiska mechaniki, co ile czego zabiera, jakie są szanse powodzenia itp.