Autor Wątek: [Kupię] Art of multiprocessor programming  (Przeczytany 2819 razy)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 14, 2011, 23:48:07
Hej,

Poluję na tę książkę po angielsku i chętnie uniknąłbym sprowadzania zza granicy. Jeśli ktoś ma i chce spieniężyć, proszę o kontakt. :)

Kontakt: kosashi () gmail com
lub PW na forum.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline KriS

• Użytkownik
    • KriS

# Styczeń 15, 2011, 00:20:41
http://krainaksiazek.pl/ksiegarnia,m_products,ksiazka,p_1540398,The-Art-of-Multiprocessor-Programming,9780123705914.html
Tak jakbyś nie sprowadzał :P

Kiedyś w miarę tanio można było u nich kupić książkę, ale ostatnio mają dziwne ceny. Na amazonie można kupić prawie 2 razy taniej.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 15, 2011, 00:21:55
Termin realizacji zamówienia - ok. 3 tygodni

No tak - w tyle czasu by akurat kupili na amazonie, doliczyli stówkę i mi przysłali. Been there pondered that. :)

Offline Robert Lee

• Użytkownik

# Styczeń 15, 2011, 01:07:26
Mógłbym sprzedać, ale na jedną stronę wylała się kawa, co prawda kawa była z mlekiem i tusz się w ogóle nie zamazał, ale strona jest jednak lekko pomarszczona  :D

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 15, 2011, 02:44:03
Poważnie udało Ci się wylać kawę na 1 stronę? :P

Spoko, kawy w sumie nie lubię, ale przeżyję. :) Name your price.

Offline jakimov

• Użytkownik

# Luty 02, 2011, 17:21:04
Poważnie udało Ci się wylać kawę na 1 stronę? :P

Spoko, kawy w sumie nie lubię, ale przeżyję. :) Name your price.

Kos, jak jeszcze nie kupiłeś tej książki, to spójrz tutaj:

http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/34786/sztuka-programowania-wieloprocesorowego.html

Wydano ją po polsku, w wydawnictwie PWN. Cena również o wiele mniejsza.

Offline yarpen

• Użytkownik

# Luty 02, 2011, 17:37:17
Pamietaj tylko, zeby stosowac zasade ograniczonego zaufania, tam sa bledy (czesc poprawiona w erracie, czesc nie).

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Luty 02, 2011, 20:45:35
Kos, jak jeszcze nie kupiłeś tej książki, to spójrz tutaj:

http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/34786/sztuka-programowania-wieloprocesorowego.html

Dzięki, pohandlowaliśmy już z Robertem. :) Ale pytałem wyraźnie o angielskie wydanie. Unikam książek o programowaniu po polsku (poza tymi napisanymi po polsku), bo potem muszę przerywać czytanie by się domyślać o co chodziło autorowi - niektórzy tłumacze lubią imprować, gdy spotkają coś nowego ;).

Offline jakimov

• Użytkownik

# Luty 03, 2011, 14:34:39
Dzięki, pohandlowaliśmy już z Robertem. :) Ale pytałem wyraźnie o angielskie wydanie. Unikam książek o programowaniu po polsku (poza tymi napisanymi po polsku), bo potem muszę przerywać czytanie by się domyślać o co chodziło autorowi - niektórzy tłumacze lubią imprować, gdy spotkają coś nowego ;).

Wiesz, ja zdecydowanie wolę polskie wydania. Angielski wprawdzie znam, na zasadzie rozumienia tekstu technicznego, z manuali na przykład. Jednak jeśli chodzi o książki np. z informatyki to nie potrafię płynnie wszystkiego zrozumieć. Jeśli mam się posiłkować słownikiem, to wolę kupić polskie wydanie (o ile oczywiście jest dostępne) i nie mieć kompleksów spędzając długi czas nad tłumaczeniem. Pozatym wszystkie przeinaczenia tłumacza, dla kogoś kto zna temat, są moim zdaniem nieistotne, gdy dana osoba potrafi przetłumaczyć sobie dany wyraz na swój język. Akurat to na przykład, bardzo mi nie przeszkadza. Pod warunkiem oczywiście, że nie jest to wielokrotnie praktykowane. Takich książek, sądzę, że na szczęście nie jest dużo :).

Offline yarpen

• Użytkownik

# Luty 03, 2011, 16:22:50
Problem jest taki, ze wiele ksiazek technicznych (szczegolnie jezeli chodzi o programowanie grafiki) jest tlumaczona na polskawy i trudniej je zrozumiec niz angielski oryginal (zdaje sie, ze tak mialem z ktoryms tomem GPG).

Offline fenix

• Użytkownik

# Luty 06, 2011, 02:12:16
Problem jest taki, ze wiele ksiazek technicznych (szczegolnie jezeli chodzi o programowanie grafiki) jest tlumaczona na polskawy i trudniej je zrozumiec niz angielski oryginal (zdaje sie, ze tak mialem z ktoryms tomem GPG).

Uff, a myślałem ze to tylko ja nie potrafię zrozumieć co to jest parkietaż i czym są wiatraki ;)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Luty 06, 2011, 02:15:05
I to pewnie na dodatek trójkątne wiatraki ;)