Autor Wątek: Automated Level Design - Propozycja Compo  (Przeczytany 8486 razy)

Offline Liosan

• Redaktor

# Styczeń 08, 2011, 13:13:37
A tekstury będą elementem kompotu, czy będzie z góry określony zestaw? :)

Liosan

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Styczeń 08, 2011, 13:36:33
Z góry określony zestaw. To compo na algorytm, a nie na grafikę, poza tym nie każdy miał do czynienia z robieniem normalmap, itp.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 08, 2011, 13:50:59
Z góry określony zestaw. To compo na algorytm, a nie na grafikę, poza tym nie każdy miał do czynienia z robieniem normalmap, itp.

A będą jakoś dopasowane do tematu, który wylosujemy?

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Styczeń 11, 2011, 16:52:38
A będą jakoś dopasowane do tematu, który wylosujemy?
Siłą rzeczy dopasowane być muszą.

Z aktualizacji tematu compo, "silnik" jest na ukończeniu (przynajmniej w wersji podstawowej), więc jeżeli nadal większości pasuje termin od przyszłego piątku, wieczorkiem mogę compo ogłaszać oficjalnie.

Offline cybek

• Użytkownik
    • Strona domowa!

# Styczeń 15, 2011, 21:03:51
Hmm... *bump*

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Styczeń 15, 2011, 21:45:55
Zastanawiałem się właśnie, czy w ogóle ktoś to zauważy, bo miałem wrażenie, że zainteresowanie wygasło.

Offline Karol

• Użytkownik

# Styczeń 15, 2011, 21:48:13
Zastanawiałem się właśnie, czy w ogóle ktoś to zauważy, bo miałem wrażenie, że zainteresowanie wygasło.
Czekamy w napięciu aż skończysz pisać "silnik".

Offline Xirdus

• Redaktor

# Styczeń 15, 2011, 22:45:26
@up +1

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Styczeń 15, 2011, 23:06:25
Fakt faktem, że trochę miałem roboty na głowie, ale w tej chwili silnik jest na etapie pozwalającym przeprowadzić na nim compo, więc nie widzę przeszkód, żeby compo wystartowało. Przyczyną, dla której nie odpaliłem compo teraz było mało odpowiedzi w kwestii terminu (kilka odpowiedzi może być, kilka że być nie może), a w ciągu ostatniego tygodnia ten wątek praktycznie był martwy. Sam w tym compo nie startuję (za dużo się bawiłem z silnikiem, więc było by nie sprawiedliwie), część by zrezygnowała po tygodniu, a nie chcę, by to compo popadło w w niepamięć (fajnie było by mieć co jakiś czas reedycje).

Więc pytanie wygląda następująco: które z poniższych terminów pasują:
A. 21 stycznia - 30 stycznia
B. 28 stycznia - 6 luty
C. 4 luty - 13 luty
D. 11 luty - 20 luty

Compo wystartuje w czwartek po północy (więc już piątek wieczór jest na kodowanie, będzie więcej czasu), a kończy się w niedzielę w nocy.

Proszę o odpowiedzi postaci:
A+B+C+D

Najczęściej wybierany termin wygrywa.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Styczeń 15, 2011, 23:18:59
C+E ;)

A tak serio to B+C+D.

Offline t4fun

• Użytkownik

# Styczeń 15, 2011, 23:35:13
Terminy są długie, a ja planuje na takie compo przeznaczyć 2-3 wieczory, więc w każdym zaproponowanym terminie się zmieszczę.

Offline Adam27

• Użytkownik

# Styczeń 15, 2011, 23:40:52
Mój wyjazd na narty został jednak odwołany z powodu złej pogody, więc pasuje mi praktycznie każdy termin, ale najbardziej A, bo mam ferie i będzie więcej czasu na pisanie ;)

Offline cybek

• Użytkownik
    • Strona domowa!

# Styczeń 16, 2011, 00:48:45
A+B+C+D, po co się do szkoły uczyć?

EDIT:
Przyczyną, dla której nie odpaliłem compo teraz było mało odpowiedzi w kwestii terminu (kilka odpowiedzi może być, kilka że być nie może), a w ciągu ostatniego tygodnia ten wątek praktycznie był martwy.
Ja czekałem na odpowiedzi innych + ew. stan Twojego silnika. Ale cieszę się, że temat ruszył ;)

Offline Anonim

• Użytkownik
    • Anonim's Page!

# Styczeń 16, 2011, 01:17:24
A+D, inne mi kompletnie nie pasują (wyjazd, dostęp będę miał tylko przez telefon :P)
pzdr
-ano

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 16, 2011, 01:26:44
B+C+D, I guess.