Autor Wątek: Informacje i aktualności  (Przeczytany 18209 razy)

Offline MaxGarden

• Użytkownik
    • Profil na warsztacie

# Październik 22, 2011, 11:15:11
Ja bym przekleil ten panel-zespół na prawą stronę. Tak, żeby parametry (które uważam za ważniejsze) były pierwszymi elementami, jakie sie czyta (bo projekty od lewej góry się czyta, co nie?).

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Październik 22, 2011, 12:16:59
Turowa:

Also dodaj, żeby można było dać czyjś nick do autorów projektu, nawet jak nie jest użytkownikiem warszatu (jak pracujesz z kimś z zagranicy to będziesz go zmuszał, żeby się zarejestrował?)
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 12:27:57 wysłana przez Vipa »

Offline Vipa

• Redaktor

# Październik 22, 2011, 12:27:44
Mało typów gier, Seditio nie mam do czego przypisać. Na liście projektów nie widać technologii, może miniaturki pod screenem?
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 16:30:07 wysłana przez Vipa »

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Październik 22, 2011, 13:48:00
Może zamiast predefiniowanych tagów, z ikonkami, podzielonych na grupy, to po prostu dać pole edycyjne, w którym można wymienić dowolne tagi po przecinku? Tak to działa na YouTube i wszędzie w Internecie, sprawdza się, jest prostsze do zaimplementowania, a równocześnie bardziej elastyczne.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Październik 22, 2011, 14:50:19
MaxGarden: to było poprawione wcześniej, ale zaginęło przy update. Pamiętajcie: niezacommitowane poprawki to zło. :[

Anty: thx za ikonkę, dodałem jako "Gra turowa" (więc Strategia turowa to Strategia + Gra turowa). Co do zespołów to niestety nie jest to możliwe, bo osoby są przypisywane do projektów po swoich ID. Trochę to upierdliwe, ale musisz poprowadzić znajomych z zagranicy przez polskojęzyczne sidła rejestracji. :)

Vipa: dlatego pisałem, żeby proponować nowe tagowania. Co do ikonek na liście screenów to trochę obawiam się choinkowatości. :)

Reg: szybko się wtedy te tagi by rozjechały (mielibyśmy osobno FPS, FPP, strzelanka, shooter itd). Youtube to trochę kiepski przykład, bo niespecjalnie korzysta z tagów do czegokolwiek (przynajmniej w bezpośredni sposób -- ale myślę że mają kapkę bardziej skomplikowane algorytmy wyszukiwania niż Warsztat ;)). No i nie zgodzę się do trudności implementacyjnej -- obecne rozwiązanie z uwagi na to że jest już zaimplementowane ma trudność zerową. ;)

Anty: WTF :) Ale skoro prosisz...
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 14:52:07 wysłana przez Dab »

Offline Anonim

• Użytkownik
    • Anonim's Page!

# Październik 22, 2011, 16:52:12
Może by zmienić tag FPS na strzelankę, a dodać nowy do FPP? :)
Pzdr

Offline Joker

• Użytkownik

# Październik 22, 2011, 17:37:25
Dab, może jak byś je przeniósł tagi w to miejsce:
http://i.imgur.com/DVZ6C.jpg
Wyglądało by to lepiej. ?

Offline toxic

• Użytkownik

# Październik 22, 2011, 18:56:41
Co do zespołów to niestety nie jest to możliwe, bo osoby są przypisywane do projektów po swoich ID.
No to co? Dodatkowa tabela w DB w stylu:

> externalUserName String
> projectId int

i.... już?

Wiadomo, potrzebne byłyby jeszcze zmiany w UI i logice "kogo wyświetlić jako autora projektu P", ale powinno dać radę. Dab, mam rzucić na to okiem w wolnej chwili?

Offline ace4ur

• Użytkownik

# Październik 22, 2011, 20:13:22
Może po prostu do osób nie-zarejestrowanych na warsztacie które biorą udział w projekcie coś na wzór:
"Nazwa" + link do profilu(na innej stronie o gd lub jego profilio)?:D

Podobają mi się zmiany z gatunkiem i osobami tworzącymi projekt. Może jakiś nowy wygląd strony? Albo stworzyć kilka i by losowało przy ładowaniu? Urozmaicić to jakoś.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Październik 25, 2011, 04:16:08
Jeżeli ktoś dostanie walącą po oczach informację o nowej wiadomości w serwisie to może spać spokojnie. To tylko nowy moduł powiadomień dla użytkowników (np. z powodem skasowania screena).
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 04:18:29 wysłana przez Dab »

Offline Moriquendi

• Użytkownik

# Luty 14, 2012, 17:22:10
Nie wiem czy ktoś to proponował, ale fajnie by było, gdyby przy każdym newsie był jakiś rysunek.
W sieci to już właściwie 'standard' :P

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Kwiecień 14, 2012, 18:41:49
Sortowanie/filtrowanie projekow znow dziala. Przy okazji kilka innych drobnych poprawek.

Offline nexor

• Użytkownik
    • deviantArt

# Kwiecień 14, 2012, 21:11:32
A mównicy nie będzie ? bo ostatnio jakoś tak pusto się zrobiło?

A co do rysunków, o których wspomniał Moriquendi, to może dostał bym jakąś fuchę w tej sprawie? Bo pomysł świetny, a mieć oryginalne nie występujące jeszcze w sieci sceny to też coś :)

Offline Vipa

• Redaktor

# Kwiecień 14, 2012, 21:25:21
Nexor: newsów brakuje :). Może w ramach glGenTextures jakiś char* ?

A co do mównicy to JA CHCĘ!

Offline cybek

• Użytkownik
    • Strona domowa!

# Kwiecień 15, 2012, 14:05:37
Mównica jest dostępna tutaj: http://warsztat.gd/compo/ :)