Autor Wątek: Dzień przedsiębiorczości  (Przeczytany 1107 razy)

Offline Armageddon

• Użytkownik

# Marzec 21, 2011, 11:49:05
Witam,

W mojej szkolę odbywa się dzień przedsiębiorczości. Jak większość osób z gamedevowymi zainteresowniami chciałbym udać się do jakiejś firmy zajmującej się tym tematem(lub podobnym). Problem w tym, że w mojej okolicy(Chorzów) nie znam żadnej takiej firmy(jedynie city interactive, ale wątpie żeby się zgodzili).
Więc jakby ktoś zarzucił jakąś firmą i/lub pracuje w takiej, i byłby w stanie na jeden dzień przygarnąć(pokazując przy tym coś ciekawego) 2-3 osoby byłbym bardzo wdziięczny.

Pozdrawiam.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Buyuk

• Użytkownik
    • Mój blog ;]

# Marzec 21, 2011, 19:29:13
Miałem taki sam problem i powiem ci, że w GD ciężko znaleźć jakąś firmę która by takiego ucznie przyjęła. Pytałem ok. 5 firm i żadna się nie zgodziła. W końcu się poddałem i znalazłem jakąś programistyczną ale
spoza zakresu GD.

Offline Avaj

• Użytkownik

# Marzec 21, 2011, 19:43:53

Offline Armageddon

• Użytkownik

# Marzec 21, 2011, 23:03:23
Miałem taki sam problem i powiem ci, że w GD ciężko znaleźć jakąś firmę która by takiego ucznie przyjęła. Pytałem ok. 5 firm i żadna się nie zgodziła. W końcu się poddałem i znalazłem jakąś programistyczną ale
spoza zakresu GD.
Ehhh... i chyba niestety tak zrobię.

http://forum.warsztat.gd/index.php?topic=20815.0

klik
Skąd ja wiedziałem, że pojawi się link do tego topicu ;). Jednak ja nadal głupi wierzyłem, że ktoś jednak się znajdzie i poleci coś ;). No cóż trudno.