Autor Wątek: Informacje i aktualności  (Przeczytany 17048 razy)

Offline MaxGarden

• Użytkownik
    • Profil na warsztacie

# Kwiecień 23, 2012, 17:44:52
Widzę, że ktoś się nieźle się wysilił nad wymyśleniem komunikatu http://warsztat.gd/user_rss.php ;).

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Vipa

• Redaktor

• +2
# Kwiecień 23, 2012, 19:04:05
To jest licznik. Aktualny stan to: Dwa Updejty Po Aktualizacji.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +1
# Maj 03, 2012, 01:03:05
Nowe ocenianie screenów/projektów. Działa też bez problemów na Chrome. Przy okazji w końcu udało się pozbyć tego całego DOJO :)

Offline Adam27

• Użytkownik

# Maj 03, 2012, 11:52:27
Bardzo fajnie, przynajmniej teraz można sobie wybrać dokładną ilość punktów do przydzielenia ;)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +5
# Marzec 25, 2014, 00:19:32
Feature update.

Przy dodawaniu komentarza do screena i wideo (póki co) jest o nim powiadamiany autor/zespół odpowiedzialny za ten screen, jak również osoby które uczestniczyły w dyskusji pod danym screenem do tej pory. Powiadomienia wyświetlane są w prawym górnym rogu portalu (na czerwono jeżeli są jakieś nowe).

Dajcie znać gdyby były jakieś problemy z działaniem.

Offline Vipa

• Redaktor

# Marzec 25, 2014, 07:28:28
Proponuję dodać "odznacz wszystkie jako przeczytane". Paręnaście klików spowoduje, że ludzie przestaną odznaczać i funkcjonalność będzie uciążliwością.
gj!

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Marzec 25, 2014, 12:42:53
Racja. Teraz kliknięcie w link w powiadomieniu automatycznie oznacza je jako przeczytane.

Offline Vipa

• Redaktor

• +3
# Czerwiec 22, 2014, 09:52:20
Racja. Teraz kliknięcie w link w powiadomieniu automatycznie oznacza je jako przeczytane.
Chyba nie działa to poprawnie.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +6
# Czerwiec 22, 2014, 14:06:28
Wzorowy bug report! :)

Offline Vipa

• Redaktor

# Czerwiec 23, 2014, 14:23:40
To jeszcze napiszę, że nie mogę zmienić adresu email. Wpisuje nowy, klikam ok, i dalej mam stary.

A, za pamięci, brakuje też tego "Warsztat - Wydarzenia związane z ...", coś tam kiedyś pisaliśmy, że miał być gdzieś link do tego przy profilu. Chodzi dokładnie o:
http://warsztat.gd/user_rss.php?id=...

A i jeszcze jak już, to jest kłopot z Q&A.

label_wtf:
Jestem zalogowany w serwisie.
Klikam na Q&A.
Klikam na Zadaj Pytanie.
Mam się zalogować. Klikam zaloguj, przenosi mnie na stronę logowania w serwisie, gdzie już jestem zalogowany.
Po zalogowaniu się ląduję na głównej stronie w serwisie.
goto label_wtf;

Offline Vipa

• Redaktor

• +1
# Lipiec 31, 2014, 11:33:44
Dab, zrobiłbyś coś z tym emailem. Nie można zmienić ni cholerci na inny :(. No i pozostaje kwestia powiadomień o komentarzach. Pojawia się screen -> daję koment -> za godzinę mam 12 powiadomień, i każde z nich trzeba osobno klikać by serwis uznał je za przeczytane. Przez to nie daję komentarzy za często, bo potem nie wiem czy ktoś mi nie skomentował screena czy projektu :(.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Lipiec 31, 2014, 13:34:39
Podeślij mi PW z nowym mailem to zmienię ręcznie.

Co do zmian w serwisie to jakiś czas temu zgłosił się do mnie człowiek chętny do wprowadzenia poprawek, dostał dostęp do kodu i od kilku miesięcy sprawa nie posunęła się do przodu, jak zwykle. :(

Offline walkinguer

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 31, 2014, 21:20:41
Jeśli to PHP to sam byłbym w stanie wam pomóc :)

Zajmuję się stronami nie od dzisiaj, może coś bym zdziałał. Oczywiście wtedy musiałbym dostać konkretną listę poprawek, bo z takich postów nie jestem w stanie nic sensownego wynieść.

Miałem już pisać wcześniej w tej sprawie, bo mnie osobiście "coś trafia" kiedy widzę screeny użytkowników zeskalowane w jakiś porąbany sposób byle zmiesciły sie w tej słynnej zakrzywionej ramce. Mógłbym przerobić wam troszkę szatę graficzną, wszystko uzgadniałbym w otwartym temacie z użytkownikami.

Ale to oczywiście dopiero po ukończeniu Way of Yumi (projektu na WSoC). Jeśli jesteście zainteresowani to piszcie na prywatny.

Offline Karol

• Użytkownik

• +2
# Lipiec 31, 2014, 22:16:13
Wiem, że to  już było poruszane, ale serio byłoby chyba lepiej jakby ten kod leżał na jakimś publicznym repo? Większa szansa, że ktoś by sobie zerknął i bez zobowiązań coś od siebie dorzucił. A tak to nikt nie chce podjąć się odpowiedzialności, bo nie wie z czym się spotka.

Offline walkinguer

• Użytkownik

# Sierpień 01, 2014, 00:15:21
Uznacie to może za promowanie samego siebie, ale lepiej jak to napiszę, niż jak pójdziecie w ciemną dolinę:

Wrzuć kod źródłowy strony, a jutro zamiast strony głównej znajdziesz napis "Hacked by X007SUPERMASTA".

Nie wierzę, że stronę tworzył tak utalentowany team, aby nie było w niej tylnych drzwi. Nie mówiąc już o bezpieczeństwie profili (szyfrowanie haseł itd).

Strona zarabia poprzez reklamy i ewentualny 2-tygodniowy "down" na przebudowanie kodu będzie kosztować nie tylko pieniądze, ale i oglądalność, co za tym idzie wartość strony, bla bla bla.