Autor Wątek: Błędy!  (Przeczytany 12700 razy)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Marzec 26, 2011, 22:32:22
Przypominam (trzeci raz) o niedoróbkach, których do tej pory nikomu nie chciało się naprawić:

1. Problem z kodowaniem znaków w dziale Compo oraz po kliknięciu na RSS.
2. "Musisz 467 wiadomości".
3. Link do statystyk.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Pomnico

• Użytkownik
    • Magic-Ars

# Marzec 26, 2011, 23:18:29
No i u góry głównej strony:
użytkowników: 5546  •  wiadomości: 226209  •  wątkach,: 16075

Plus niewłaściwy link w menu głównym: Ludzie->Mapa = http://mapa.gamedev.pl/ - jeśli mapa nie działa to może chociaż usunąć ten link.

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Marzec 28, 2011, 22:22:26
3. Link do statystyk.

(Pomyślałem sobie, że jak będę to pisał codziennie, to może w końcu ktoś naprawi.)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Marzec 29, 2011, 11:27:19
3. Link do statystyk.

Offline toxic

• Użytkownik

# Marzec 29, 2011, 12:11:07
A w sumie ktokolwiek się czuje odpowiedzialny za poprawianie niedoróbek na warsztacie?

Offline toxic

• Użytkownik

# Marzec 29, 2011, 18:21:28
Sprawdź proszę, czy teraz jest już OK.

3. Link do statystyk.
Proszę, odswież mi pamięć - o co tutaj chodzi? Co jest niepoprawnym zachowaniem, a co jest oczekiwanym? I gdzie? :)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Marzec 29, 2011, 18:30:01
Sprawdź proszę, czy teraz jest już OK.

Niestety, nadal widzę krzaki.

Proszę, odswież mi pamięć - o co tutaj chodzi? Co jest niepoprawnym zachowaniem, a co jest oczekiwanym? I gdzie? :)

Jest: "Musisz 467 wiadomości.... kliknąć tu aby je zobaczyć."
Powinno być np.: "Masz 467 wiadomości, kliknij tu aby je zobaczyć"

Jest: "wątkach," (na górze w indeksie forum)
Powinno być: "wątków:"

Co do statystyk, są wciąż dostępne pod linkiem http://forum.warsztat.gd/index.php?action=stats ale trzeba ten link wklepywać z pamięci, kiedyś był gdzieś na dole przycisk "Statystyki", wystarczyło kliknąć i tyle.

Offline toxic

• Użytkownik

# Marzec 29, 2011, 18:42:18
Niestety, nadal widzę krzaki.
Podrzuć proszę screenshota, bo chyba nie wiem o czym tu w ogóle mówimy.

Offline Paweł

• Użytkownik

# Marzec 29, 2011, 19:09:56
Co do statystyk, są wciąż dostępne pod linkiem http://forum.warsztat.gd/index.php?action=stats ale trzeba ten link wklepywać z pamięci, kiedyś był gdzieś na dole przycisk "Statystyki", wystarczyło kliknąć i tyle.
Dawno nie widziałem statystyk, co tak napompowało liczbę wejść  w ostatnich miesiącach?
miesiac              Nowe wątki   Nowe wiadomości   Nowi użytkownicy   Najwięcej online   Wejścia
Październik 2010    345         5384                162                127          704703
 Luty 2011         237        2905           61                    104                  2626642

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Marzec 29, 2011, 19:26:01
Mówimy o tym, że wszystkie teksty z RSS projektów wyglądają mniej więcej tak:

Klasyczny arkanoid. W grze będzie dostępnych sądzę ok. 60 leveli, podczas ich przechodzenia będzie zmieniał się layout gry.
Layout będzie się zmieniał według epok. Starożytność, i w górę. Pierwszy layout ma przypominać egipt. Oczywiście ten który teraz można zobaczyć jest testowy.

W dziale Compo jest trochę lepiej, tam krzaki są tylko w Mównicy, za to w innych częściach serwisu pełno rozmaitych warningów.

Jeszcze ciekawsze jest RSS z Compo:

Naprawiem stron. Lista edycji nie dziaaa - i nikt mnie o tym nie powiadomi ;) Dodaem te wyniki   Automated Level Design Compo  , zahostowaem na naszym serwerze zwizane z nim pliki i zrobiem zrzut ekranu z kadej pracy. To bya bardzo oryginalna edycja konkursu, bo polegaa na napisaniu programu generujcego wokselow map, do ogldania i zagrania za pomoc programu przygotowanego przez Krzyka K. Mam nadziej, e jeszcze nieraz bdziemy mieli okazj wzi u...

Pozdrowienia dla Krzyka K. ;-)

Offline toxic

• Użytkownik

# Marzec 29, 2011, 19:45:30
A w co dokładnie 'stukasz' ? jakie dokładnie adresy? (ciężko mi u siebie odtworzyć problem, bo nie wiem czego - a właściwie gdzie - szukam)
Mówimy o tym, że wszystkie teksty z RSS projektów wyglądają mniej więcej tak:

Klasyczny arkanoid. W grze będzie dostępnych sądzę ok. 60 leveli, podczas ich przechodzenia będzie zmieniał się layout gry.
Layout będzie się zmieniał według epok. Starożytność, i w górę. Pierwszy layout ma przypominać egipt. Oczywiście ten który teraz można zobaczyć jest testowy.

W dziale Compo jest trochę lepiej, tam krzaki są tylko w Mównicy, za to w innych częściach serwisu pełno rozmaitych warningów.

Jeszcze ciekawsze jest RSS z Compo:

Naprawiem stron. Lista edycji nie dziaaa - i nikt mnie o tym nie powiadomi ;) Dodaem te wyniki   Automated Level Design Compo  , zahostowaem na naszym serwerze zwizane z nim pliki i zrobiem zrzut ekranu z kadej pracy. To bya bardzo oryginalna edycja konkursu, bo polegaa na napisaniu programu generujcego wokselow map, do ogldania i zagrania za pomoc programu przygotowanego przez Krzyka K. Mam nadziej, e jeszcze nieraz bdziemy mieli okazj wzi u...

Pozdrowienia dla Krzyka K. ;-)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Marzec 29, 2011, 20:50:41

Offline Snejk47

• Użytkownik

# Marzec 29, 2011, 20:53:42
Ja mam Chroma i też mam takie błędy, to nie wina przeglądarki.

Offline Pawel1503

• Użytkownik
    • DevBlog Pawel1503

# Marzec 29, 2011, 20:54:38
Z tych 6 linków, u mnie krzaki są w pierwszym, a zgubione literki w trzecim. Reszta is o.k. Przeglądarka jak u Złośliwca.

Offline toxic

• Użytkownik

# Marzec 29, 2011, 22:24:31
@Zło:
a weź zerknij proszę, czy news_rss1.php wyświetla się poprawnie u Ciebie na FF? Jak tak to fajnie - reszta feedów chyba będzie 'z górki'.