Autor Wątek: gra o zyciu :P  (Przeczytany 15652 razy)

Offline REGi

• mod team ^_^
  • Użytkownik
    • 2DEV

# Listopad 19, 2006, 11:32:20
jak nie pokazesz screena to Ci nikt nie uwiezy ;) po za tym takie gry nie maja wogole zadnego sensu? to, ze 'the sims' sie udalo to jest jakis przypadek. takie gry sa chore i bez sensu marnuja czas

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Deus

• Gość
# Listopad 19, 2006, 11:37:12
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2008, 21:09:48 wysłana przez Szalonuki »

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 19, 2006, 13:59:58
widze ze zle okreslilem ta gre. to nie maja byc simsy(!!!!!).to jest gra o kolesiu ktory uprawia skateboard,snowboar i bmx.a bedzie na tyle rozbudowana(tak przypuszczam) ze bezie se mozna w miare zyc(jak sie uda).
P.S. Screenow nie udalo mi sie zamiscic na imageshack.us bo jak wczytywalem obrazek  to sie wlanczalo"nie mozna wyswietlic strony" znacie inny serwer o zamieszczania obrazkow??

Offline MoN

• Użytkownik

# Listopad 19, 2006, 14:00:21
Poza tym w Angli (moze gdzies indziej tez, nie wiem) jest taka giera online - co prawda chyba browser-based albo cos w tym stylu, ale tez nie jestem pewien - bedaca dokladnie symulatorkiem zycia, tak jak simsy. Tyle ze w simsach kupujemy dodatki, a tutaj kupuje sie za prawdziwe funty walute wirtualna, i za to kupuje domy, samochody itp. (rowniez prace do ktorej sie trafia).

A najlepsze jest to, ze sa ludzie ktorzy chca w to grac :P

Offline Gravell

• Użytkownik
    • Teyan

# Listopad 19, 2006, 14:06:51
P.S. Screenow nie udalo mi sie zamiscic na imageshack.us bo jak wczytywalem obrazek  to sie wlanczalo"nie mozna wyswietlic strony" znacie inny serwer o zamieszczania obrazkow??

Załóż sobie własny server :) Przykladowo możesz się zainteresować www.cba.pl <-- bardzo dobre i darmowe :)

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 19, 2006, 14:34:14
jak klikam na ten link to nic sie nie zieje. biala strona a napis gotowe.
a jak sie loguje to nie ma konta o tej nazwie :(
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2006, 14:48:53 wysłana przez Oti »

Offline Hadrian W.

• Użytkownik
    • Homepage

# Listopad 19, 2006, 15:23:03
Oti: może masz złe DeeNeSy?
A tu masz linki do jakiegos hostingu obrazków.

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 19, 2006, 15:43:45
SCREENY:
sa po kompresja(jpg) wiec troszke gorzej wyglaaja ale nie az tak.

Offline snakeo

• Użytkownik

# Listopad 20, 2006, 13:21:30
Rzeczywiscie grafika powala, ale na 6stke w 6stej klasie podstawowki mysle ze spokojnie starczy ;)

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 20, 2006, 15:20:43
czyli ze grafika dobra jest?? czy moze chozilo ci ze powala bo ochydne jest??
a jak na 6 starczy to bardzo prawidlowo :)

Offline Oti

• Użytkownik

# Listopad 27, 2006, 23:42:03
www.republika.pl/strona_otiego/

zalozylem se strone :P.jest troche wiesniacko jeszcze ale to dopracuje.w dziale linki nad tabelą jest taki malutki linki z napisem "gra" i tam sie sciaga ta gre. jeszcze nie skonczona ale juz prawie. lukajcie i oceniajcie

Offline PP

• Użytkownik

# Listopad 28, 2006, 00:27:59
www.republika.pl/strona_otiego/

zalozylem se strone :P.jest troche wiesniacko jeszcze ale to dopracuje.w dziale linki nad tabelą jest taki malutki linki z napisem "gra" i tam sie sciaga ta gre. jeszcze nie skonczona ale juz prawie. lukajcie i oceniajcie
Z ciekawości ściągnołem gre i chciałem przetestować ale po włączeniu program się od razu zawiesił
i nic niezobaczyłem.
Oglądałem grafe co do tego człowieczka jeżdżącego na desce to przy kickflipie wygląda trochę
nienaturalnie ,powinien mieć jedną noge na tailu. ;)
Ja bym zrobił jeszcze takie triki jak 360 flip, varial kickflip ,showit i dalej skupił bym się
na slide'ach (boardslide) i grind'ah (50'50).
Powodzenia w dalszych pracach  :)

Offline mihu

• Użytkownik
    • mihu

# Listopad 28, 2006, 00:36:37
Ee... a czemu ten skater jeździ "w poprzek"? Jeździłem co prawda krótko na desce, ale z tego co pamiętam deska powinna być ustawiona równolegle to toru jazdy :D

Ejj, ale jak się robi triki? Ja tylko umiem od domku do sklepu dojechać ;( a tak sobie kickflipa chciałem zrobić ;pp

Offline PP

• Użytkownik

# Listopad 28, 2006, 00:51:25
Ee... a czemu ten skater jeździ "w poprzek"? Jeździłem co prawda krótko na desce, ale z tego co pamiętam deska powinna być ustawiona równolegle to toru jazdy :D

Ejj, ale jak się robi triki? Ja tylko umiem od domku do sklepu dojechać ;( a tak sobie kickflipa chciałem zrobić ;pp
A co umiesz na desce ?Jakie triki ?
I ile jeździłeś ?

Offline gregory_

• Użytkownik

# Listopad 28, 2006, 10:17:20
Witam!
No trochę pojeździłem (;D)  fajnie nawet :) ale mam kilka uwag (nie wiem czy po to udostępniłeś tą grę, aby pisać co można zmienić itd. - jeśli nie, pomiń to co napisze):
jeszcze nie skonczona ale juz prawie. lukajcie i oceniajcie
No to tak...
- IMO ludzik porusza się trochę za wolno... może dodasz opcje biegu ? :)
- jak wyląduje normalnie na beczce to odejmuje mi się życie ;(, tak jakby po beczce już nie można było jeździć,
- czasami jak wskoczę na beczkę to mnie cofa do tyłu :/...
- trochę za szerokie bounding-box'y miejscami (nie wiem czy tak miało być, ale IMO jak by były mniejsze to by lepiej było ;P ,
- no i jak jadę na desce w prawo to jak dojadę do końca planszy to wyjeżdżam na czarny ekran :)...
- aha, dodaj jakieś animacje do trików to będzie ładnie wyglądało :)...

Mam nadzieję, że w wersji finalnej wszystko będzie cacy ;)...
W każdym bądź razie gierka przyjazna ;D ciekawie się gra :)...
najciekawsza IMHO jest jazda na desce i to bym na Twoim miejscu rozbudował w najbliższym czasie... ;)

Piszesz obiektowo ? ;)...

Powodzenia przy projekcie ...