Autor Wątek: gra o zyciu :P  (Przeczytany 15646 razy)

Offline matyssek

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2007, 22:43:01
Tak jak pisał Slither - popraw tę czcionkę! Bo jakby kolega nie powiedział, że tam jest napisane "misja nieudana" to dalej bym tego nie wiedział...
A tak poza tym to readme by się przydało, albo chociaż tutaj mały post jak jeździć na tej desce i o co w tym biega (bo na razie to kupiłem jedną deskę, loda, poszedłem do domu i już nie wiem co mam dalej robić :P).

pozdrawiam

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Oti

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2007, 23:24:22
tak mowicie ze ten inno setup jest taki prosty a ja nie wiem jak zainstalowac katalog, tzn.
cos jakby
Source: Greg Ryan Skater.exe; DestDir: {app}; CopyMode: normaltylko ze nie dla pliku tylko dla katalogu.
Kolega Charibo napisal mi na pw ze jest funkcja "add directory" ale ja nie moge jej znalesc :/ i w tym jest ZONK

Offline Kurak

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2007, 23:30:21
A nie wystarczy to, co jest tu: http://klub.chip.pl/innosetup/Innosetup/kurs1.htm ? Dawno nie robiłem w tym żadnego instalatora, ale pamiętam, że wystarczyły informacje z podanego tutoriala.

Offline Charibo

• Redaktor

# Kwiecień 28, 2007, 23:30:35
Ech panie... a TO to co?

Offline Oti

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2007, 23:44:15
heh bo ja caly czas samemu pisalem skrypt :P nawet nie wpadlem na pomysl zeby zrobic instalator w ten sposob :P

P.S. Gra ze zmieniona czcionka i instalatorem:

http://rapidshare.com/files/28448855/Greg_Ryan_Skater.exe
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2007, 01:07:13 wysłana przez Oti »

Offline radex

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 11:52:41
Macie rację. Ale zdecydowanie inno jest trudniejszy w obsłudze (chyba że z hackiem).

Offline Oti

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 13:38:52
heh, no inno setup jest dobry i wogle ale bylbym wdzieczny gdybyscie jednak w tym topicu oceniali gre :P ::)

Offline Kurak

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 14:03:01
heh, no inno setup jest dobry i wogle ale bylbym wdzieczny gdybyscie jednak w tym topicu oceniali gre :P ::)
Ok ;)
1. Gra ładuje się dłużej niż moje dupne demo Wyprawy Rysia ;p (45 sekund) - aczkolwiek, da się spokojnie wytrzymać dzięki paskowi postępu :)
2. Jak kliknę w "Wczytaj grę" czy jakoś tak w menu, to gra wywala się na assert'cie (stream != 0), a przy próbie ponownego uruchomienia od razu się wyłącza i chce raport wysyłać (próbowałem włączyć po wywaleniu się gry 4 razy, zawsze to samo).
Z tego, co udało mi się zobaczyć, to najfajniejszy jest progressbar przy wczytywaniu ;)

Chyba muszę dać sobie spokój z testowaniem produkcji innych na moim wiekowym sprzęcie, bo coraz częściej nie uruchamiają się :)

Offline Oti

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 15:09:48
2. Jak kliknę w "Wczytaj grę" czy jakoś tak w menu, to gra wywala się na assert'cie (stream != 0), a przy próbie ponownego uruchomienia od razu się wyłącza i chce raport wysyłać (próbowałem włączyć po wywaleniu się gry 4 razy, zawsze to samo).

ehhh.... no moze dlatego wywala ze nie ma zadnej gry zapisanej :P?(to poprostu wczytuje plik a jak nie znajdzie go to jest error  :D)

1. Gra ładuje się dłużej niż moje dupne demo Wyprawy Rysia ;p (45 sekund) - aczkolwiek, da się spokojnie wytrzymać dzięki paskowi postępu

no coz... bitmapy maja to do siebie ze sie dlugo laduja :D(zwlaszcza jesli laduje sie 30 mb :D)

Z tego, co udało mi się zobaczyć, to najfajniejszy jest progressbar przy wczytywaniu

eee..... dzieki -,-' :P a jezdziles na desce? sproboj przejsc wszystkie 5 MISJII  :o :P
naprawde trudno jest to przejsc :]

Offline Kurak

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 15:30:31
ehhh.... no moze dlatego wywala ze nie ma zadnej gry zapisanej :P?(to poprostu wczytuje plik a jak nie znajdzie go to jest error  :D)
W takim wypadku powinien po prostu nie przechodzić do tego menu, a nie wywalać się na assercie - brak zapisanej gry to przecież jak najbardziej normalna rzecz, a nie żaden błąd.

eee..... dzieki -,-' :P a jezdziles na desce? sproboj przejsc wszystkie
naprawde trudno jest to przejsc :]
Wiem, że trudno. Mi się nawet pierwszej nie udało uruchomić ;p Przecież napisałem, że się wywalił i teraz nie chce się w ogóle uruchomić. Widziałem tylko menu, bo w nic innego nie da się wejść :)

Offline Oti

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 15:36:33
ale tam jest tez opcja "nowa gra" :P
tez ci nie dziala?

gra z readme

http://rapidshare.com/files/28536319/Greg_Ryan_Skater.exe

Offline Kurak

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 15:41:42
ale tam jest tez opcja "nowa gra" :P
tez ci nie dziala?
Cytując Najmroczniejszego: "Pfff"
Już napisałem, że gra wypieprza się podczas uruchamiania od pierwszego uruchomienia - jeszcze nie rozumiesz? OK. Jest sobie pulpit. Na pulpicie ikonka z tą Twoją grą. Najeżdżam kursorem myszy na tę ikonkę. Klikam szybko 2 razy na tę ikonkę. Pokazuje mi się komunikat z informacją, że system chce wysłać raport. Tyle...

Offline Oti

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 16:50:10
gra w folderze gdzie jest zainstalowana dziala ale skrot na pulpicie - juz nie

Offline Kurak

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 16:51:58
:D
To trzeba było tak od razu :D Heh - skrót na pulpicie nie ma widocznie ustawionego odpowiedniego katalogu pracy ("working directory") - trzeba wklepać jedną linijkę do skryptu Inno Setup :)
Zaraz w takim razie uruchomię i potestuję.

// Edit:
OK, teraz sobie zagrałem i moje uwagi to:
- w domku, jak wejdę w "jeżdżenie na desce", to nie wiem, jak zdobywać punkty. Podskoczę 2 razy w miejscu i wywala mi się komunikat coś jak "misja nieudana" czy podobny
- skoro w widoku łażenia nic nie da sie zrobić kursorem, to lepiej go ukryć, i pokazywać tylko wtedy, gdy mozna nim coś zrobić
To wszystko :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2007, 17:02:37 wysłana przez Kurak »

Offline Oti

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 17:00:42
juz wlasnie to naprawilem , jak sie zaladuje na rapida to zedytuje i wrzuce "kolejny nowy" link

Edit
  http://rapidshare.com/files/28550913/Greg_Ryan_Skater.exe

Edit 2
   czy zauwazyles ze za drugim razem jak sie wlaczy misje to juz pokazuje sie wiadomosc co trzeba zrobic?
   teraz za pierwszym razem takze.byl tez taki jeden bug :P. no bo jak wiadomosc sie wyswietla to czas nie leci,
   ale itak mozna bylo robic tricki :D.to tez poprawilem.Potem dam nowy link
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2007, 17:35:04 wysłana przez Oti »