Autor Wątek: Wiedźmin 2  (Przeczytany 43169 razy)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Maj 16, 2011, 06:43:25
Prawdę mówiąc myślałem że jednak godzina, góra dwie i jakoś to pójdzie. A tymczasem mamy prawie 6 rano i dalej guzik. A CDP robi się coraz bardziej bezczelny :) "Nie jest źle. Serio." (pół godziny po wpisie "Za max. kwadrans ostateczna informacja" :) ). Może następnym razem warto zająć się przed "premierą" testowaniem, a nie pisaniem artykułów dla prasy.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Avaj

• Użytkownik

# Maj 16, 2011, 07:28:19
Prawdę mówiąc myślałem że jednak godzina, góra dwie i jakoś to pójdzie. A tymczasem mamy prawie 6 rano i dalej guzik. A CDP robi się coraz bardziej bezczelny :) "Nie jest źle. Serio." (pół godziny po wpisie "Za max. kwadrans ostateczna informacja" :) ). Może następnym razem warto zająć się przed "premierą" testowaniem, a nie pisaniem artykułów dla prasy.
zauważyłem dziwną tendencję, że twórcy gier ostatnio jeśli tylko napotkają jakiekolwiek problemy, to martwią się bardziej o DLC niż o samą grę xD

Offline Adam7

• Użytkownik
    • warsztat.gd

# Maj 16, 2011, 07:41:10
He he, dali ciała.

Offline Vipa

• Redaktor

# Maj 16, 2011, 10:09:34
Obiecałem sam sobie, że ucieknę od złośliwych komentarzy.
http://50mb.pl/

Nie wyszło...

Offline Janusz

• Użytkownik

# Maj 16, 2011, 10:17:45
Skoro znacie już rozmiar, to już możecie grać, czy podali rozmiar a pliku nie udostępnili?:P

Offline Vipa

• Redaktor

# Maj 16, 2011, 10:22:05
Czekamy na kurtkę...

Offline Janusz

• Użytkownik

# Maj 16, 2011, 10:42:09
jakiś DLC?

Offline arturooo3

• Użytkownik

# Maj 16, 2011, 11:13:38
Janusz, tak, pomysłem autorów gry było rozesłanie płyt DVD w ładnym pudełku ale bez możliwości uruchomienia - nie ma .exe-ka czy czegoś tam i super nowoczesnym zabezpieczeniem jest pobieranie wymaganych 50MB z sieci gdy udostępnią.

Z drugiej strony, dla dziś już nielicznego grona osób, które Internetu nie posiadają jednak jest to głupi pomysł - gra offline-owa a do zainstalowania i działania potrzeba i tak Internet... ;)

Offline Kuba D.

• Użytkownik

# Maj 16, 2011, 11:49:59
Hahaha. Debilizm genialnych pomyslow w branzy siegnal juz zenitu. Wcisneli ludziom niepelny produkt, w zasadzie same assety do gry w pudelku. Czy tak sie traktuje fanow gry ?

Offline Vipa

• Redaktor

# Maj 16, 2011, 12:17:38
Spokojnie, zawsze może się coś przydarzyć w ostatniej chwili.

Jedyne co mnie osobiście denerwuje to ogólne wykręcanie się zamiast ustalenia nowego terminu za 10 godzin i tym samym rozwianie wszelkich wątpliwości. Krótko i konkretnie. Nawet jak już się błąd jakiś popełniło to warto konkretnie wszystko ustawić, puścić rzetelne info i brać się do roboty.
"Krzychu zrobił Trola" raczej skłania ludzi do wrzasku niż uspokaja. A tych, warto by uspokoić teraz :).

bs.mechanik

• Gość
# Maj 16, 2011, 12:45:28
To nie mogli tych 50mb na rapida czy innego torrenta wrzucic? ;)

Offline rajkonkret

• Użytkownik
    • o mnie

# Maj 16, 2011, 13:55:30
a jutro tylko kolejnych 100 000 aktywacji:) czy serwery to wytrzymają?:) a moze opóźnią wysyłkę by im nie padło naraz tyle:)

Offline Asmodeusz

• Użytkownik
    • Bogumił Wiatrowski: Blog

# Maj 16, 2011, 14:17:26
Problem: już porozsyłali ;) ja kolekcjonerkę mam już od czwartku, aktywowałem dosłownie przed momentem, po kilkunastu nieudanych próbach. Jeszcze nie rejestrowałem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mam tylko nadzieję, że jakoś zrekompensują utratę 12 godzin ludziom, którzy zdecydowali się na kolekcjonerkę. 50% zniżki na wszystkie DLC byłoby ok ;)

Offline setaneiro

• Użytkownik

# Maj 16, 2011, 14:34:03
50% zniżki na wszystkie DLC byłoby ok ;)
już było powiedziane, że takie będą zupełnie darmowe. Ewentualne większe dodatki mają być dopiero płatne

Offline Vipa

• Redaktor

# Maj 16, 2011, 14:37:18
A może oddać EK, odzyskać kasę i kupić normalna edycję za ~90zł ?