Autor Wątek: Muzyk  (Przeczytany 3398 razy)

Offline violator

• Użytkownik

• +1
# Marzec 22, 2011, 22:08:28
Witam, zajmuję się tworzeniem muzyki orkiestrowej. Chciałem pochwalić się trzema utworami, których stylistyka nawiązuje do soundtracków z gier :) Znajdują się na stronie www.chybalski.pl

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Xirdus

• Redaktor

# Marzec 22, 2011, 22:41:45
Świetne kawałki, bardzo klimatyczne, idealne do gry fantasy. Jednakże design strony trochę odrzuca, sprawia wrażenie chaotycznego (ale to może mi się tylko wydaje).

PS pisząc "nawiązuje do soundtracków z gier" miałeś na myśli konkretne tytuły?

Offline Oti

• Użytkownik

# Marzec 22, 2011, 22:54:48
No, faktycznie bardzo dobre do jakiegoś RPG. :)

Offline violator

• Użytkownik

# Marzec 22, 2011, 22:56:31
Na robieniu stron nie znam się, robił mi ją znajomy. Nie miałem na myśli konkretnych tytułów, ale na pewno w jakiś sposób wpłynęły na mnie soundtracki z Icewind Dale, Neverwinter Nights, Morrowinda, Obliviona czy Gothica III, bo bardzo je lubię.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 23:08:01 wysłana przez violator »

Offline Rokuzo

• Użytkownik
    • Masz na sprzedaż klucze do cs go?

# Marzec 22, 2011, 23:07:26
Zarąbiste kawałki :) Mają bardzo fajny klimat.

Jakoś tak lekko się ich słucha, nie męczą uszu milionami dziwnych odgłosów jak to zwykle w grach bywa gdzie po chwili muzykę wyłączam bo nie mają tego czegoś i psują one radość z gry a te kawałki są po prostu wyczapiste.

No i jak poprzednicy już prędzej pisali pasują do RPGów. Wolałbym posłuchać Twoich soundtracków w nie jednej grze od tych z samej gry ;p

Offline K'Aviash

• Użytkownik

# Marzec 22, 2011, 23:44:53
Ładne i klimatyczne. Dla mnie bomba.
Nie chciałoby ci się może napisać coś o swoim 'warsztacie' ? Chętnie bym poczytał =)

Offline violator

• Użytkownik

# Marzec 22, 2011, 23:50:08
Jeśli chodzi o instrumentację orkiestrową, harmonię i inne kwestie muzyczne, to nauczyłem się tego na studiach. Jeśli chodzi o oprogramowanie to: Cakewalk Sonar + wtyczki (Miroslav Philharmonik i Garritan Personal Orchestra).

Offline Banhurt

• Użytkownik

# Marzec 23, 2011, 16:18:57
.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2016, 23:42:38 wysłana przez Banhurt »

Offline violator

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2011, 18:26:44
Dodałem nowy kawałek o "przygodowym" charakterze, pod roboczym tytułem "Adventure", zapraszam do przesłuchania.

Offline predek

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2011, 18:44:22
Zacne. Nadałyby się też klimatem do strategii. Raczej turowej.
Życzę powodzenia.

Offline violator

• Użytkownik

# Wrzesień 25, 2011, 16:10:52
Wrzuciłem nowe kawałki: Invincible Kingdom i Dark Temple, powstały na zamówienie firmy dostarczającej muzykę do mediów.

Offline violator

• Użytkownik

# Lipiec 01, 2013, 15:47:43
Nowa strona, nowe utwory, zapraszam do wysłuchania.

www.chybalski.pl

Offline tsabu

• Użytkownik

# Lipiec 04, 2013, 16:41:28
Świetne! Strasznie mi się podobają Twoje utwory. Faktycznie słychać inspirację Jeremy Soule :)
Nie widziałem wcześniejszej strony, ale obecna jest fajna. Prosta i czytelna.

Czemu nickname to violator? Na pierwszy rzut oka, ktoś może pomyśleć że jakiś dead metal tworzysz :D

Offline violator

• Użytkownik

# Lipiec 04, 2013, 20:46:33
Czemu nickname to violator? Na pierwszy rzut oka, ktoś może pomyśleć że jakiś dead metal tworzysz :D

To nawiązanie do tytułu płyty Depeche Mode, choć rzeczywiście może źle się kojarzyć :)

Offline violator

• Użytkownik

• +1
# Listopad 23, 2018, 16:23:15
Ponad 5 lat minęło od mojego ostatniego wpisu, ale postanowiłem o sobie przypomnieć :) Od tamtego czasu nowa stronka, nowe kawałki, może komuś się spodoba :)
www.chybalski.pl